Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (49)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bubamara spune:

Fie ca lumina Invierii Domnului sa va inunde sufletele, daruindu-va prilejul de a trai momente de implinire sufleteasca alaturi de cei dragi voua!

Un Paste fericit va doresc

Raluca si bb Maria (07.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Raluca , multumim de urari! Aseara am fost in parc acolo la tine, parcul frumusel, locuri de joaca multe amenajate pentru copii, alei largi ...dar nu mi-au placut cainii din parc (nu maidanezii ca daia nu am vazut in parc), cainii de rasa care se plimbau fara lesa si botnita prin parc pe langa stapani,am zis ca nu mai calc in parcul ala,m-am speriat rau ca am trecut pe langa unii care se incaierau si un pustan (stapanul cainelui) il azmutea asupra celuilalt. Pacat de parc ca e frumos!

Catutza si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Scumpelor,mi-a fost dor de voi!

Sfintele sarbatori de Paste sa va aduca numai ganduri senine, lumina in suflet si multe bucurii alaturi de cei dragi!

Cu drag si o mie de pupicuri,


Ina si Rachel
23 noiembrie

Virsta puisorului meu:
http://b1.lilypie.com/ZxVcm5/.png[/img][/url]

Sometimes by losing a battle you find a new way to win the war.(Donald Trump)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

ALINUS, bubu e bine, displazie da care imi era frica,nu este. Am fost cu ea la eco si dr mi-a spus ca nu e nimic. Acum eu o sa-i mai fac un control dupa Paste sa fiu sigura.

Madutza, ce a patit bebe?

Joy, sanatate la Vladut, cat despre sfaturi, pauza, ca nu stiu ce sa-ti spun sa faci ca noi nu ne-am confruntat cu probleme de astea.



FETELOR, inca o data va urez sarbatori fericite, si sa ne recitim cu bine dupa miniconcediu, ca revedem si reauzi nu prea merge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pischi2003 spune:

PASTE FERICIT va uram si noi din inima si sa aveti mesele pline de bunatati.

Alex e mai bine, doar un pic de tuse, dar ne asteptam sa treaca repede si asta. Altfel, toate bune.

Mihaela si Alexandra - Maria (01.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

Va dorim un PASTE FERICIT alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

FIE CA SFINTELE SARBATORI DE PASTI SA VA ADUCA PACE SI LUMINA IN SUFLETE, SANATATE SI BUCURII ALATURI DE BBLACII DRAGI !

ps: AM VORBIT AZI LA TF CU joy, era la piatza. Bb era mai bine, la ora 13 papase deja 2 bibe.

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela27oana spune:

BUNA DRAGELOR,

GATA SI NOI CU PREGATIRILE DE PASTE,
Asteptam sa se trezeasca iubita mica sa-i facem baita,ca sa mergem apoi sa luam lumina

Familia Sandu Marian,Ela si Oana-Daria VA DORESC CA LUMINA SFANTA A IVIERII SA VA ADUCA IN CASA LINISTE SUFLETEASCA,IMPLINIRI,BUCURII ,COPII VOIOSI SI SANATOSI,MULTA IUBIRE

PASTE FERICIT TUTUROR


VA PUPAM DULCE

Ela si Oana-Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

toate urarile
de la c si bb andrei-ardei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pico spune:

Dragelor va urez Paste Fericit!...primul paste al bebeilor.Distractie placuta si sanatate la toti bebeii.

Hristos a Inviat!

Raluca , Ioana Carrina(09.04.2003) si Maria Carolina( 26.11.2005)

Mergi la inceput