Impreuna, Timisoara (42)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Thessa, sunt cam batuta in cap azi LA MULTI ANI sotului tau! Esti, asadar, in focuri? Si eu merg in 29 la un botez, ce coincidenta! Al fetitei voastre la ce biserica se va oficia?

Mihi, Irina, multumim pentru cuvintele frumoase! Paste fericit si voua si multa lumina si iubire in suflete sa aveti (si sunt sigura ca aveti si de dat la altii )

Am azi o tona de cumparaturi de facut, asa ca o iau din loc.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Saluti...
In fuga, Mihi si Irina, Paste fericit, plin de pace si liniste sufletesca...
Tie Irina, drum bun, si fara nici o discutie, sa ne mai scrii de acolo, daca ai lucra cu foarfeca si peria te-as intelege ca nu ai acces la pc, dar tu lucrezi in domeniu, gasesti tu un pc sa ne scrii doua vorbe...
Danitin, scuze, cu povestea, nu am uitat, doar ca sunt in mare graba.
Fug sa-mi coc blatul pentru praji..dar mai revin.
Pe toate, dar absolut pe toate, va pup...


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Printre prajituri si curatenie, fetelor

HAI STEAUA !!!








POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulina_buclucasa spune:

Saluti fetelor!

Toata lumea e prinsa in mijlocul pregatirilor de Paste, e tare frumos sa va gasesc asa si ma bucur multca sunteti bine, sper ca iepurasul sa va aduca multa sanatate si tot ce va doriti

Si noi ne-am hotarit in final sa botezam fetitain 29 aprilie si in 30 e ziua sotului, asa ca v-a fi ceva agitatie...am citit mai sus ca mai este un botez in 29, la ce biserica faceti botezul, Tessa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valiM spune:

Salutare, Timisoara!

Va doresc tuturor un Paste Fericit alaturi de familiile voastre!

Dumnezeu sa va dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, o binecuvantare la fiecare pas, o promisiune la fiecare grija si un raspuns la fiecare
intrebare!

Noi plecam la Romanesti, si ne intoarcem marti.
Sunt bine, bb Denis la fel, va citesc si sunt la curent cu tot, chiar daca nu am timp sa va scriu.
Va doresc numai bine!

Vali, 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Mie nu-mi vine sa cred ca batut Steaua! Ma bucur pentru ei!

Mai am o gramada de treburi azi, cumparaturi, job, vin socrii ... nu stiu daca mai apuc sa intru peste zi (numai daca am o zi lejerisima la job, dar atunci prefer sa o tulesc acasa ca am ce face [;-)]), dar ne auzim deseara.

Va pup si sa aveti o zi linistita! Sa ne rugam azi putin mai mult!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza Timisoara!

BRAVO STEAUA!!!!



Spor la treaba azi fetelor...
Ce mai conteaza ca din cauza meciului mi s-a ars o crema de praji...
Ne mai auzim azi!
Pupici in grup!




POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!

in primul rind va doresc la toate sarbatori fericite, in liniste si pace!
in al doilea rind spor la treaba, ca vad ca toata lumea e prinsa pina peste cap. eu din pacate sunt pusa la pastrare: daca vreau acasa de sarbatori si fara pb. trebuie sa stau linistita, cit mai mult la orizontala, asa ca nu stiu cine va face tot ce trebuie. dar asta este, ne-om descurca noi cumva, de foame nu murim. de gatit oricum gatim de regim, vom pune mielul la congelator si-l scoatem cind trece regimul.
danitin, multam mult! a fost super faza cu taxistul. am ris cu lacrimi. sigur tie nu ti-a ars de ris la faza aia, da' eu acum nu m-am putut abtine. ce fel de ceaiuri ai baut? merg si in sarcina oare? pupici floricicii tale mici. a fost faina faza cu udatul pomului
fetelor, ce mai stiti de silvana si soricelul paul? cum se simte?
gabi, las' ca vin io cu burtik, numai sa pot sta in picioare bine pina la intilnire.
thessa, la multi ani d-lui sot, sa-ti traiasca si sa aveti numai bucurii! numai in chefuri o tii, ai?
doris, dr. a spus ca bb nu e in pericol, trebuie numai sa stau linistita, fara nici un fel de efort. ce a comandat inesica de la iepuroi?
vali, pupic pe burtik!!!
mihi, irina, sarbatori fericite, nu stiu daca mai apucati sa cititi. drum bun, aveti grija de voi!
lili, si voi o tineti din chef in chef? pupic bulinutei mici, sa fie sanatoasa (cuminte sigur este).
ana, un buchet de si in mod special pentru tine si mincatorii de neuroni ai tai (sigur fetele nu se supara).
anda, alexa, amutza, felicia, cioco
sper ca n-am uitat pe nimeni (mi-au cam obosit neuronii, de cind cu burtikul) asa ca cer iertare inainte!
va pup in gashca


22+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psxman spune:

Va doresc si urez din suflet numai bine, mult noroc, sanatate, mari bucurii si fericiri implinite alaturi de cei foarte dragi voua, dragoste la infinit si pace!

Lumina,
Bucurii,
Iertare de pacate,
Si Un Nou Inceput,
mai bun pentru toti!

PASTE FERICIT !!!

PSX|Man

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Se pare ca nu plecai inca...al meu a vrut aseara da n-am vrut io sa merem noaptea....asa ca azi si-a mai gasit de lucru pe la firma...plus cumparaturi de facut...asa ca ...macar pe la pranz sper sa plecam...

Doris galeria ta cu pamatufu si telu cred ca i-a ajutat pe stelisti....
M-am ciupelit aseara...si pe bani grei...a zis Jaki ca pe banii aia ma tundea el si poate chiar mai bine...acum sunt si io putza ciufulita cum le zice el la fitzoasele care umbla prin mall...
Pijama e un bun cadou daca jucarie deja ai luat...

Ana...sti si tu cum se spune...nu-i pacat ce bagam in gura...ci ce scoatem...am ajuns la concluzia ca spiritul sarbatorilor era mai puternic pe vremea lui Ceau...crestinismul era interzis,...nu erau de toate ca acu...acu toate zilele-s la fel aproape...sau poate ca atunci vedeam lumea prin ochii unui copil...cine stie...

Gabi spor...

Vali...ma bucur ca esti bine....aeriseste-te bine la Romanesti...ca tu saraca vrand nevrand esti afumata cu serviciu tau...

thessa, bulina, mariaa, pako,dorsila,ciocolata cu piper...tre musai sa ne cunoastem...o intalnire speciala pt boboace...desi pt unele dintre voi care suntetzi mai vechi pe acia sunt io boboaca...

amutza, ana_party....pe unde sutetzi

va pup si va urez spor in toate...


Io acu profit sa bantui pe acilea ca de saptamana viitoare...nu se stie...se intorc puiutzii mei...mance-i mama de cocolici ca mi tare dor de ei...deja mi se pare ca sunt mama denaturata...ca-i neglijez...iar ca pe mama o suprasolicit....da ia a vrut sa-i ia...

mihi ciufulita


POZE


Mergi la inceput