Impreuna, Timisoara (42)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Iacat-o:

poza cu micul Thor si ciocanul

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Pun si o poza cu Eva pictata la petrecerea unei fetite de la balet (Irina, am inteles ca a fost si Ioana - marti am sa primesc si eu poze, ti le trimit?)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/detail?.dir=/1d43&.dnm=341fre2.jpg&.src=ph

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Doamne, ce dulce e...si ce grasut...ce-i dai sa manance, mey???
De Eva ce sa mai zic...vreau si eu copil cu ochi albastri...
Eu depind de Radu, sa puna el pozele, vom mai face cateva si azi, poate diseara sa le puna...


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Fetele, cum ramane cu intalnirea de marti?

Doris, mergem impreuna in colo?

Hai sa stabilim si sa o sunam maine si pe Silvana. Eu in principiu i-am zis de intalnire si s-ar putea sa vina si ea.

Cioco, ai timp si de mine pentru o intrevedere "bancara"?

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

buna dimineata!

inca nu v-ati trezit fetelor???
eu parca am mai inviat un pic. am reusit sa maninc cite un pic (chiar si miel si tort) si pina acum n-am avut nimic. krisztina a ras tot ce i s-a pus in farfurie (miel de tot felul) + dulciuri cit incape. acum de dimineata a inceput cu cioco, ca doar ei i-a adus urecheatul o tona, nu altceva
cum v-ati distrat? noi, pe acasa, duminica am fost la cumnata-mea si dupa-masa ne-am dus la dumbravita, la lac sa vedem ce mai e pe acolo. a fost frumos, aer curat, am jucat fotbal etc.
azi cred ca vom sta toata ziua pe afara, ca tare frumos este.
va pup, ne vedem mai tirziu

22+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Gabi, am vorbit cu Ana si vine maine la Anda.
Locul de intalnire va fi pe Ghe. Lazar la Florarie, la ora 19.
Am sunat-o pe Alexa, dar nu raspunde.
Mai incerc. Sun-o tu pe Silvana sa-i spui.
Fetelor, cine mai vine maine seara la Anda?
Katik, hai si tu o ora...
Fug acum, ma duc cu Ines afara ca e tare fain.
O zi frumoasa!


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Buna dimineata!

O sun eu pe Silvana putintel mai tarziu, o mai las putin ca poate doarme inca.

Distractie faina pe afara, katik si Doris. Noi iesim dupamasa pe la Bazos, probabil.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

alooo, timisoaraaaa
nuuu, n-am dat bir cu fugitii da mi se intampla intamplare...din nou.
hai, datzi cu oo ca acuma sunt ..si colorate pe deasupra....n-am avut timp sa intru mai deloc.
am plecat vineri la deva si de-acolo la medias si simbata am ajuns cu 2 ore inainte de inviere. am venit cu al 4-lea membru al familiei, mai precis Toby...un golden retreiver de 2 luni. toate ca toate dar de-atunci dorm mai deloc...asta mic, edi o norozit cu cainele, se iubesc, toata casa e un haos...
deci maine va astept cind puteti, dupa 17 sunt aici, va si culeg de prin oras numa sa-mi ziceti de pe unde. puteti veni si cu tzipicii daca-i soare ca am curte, jucarii, caine, iarba si ce mai trebe :)
locuri om gasi pe-aici, de-o cafea si prajitura este :)
ma bazez pe voi, da? cite sunteti? hai adunarea la apel ca abia astept sa va vad...
deci? irina, dana, alexa, doris, ana, katik, mihi, silvana, gabi maria,thessa, lili, vali, pako, ciocolata...lalalala TOOOATE...hai ca sigur am uitat pe careva ca-s beat de somn...repet TOOOATE.
strada este calimanesti, numaru 28, tel 0744 593 624.
va tzuc si va astept.

anda & bb edi
http://users.pcnet.ro/scpcnet/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Adevarat a Inviat!
Am venit foarte scurt pe la lucru si profit de ocazie sa intru.
Anda inca o data multumesc de invitatie. daca poate veni buni sa stea cu Spiridusul vin precis... Daca nu va doresc petrecere faina!
Katik ma bucur ca te simti bine. Preventiv am intrebat/o pe bunica ce ceaiuri mi/a servit cand eram graviduta si am facut criza de fiere> sunatoare si rostopasca. Oricum cred ca e bine sa intrebi si un medic, eu am mers pe mana lui buni dar, ce e sigur e sigur...
Gabi / super prichindeii!!!!


In noapte de Inviere am mers cu cativa prieteni la Biserca Sarbeasca din Unirii, nu e chiar asa aglomeratie ca la Catedrala si eu parca simt mai bine spiritul sarbatorii cand e mai liniste in jur. Am ajuns cu lumina acasa, am stat cu totii, mai putin Spiridusul care dormea dus, la masa. A doua zi am trecut pe la mama care ne/a pus la pachet friptura de miel, ciorba, drob, cozonac si am mers la casuta. Tare s/a mai bucurat Spiridusul de ce a gasit in cuib. cel mai mult ii place o gaina care merge pe roti, canta, cotcodaceste si ... face oua. A fost tare frumos, am stat la iarba verde, spiridusul s/a tavalit peste tot si ne/am iantalnit ca niste prieteni veniti din Austria. Au o fetita cu trei zile mai mare decat Spiridusul meu. Ea e blonda cu ochi albastrii si pe langa creola mea fac un contrast .... Cand isi face timp sotiorul sa/mi puna pozele pe C.D. vi le aduc. Mai ales ca a fost asa de frumos ca nu pot descrie in cuvinte. Liliacul, visinii si merii sunt in floare, iarba e plina de flori marunte, miroase a primavara si a soare...
Va sarut pe toate si ne auzim cat de curand


P.S. Aveti careva un model fain de c.v. ? As avea mare nevoie...

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:



SARBATORI FERICITE,MULTA SANATATE ,FERICIRE SI LINISTE SUFLETEASCA ALATURI DE CEI DRAGI.

CRISTOS A INVIAT !!!

Diana si Andrei - 5 luni

Mergi la inceput