lovitura la cap!!!

lovitura la cap!!! | Autor: mihaela amalia

Link direct la acest mesaj

Daca nu am postat subiectul unde trebuia , dar acuma in "urgenta" in care scriu, aici mi-a venit sa il deschid...
Fetelor am si eu o "problema"...o matusa de-a mea a cazut in timp ce intindea rufele si s-a lovit rau la cap (undeva desupra cefei) si cica s-a si umflat!!!
Ce ar putea sa faca/sa aplice, asta pana ajunge la spital (daca va vrea sa mearga ca e fffffff incapatanata)...




www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Sarbatori fericite!!!
"La douazeci de ani, domina vointa; la treizeci, mintea; la patruzeci, ratiunea." (Benjamin Franklin)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zina23 spune:

Mihaela...nu ma pricep dar...din cate stiu eu daca nu curge sange...poate sa-si puna niste gheata...si s-o tina la umflatura...Cel mai important e s-o convinge-ti sa mearga la spital.
Bafta si sanatate maxima.

http://photos.yahoo.com/zina_georgy2005


Georgy & Roberto-Akira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

aoleu Miha,chiar nu stiu ce sa-si aplice...
eu as fugi cu dansa la spital sa fiu in locul tau.Loviturile stii ca sunt periculoase rau
Robert al meu a cazut de 2 ori dar in cap.de 2 ori ne-am "plimbat" cu salvarea din cauza asta...
Sanatate max.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

fuga la spital...caci 'paza buna trece primejdia rea'...cu asa ceva nu prea este de gluma

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Te sfatuiesc s-o legi fedelesh si s-o duci la spital cit mai urgent cu putinta! Cu asa ceva nu e de glumit...Daca singereaza intern si nu primeste tratament poate face o frumusete de tumoare... Cu creierul nu e de gluma. Simplul fapt ca s-a inflamat e un pericol in sine..

Mai are si alte simptome? Ameteli, dezorientare, durere care radiaza..? Daca da, atunci e supergrav.


Find a job that you love and you'll never have to work another day in your life.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Alte simptome nu are...si capoasa nu a vrut sa se duca la spital.Maine ma duc eu si o voi lua fortat la spital...

Multumesc




www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Sarbatori fericite!!!
"La douazeci de ani, domina vointa; la treizeci, mintea; la patruzeci, ratiunea." (Benjamin Franklin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

Ce au zis medicii? Scrie-ne!

Mergi la inceput