Mamici casnice (32)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Offffff Porumbel si eu m-am saturat pana peste cap de vremea asta...pana ieri dimineata a plouat intr-una, ieri dupa-amiaza a iesit soarele un pic, si acuma iar plua



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

"La douazeci de ani, domina vointa; la treizeci, mintea; la patruzeci, ratiunea." (Benjamin Franklin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Heii fete cucuiete!!!Unde ati disparut?????

EDIT:care ma puteti ajuta cu un sfat -->aici????



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

"La douazeci de ani, domina vointa; la treizeci, mintea; la patruzeci, ratiunea." (Benjamin Franklin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zina23 spune:


Buna mamici...
Am intrat sa va salut...
Corina bine ca Anastasia e bine, tu te simti bine...asta-i importan.
Mama am vazut checul si am zis ca mor Camelia chiar vrei sa ne omori?! cu zile?!
Eu azi am fost la dentist cica-i nasoala treaba...
si week-end placut in continuare.
Am fugit la subiectul Mihaelei.

http://photos.yahoo.com/zina_georgy2005


Georgy & Roberto-Akira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Dana,pai tu crezi ca eu daca fac prajituri de casa ma si pun pe ele sa le mananc?
nu bei! mananc,in limitele bunului simt.Pricum organismul cere si "dulce" asa ca decat sa le mancam la astia chimicalele si colorantii lor mai bine le prepar eu.Sunt convinsa ca tigrisorul meu va zace pe platou o sapt. (nici copii nu sunt mari amatori de dulciuri)si intr-un final va ajunge la pubela.Dar o sa le dau copiilor din cartier sa pape

Si la mine plouaaaaaa...si e naspa...
si ieri pe langa cantar si filtru mi-am luat si 2 flori de gradina care astazi e musai sa le plantez.Pot pe ploaie?dar nu am ce face ca doar nu le las sa creasca in oala(le-am pus radacinile intr-o oaa cu apa ca cica asa se face inainte de a le planta)

astazi vine colegul
Maia are o petrecere la pranz iar noi cat sta ea la chef nu stiu ce vom face.
va povestesc eu maine.
nu stiu daca astazi voi avea timp sa trec pe la voi
sa aveti un wek. placut.

nu a aparut Tina?
A! va uitati la "dansez pt. tine" ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

zina23, pai treci la treaba.e tare simplu.coptul dureaza.pusul in tava este o placere.

symaco,nastere usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

O mai tineti minte pe doamna Olteanu al carei copil face lectiile cu menajera?E acum in reluare pe prima tv. Pacat ca abia acum am deschis tv ul.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

nu.nu o tin minte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Eh, da ange, adevarul ca la ritmul ultrarapid in care se misca topicul asta e cam greu sa prinzi tot ce se discuta, cel putin mie mi-e cam greu, mai ales dupa ultimile peripetii cu burtica lui Liviu.Discutam cu fetele despre o emisiune de pe prima, fetele din Ro stiu, numita "Schimb de mame". Caut acum adresa unde am discutat sa iti arat.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

aaaaaaaa Lucia,pai o vad si eu.e sambata sau duminica parca.nu-mi amintesc.am vazut vre-o 3 editii cred.

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Ma gandeam ca poate nu prinzi Prima.Uite aici, discutia incepe cu a doua postare a Andorei:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73176&whichpage=2


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput