Smecherasi de iulie-august 2004 (174)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Daria, ma duc pe 1 mai la ecografie si pe 2 mai la nenea doftorul...:)
Pana atunci e "asa in general"...:)

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

moaaammmmma ce ma ofticati cu olita asta. al meu nu frate...e mai nesim.....stiti voi cum. da las ca asa-s fetele, mai gigea! imi scot io parleala si fac una!
Daria, nu jtu de la ce facu Pat infectia....se intampla. ca de spalat ma-sa il spala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

vazut stefanut, mama, ce mare-a crescut!
bey, poza aia in care ilinca urla in baie e facuta cind am imbaiat-o prima data in cada si vreau sa va spun ca intr-o fractiune de secunda cit am adus aparatu` a trecut de la ris la plins... ashea... in barba s-a belit de doo zile, a cazut pe iarba in timp ce fugea de pe minge... boon, acu in plus mai are si-un benghi in frunce dobindit cu greu in urma contactului cu solu`
rain, am dat un mel` juma, da`n urma reparatiei capitale mi-a revenit un sfert din starea de psihic pierduta caut solutii pentru recuperarea in intregime
daria, ionut are de regula o problema si anume ca nu suporta s-o auda pe sor-sa plingind, cum incepe asta mica cum il auzi si pe el "mamaa, fa ceva sa nu mai plinga" de unde si super alintaturile ilincai. in poza aia era calm ca ilinca era la primele note
cristalino, adecalea te rabda sufletu` sa stai pina atunci? ntz, ntz... greturi, pohte ai?

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Neata, ca buna nu e ... hai ca m-am distrat, Liooo ! Si lasa mama razele alea, ce-ti veni ?
Noi sintem ashea-ashea, gizmoul s-a trezit la 5 a.m. cu 38.5 temperatura, da-i chinuiala cu panadolul sa il inghita, pina la urma l-am imobilizat si i-am bagat lingurita pe git, ca altfel nu mergea ! Sper sa fie mai bine azi, ca de nu, merem la doftor !
Asa ca de curatenie nici nu poa sa fie vorba azi, ca omumik nu sta singur ! Daria, nu modernizez casa, doar o aranjez oleaca, apartamentul este f.mare si imi ia o gramada de timp sa il meshteresc ! Nu mai zic ca tre sa ma apuc si de gatit zilele astea !
Rain, sper ca moatza mica sa se faca bine repede-repede de tot !
Va doresc o zi minunata (vad ca vremea iara a luat-o raznaa !) si sint pe aici !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Carmen, asa ma programara ei...Buzna peste ei nu dau, ca sa nu cobesc, poate ma simt la fel de bine toata sarcina ca acum!...:)
La Maria am tinut-o din sangerari in contractii, cu medicamente cu sacosa si tot tacamul, asa ca acum zic ca poate daca ma fac mica sa nu ma bage in seama nu se mai intampla d'astea...:)

O gadilatura la omushor simt, da' nici macar senzatie de voma nu o pot numi, asa ca nu o bag in seama...
Si pofticioasa mai rau decat sunt in stare normala nu pot sa fiu, asa ca nu se pune...hehehe

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ooooiii ca uitasei!!!
Carmen ffff misto schimbarea la par ca sa ma esprim asa! suuper iti sta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

roxana, saru`mina!
cristal, tinem pumnii sa fie bine... da` vrei cu pasarica au ba?

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Carmenp - chiar , acuma am vazut si io suvitelile, tare faine`s si ce par lung ai, da` vrem poza si din fata
Alice - noah sanatate si voua !


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Da, da, daaa, Carmen, superfaina frezaaa !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

fatza e-n reparatie, multumesc, se pare ca-mi revine si celalalt sfert cherit din psihic

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput