Impreuna, Timisoara (42)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

katik, danitin...era sa-mi scapatzi...va pup doamnele mele ..

Silvana io cred ca te sun...



Mihi


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

mihi, daca vorbesti cu silvana, da si p'aci o sfoara sa stim si noi cum e soricelul si mamica, te rog!!!!!!
na, pai te tzuc mai o data!!!

22+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao, fetele!
In primul rand tin sa va spun ca ma bucur tare mult ca ati povestit toate planurile pentru zilele de sarbatoare. Parerea mea este ca, povestind astfel, suntem parca mai impreuna.

Din pacate pentru mine ziua a inceput cu belele. Mi-a facut explozie cauciucul de la masina si nu stiu cum am sa ajung sa/l schimb astazi. Maine va fi totul inchis si riscam sa nu mai reusim sa mergem la casuta noastra. Apoi, am vrut sa tin post dar cand am ajuns la lucru un coleg care e George a facut cinste cu pizza. Nici macar nu a fost grozava dar mancau toti, am luat si eu o felie si m/am trezit prea tarziu ca m/am spurcat.


Gabi - multam de oferta de paratraznet. Chiar aveam nevoie.Sarbatori Fericite!Mihi,ValiM,bulina_buclucasa, thessa, irina si toata trupa impreuna / va doresc Sarbatori Fericite, pace in suflete, bucurie alturi de cei dragi sanatate si un Ipeuras incarcat de daruri.
Doris - eu inca mai sper sa aud povestea....Sarbatori Fericite!
Katik - ma bucur ca te/am binedispus putin Da, ceaiurile se puteau bea in timpul sarcinii, o intreb pe bunica sambata ce era si iti spun luni. Ai grija de tine si de bebelu din burtelu. Sarbatori fericite!
Ana - ai tu ce ai de toate simtim nevoia sa/ti transmitem un mesaj special. inca o data multumesc pentru infuziile de optimism si energiile pozitiveSarbatori fericite!



Fetelor, va impartasesc o mare dezamagire a mea si o speranta venita exact la un an dupa. Sper sa/mi fiti alaturi cu pumnii stransi si gandurile pozitive. Acum un an am facut un adevarat tur de forta in noaptea de Inviere. Impreuna cu doar 4 colegi am reusit, muncind pe rupte, sa asiguram transmisiunea in direct. Pe la 2 noaptea, cand am fost gata cu tot, seful ne-a felicitat si m-a anuntat ca de luni vom avea un alt director de programe in locul meu pentru ca avea nevoie de sotul tipei care imi lua locul intr-o chestiune legata de tv. Am fost foarte necajita. Toata stradania mea, tot entuziasmul pus, faptul ca am fost la lucru in loc sa stau cu spiridusul toate, toate n/au contat. A trecut un an. Am anuntat ca de Pasti nu fac nimic altceva in afara de coordonarea stirilor. Tocmai pentru modul in care mi s/a multumit anul trecut ... Si acum vine bomba ... am o sansa ca de luna viioare sa lucrez la o tv. super profi. Cu salar bun si ocazia sa arat ce pot. Pentru asta insa trebuie sa trec printr/un concurs. Pana in 5 depun c.v/ul si apoi incep probele. Va rog din tot sufletul sa fiti alaturi de mine, ar insemna imens sa reusesc sa plec de aici intr/un loc mai bun. Sunt atat de emotionata ca imi dau lacrimile. Imi doresc imens de mult lucrul asta.

Dragele mele va eu si spiridusul, va doresc sa fiti alaturi de si familion si sa iar sa va aduca daruri multe.

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

danitin, imi pare rau ca ai avut parte de asa Paste anul trecut.din pacate de multe ori se intimpla sa primesti asa multam pentru un lucru facut cu sufletul.m-am convins si eu de asta dar asta este...
eu sunt convinsa ca vei reusi pentru ca esti un om deosebit si super profesionist.iti tin pumnii sa reusesti in tot ceea ce faci.toata lumea va fi alaturi de tine, stai linistita. sa ne tii la curent cu evenimentele.


22+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Dragelor,printre hartoage si ochi aruncati in fuga pe DC...intru rapid sa va doresc PASTE FERICIT! si spor la toate treburile.Sa sarbatoriti cu bucurie si sa aveti parte numai de bine.

Va pup si va imbratisez pe absolut toate cu mult drag si sa reintalnim cu bine aici saptamana viitoare!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Fetele, toate plecati?
Toate dispareti?
Eu ma gandeam ca maine seara ne spunem toate cele, iar noaptea ne spunem aici Hristos a inviat!
Eu aici voi fi, nu plec niciunde.
Asa ca cine poate maine seara, haideti sa ciocnim aici virtual...
Danitin, tinem pumnii sa reusesti la interviu.
O sa-l iei...esti ca si angajata, asculta la mine...

Mii de scuze, nu am timp sa va iau pe rand. Am terminat curatenia, ouale, o parte din mancare si praji, mai am de cumparat mici chestii: hartie de impachetat cadouri, sucuri, bautura si cam gata.
Dar sunt epuizata.

Cine va mai fi aici maine???
La apel...
Revin...


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Si ca sa bat recordu...intru again!

Am vb cu Silvana si Paul e neasteptat de bine...Doamne ajuta!

Pupici

Mihi


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Na si ca sa bat si eu recordul, printre sarmale:
Bravo Paul, Curajosu"...
O sa fie darnic iepurasul cu tine, ai sa vezi...



POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

hop si eu!
si eu voi fi pe aci' teoretic, practic daca ma lasa calculatoristu' casei
pupici lui paul curajosu' ma bucur ca e bine. sigur ii va aduce iepurasul tot ce si-a dorit.
mihi, nu plecasi mama?
doris, si la mine e gata masa: pui, cartofi, orez, mazare si mielul la conge
asa cadoris, ne ciocanim cita?

22+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Eu voi pleca din clipa in clipa acasa si acolo pauza net. Dar v/am gasit in pagina 3 si am zis sa va readuc in fata, pana cand va remobilizati dupa curatenie si praji. Stiti ce am facut> am cumparat un iepure. Cred ca eram de coma, cum am venit din Badea Cartan pana la lucru cu 7 plase de 5 kile intr/o mana si cutia cu iepurele in cealalta. Dar am facut/o si pe asta. Acum imi astept sotul ca vreau ACASA!!!!!! Sunt obo si mai am o gramada de lucruri de rezolvat ...
Maine le/am promis la colegi ca vin scurt sa/i ajut asa ca probabil ne mai auzim.
Katik si Doris multumesc de reactie la faza cu angajarea. Da o sa am nevoie de multe astfel de interventii pana cand voi trece de hop ca va fi destul de greu, multi concurenti pe post si exigenta mare.

Hai ca va pup pe toate, a venit sotul si mergem cu bagaje si iepuras acasa.

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput