Smecherasi de iulie-august 2004 (172)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

OK Alice ..atunci renovare placuta

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Olivia, pai daca sunteti la un minut de unde stati acum,inseamna ca si inainte era in zona un pedofil...hmmm,cred ca o sa-ti cer si eu situl, caci m-ai facut curioasa.
In ce priveste bunica...e clar ca il vei lua pe Luca de la ea un mare rasfatat. Hehehe si eu ii caut Adelutei garderoba de botez, adica mergem la botezul nepotului.De fapt pantofi mai avem de cumparat, caci rochita deja ne-am cumparat.
Si bineinteles ca nebuna de maica-sa ,alias subsemnata, i-a cumparat piscina,si abia acasa a vazut cata apa cuprinde piscinuta aia, adica 800litri.Cred ca nu sunt intreaga la cap.

Hai pupam si revin


Liliana

Poze cu maimutica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Felicia, bine ai reaparut, si repatriere usoara.
Alice spor la renovat bucataria.Ps, si tine-mi si mie un cerc, caci sigur am nevoie de el cand ajung la Romania in mai.



Liliana

Poze cu maimutica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Liliana...pedofilul era si-nainte dar nu stiam io de el (site-ul este doar pentru California).
Ce piscina ai luat frate? Eu am luat una s-o poate cara socrela la plaja dupa ea...

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Hehehe, pai am luat una mica ziceam eu.Mai ales ca nici cutia nu e asa mare...dar cand am citit acasa cata apa intra..era sa damblagesc.Si ce ma mai contrazisesem cu al meu, caci eu voiam una si mai mica,dar in care ar fi stat cu apa doar pana la fund.Dar asta este.Are 1m si jumate diametru.Pai ce cu 10 galeti de apa nu sta ea, ca doar nu o sa o umplu.

Pupici

Cam asa ceva, dar mai mica, doar 1,5 m.piscina


Liliana

Poze cu maimutica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Piscina este misto daca ai curte...Dar la bloc..nu prea merge... Le-am ochit si io pe ebay....la anu' cumpar si io una.
Pupici si tie!

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Da Olivia ai mei au curte, si destul de mare.Eu am cumparat-o de la Walmart cu 10 dolari.Un pic mai mica si cu pestisori pe ea, dar totusi 800 L apa e cam mult. E acum asta este.
Gata serviciul pe ziua de azi? Eu inca in vacanta, dar cu lista de ceea ce am de facut, caci deja incepe sa se contracte timpul.



Liliana

Poze cu maimutica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Acusica o intind si io..acasa la puiul meu..azi mergem la joaca daca tot ploua cu galeata! Doar 10 $? Super!
Cind plecati..ca mi-a murit neuronu'!
Spor la scris schimbul 1 si 2!

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

salutare tuturor! am fost afara pana seara..uh,is rupta!
Olivia, Lucasu pare ok dar nu mananca...si s-a rasfatat de numa'.A mancat f putin azi ..iar de dormit nu a dormit bine azi noapte...sper ca de maine sa inceapa sa manance mai binisor..apa bea in nestire..de bine dispus e bine dispus in special dupaamiaza ca suntem numai pe afara..afara si mancam si il schimb si tot...
in fine, astea au cam fost zile critice..
in alta ordine de idei, a vorbit cineva personal cu papadicu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Olivia, pe 11 mai plec spre Romania.
Laurici, pupam si Lucasul cel bolnavior, sa se faca bine repede.

Liliana

Poze cu maimutica mea

Mergi la inceput