Mamici de martie-aprilie 2006 (60)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana_1976 spune:

LOTS OF CONGRATS,TINA & MARK!!!!



Mariana+family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Polixeni spune:

SALUTARE TUTUROR
MICAALSA ceaiul pe care-l beau eu este combinatie intre anason,fenicul si chimen.Fetele de aici m-au sfatuit sa beau.Eu incerc sa beau 4 cani pe zi.Nu reusesc in fiecare zi pt ca pur si simplu nu apuc.Abia daca apuc sa mananc.Acuma despre rezultate nu stiu ce sa-ti zic pt ca abia m-am apucat si eu sa beau/Sper sa aiba efect.Mult succes iti doresc si tie!!!

TINUTA SI MARK CONGRATS!!!! SA VA TRAIASCA FLACAUL SANATOS SI NOROCOS!!!!!!!!

Va pupicesc pe toate!!
Poli si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim spune:

Yupiiiiiiiiiii, vesti bune!
Felicitari Tinutza!!!
Bine ai venit pe lume pruncutz mult dorit, David Nicholas! Sa ai o viata lina si frumoasa alaturi de parintii tai dragi! Ce printisor mare esti, i-ai dat la mami ceva emotii...
Congratulations Tina & Mark!!!

KIM & printesa ALICIA
photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile77 spune:

Felicitari Tina!
Multa sanatate micutului si tie!
Te asteptam pe forum cu detalii si pozici.

Multi pupici micutului David si parintilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

Wow, ce flacau grasun! FELICITARI inca o data TINA si MARK, sa va traiasca cavalerul!!!io 37+ cu Seby Poze cu noi,bebe si burtica Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tina_Welsh spune:

Hiya,

This is a wee message to let you know that Tina gave birth to a beautiful healthy boy this evening called David Nicholas Welsh, his weight was 4.56kg and his apgar score was 9. Their both doing very well and we hope to have them home soon.

Mark.

Tina and Tina and Mark's baby
Poze de la cununia civila si cu mine gravidutza
Eu si Mark
Semnatura mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

Oh... my... GOD! I can't stop being amazed by the weight! No wonder she's been through such a long labor. Thank God it's over, poor Tina she's a tough little one. Congrats guys, you'll make some great parents!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am vb cu Tina acum, are un grasun sanatos si frumos (am vazut si poze si e un rozaliu taaaaaaaare frumos), a nascut pe la 6.20 ora locala si deja i-a dat de 2 ori sa pape, acum vroia sa traga si ea un pui de somn pana nu se trezeste piticul la masa din nou.



--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

Poze cu bebele Tinei? Unde-s poze?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

In timp ce vorbeam cu ea la tel i-am cerut lui Mark pe YM (acum s-a dus sa se culce si el)...
Nu le pot urca pe net fara permisiunea lor dar cred ca e ok sa vi le arat pe ym voua...asa ca inca vreo 20 minute inca mai sunt online, motanik e id-ul si acolo. Cine vrea sa ma caute...

--------------------

Andra

Mergi la inceput