Impreuna, Timisoara (42)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare! iara io!!
tocmai ce ne-am intors de la Buzias. am fost sa hranim veveritele, tare, tare s-a bucurat Krisztina. aproape ca a reusit sa si puna mina pe una. am stat la soare, ne-am zbenguit de numa' numa'. acum toata lumea doarme dusa. ma duc si eu pina e liniste in zona!
dupa masa mergem pina in parcul botanic, sa mai tragem o tura de zbenguiala. oare cine o sa doarma dusa la noapte??
voi, toate sunteti la iarba verde?
anda, eu nu stiu daca voi ajunge, sa vad daca am cu cine sa las bubutzu. daca nu, va doresc distractie placuta! mai vorbim!
danitin, multam de info. ceai de sunatoare am inceput sa beau, stiam de el numai ca pb a fost ca de-abia puteam inghiti ceva fara sa faca retur. acum e OK. pupici spiridusului mic si frumos!
diana, adevarat a inviat!! numai bine va dorim si noi voua! sa va aduca andreiutul numai bucurii!
gabi, e super posesorul ciocanului!!!!
in gashca!!!!!

22+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Fetele, noi am fost la cimitir, am luat-o si pe Buni cu taxi, si sa va zic ce am patit...
Venim de acolo, Ines incepe sa fie maraita.
La pranz, nu vrea sa manance nimic, si cand sa o pregatesc de culcare, cand pun mana pe ea, febra la greu...sunt tare speriata, avea la ora 15 avea 39,5.
Acum, a mai scazut, e cam 37,5-38, asta dupa 13 picaturi de nevralgin.
Am sunat pediatrul, fiindca nu pare a fi racita, nu are absolut nici un simptom, de ce sunt eu ingrijorata, ca se vaita de burtica, si imi arata in dreapta.
Bun, am eliminat o criza de fiere, vorba lui Muscoi, de la aia nu face febra, atunci ce sa fie?
Dragele mele, rugati-va sa o pun pe picioare, sper ca pana maine sa-i fie mai bine.
Daca va fi mai bine, poate trag o fuga la Anda, daca nu, asta e...
Am stat la mama cu ea, acum am venit intr-o fuga pana acasa, sa mai iau ce-mi trebuie, si ma duc inapoi.
Voi ramane la noapte acolo, probabil maine pe la pranz revin la pc.
Daca stabiliti ceva, mai sunati-ma si pe mine, va rog...
Gabi, te rog sa ma suni, la Mama, sau pe mobil, sa-ti transmit urgent ceva.
Fug ca-s disperata...



POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Of Doamne!

Al meu sot a facut o indigestie-intoxicatie crunta!

Se pare ca nu avem noroc cu intalnirea asta

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thessa spune:

buna seara,Timisoara,
ADEVARAT A INVIAT
Doris,sanatate pt.Ines,ii dorim sa se faca bine ca e frumos afara si e pacat ca ea sa stea in pat
noi desi ieri nu am facut nimic deosebit,azi ne-am scos parleala,azi am fost la Timis,a fost prima iesire a bebitzei, iarba verde,gratar,bebe a dormit pe patura,si mami,tati si unchii s-au distrat.A fost plin,masina langa masina,se facea plaja,a fost super,doar ca acum suntem toti f. obo
va doresc tuturor distractie placuta oriunde a-ti fi,multa sanatate si sa auzim de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amutza spune:

HRISTOS A INVIAT! ....cu intarzieri.....

.........

Scuze ca nu am mai intrat cam fffff de mult, in primul rand vreau sa va multumesc pentru urarile facute sotului meu si vreau sa va spun ca pe toate. Reusisem sa tin pasul cu voi, dar pana la un anumit punct. Cum s-au apropiat sarbatoritul si sarbatorile am dat-o in bara. Asa ca .......

Am citit momentan ce este pe aceasta pagina (ca mai sunt in recuperari)si am vazut ca e bolnavioara Ines. E tare greu pentru o mama sa-ti vezi copilul bolnavior cand de fapt il stii vesel si plin de viata. Imi pare rau si sper sa se faca bine, draga Doris.

Am sa va mai pove cum ne-am simtit de ziua sotului ca de atunci si pana acum o cam tinem cu "serbari". Acum e si frumos afara si stam cam putin in casa si atunci cand suntem acasa tre sa facem treburi

Va pup in gashca si sa aveti vise de vise.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Am vorbit cu Doris, Inesita a facut o criza de fiere dublata cu una de rinichi iar la eco s-a vazut si un pic de nisip. Maine mai trebuie sa faca si o analiza de urina pentru a depista o eventuala suprainfectie. Asa ca mama Dolores e prinsa langa puiul bolnav.

A vorbit si cu Anda si cu atat lume nedisponibila, poate e mai bine sa amanam intalnirea pentru weekend sau 1 mai (luni). Ce ziceti, e ok pentru voi asa?

Calinul meu este mai bine, dar am tras o mare sperietura, a avut febra mare, era alb ca varul si abia mai vorbea. M-am temut sa nu fie Salmonella, dar azi deja este mai bine, Doamne ajuta!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!

doris, sper sa fie bine inesica, cit de repede. off, off, tot timpul trebuie sa fie ceva... va dorim multa sanatate si s auzim si vesti bune!

gabi, sanatate sotiorului! da' ce a mincat? adica ce ma tot mir, ca nici eu n-am mincat nimic deosebit si rezultatul a fost care a fost!

anda, eu nu pot veni sigur, ca azi am avut mult de lucru la servici si nu ma simt in stare nici sa stau in picioare, parca ma tot trage patul
daca e vorba de aminat, atunci poate o fi mai bine...

bey, sa vedeti ce parinti denaturati suntem (eu si bogdan,normal
): mergem noi astazi de dimineata la cresa, cu bagajelul facut si cind ajungem, surpriza: azi inca e vacanta. ce facem cu cupilu', aveam treaba la servici, nu puteam lipsi, cu copilu' linga mine nu puteam lucra, drept urmare am dus-o la gradi, a stat cu o grupa mica, apoi afara in curte si la prinz am recuperat-o. a fost superincintata, nici nu mai vrea la cresa, numai la "copiii mari", daca se poate cu cei de la grupa pregatitoare
acum ii moarta de oboseala, doarme dusa
celelalte fete pe unde or fi?; ana, danitin, silvana, felicia, cioco,mihi, thessa, lili, alexa va pup pe toate, daca am uitat pe cineva, pup si pe acea cineva!
irina, ai ajuns prin strainataturi? poate reusesti sa ne pove cite ceva...
va las, ca am treaba putin apoi ma intind ca nu ma lasa burtoku nici cum.



22+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

salutare
uite intru sa va comunica ca dupa evenimentele astea am hotarat sa mut intalnirea in weekendul de dupa 1 mai. atunci pare-se ca toata lumea e cit de cit oke.
doris acuma e cu ines bolnavioara, multe fete sunt plecate, gabi si ea zice ca cam aglomerata azi, silvana cu paulica dupa interventie...
deci e oke pentru toata lumea wee de dupa 1 mai?


anda & bb edi
http://users.pcnet.ro/scpcnet/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Adevarat c-a inviat!

Atat pot sa va spun ca-s in trecere pe la lucru...
A fost super in minivacantza...
Sanatate lui Ines...micutza de ea...deja are probleme cu fierea si rinichii...offffffffffffffffffff
Danitin fii optimista si roagate la doamne doamne...si sigur o sa reusesti...o sa caut cv...

Mihi

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

katik, simpatica fiica-ta Las ca ajunge ea la gradi, si atunci pazea!

Mihi, bine ai revenit!

Diana1971, adevarat a inviat! Multa sanatate tie si familiei.

Anda, pentru mine e ok in acel weekend.

Ne-am hotarat sa plecam in excursie in Germa de vineri pana miercuri. Nici nu imi vine sa cred. Habar nu am ce toale sa iau cu mine, freza mea e alandala, trebuie sa merg la epilat ...

Calin se simte mai bine deja, ma bucur tare mult. A reusit sa si pape azi compot de mere si cartofi fierti. Sper ca pana vineri sa il punem pe picioare.

POZE

Mergi la inceput