Bebelusi de ianuarie -februarie 2006 (26)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Kiki ti-am trimis pe adresa de email care o ai bagat pe dc. Insa pozele sunt nu in email ci in photos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Ioanoooooooo lasa mai ca e femeie serioasa fata aia , are sot dragutz...deci nu cred ca se pune. Iar Cata sta pe langa Unirii parca asa zice ca ajunge imediat si ea sta la un etaj si Banica Mititica deasupra. Tu unde ai fost cand am discutat de chilotii zanei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

pai eu stiu unde eram?!Probabil nasteam?!

Ioana lui www.babiesonline.com/babies/r/razvan" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Vorbim de zana surprizelor?


Ioana lui www.babiesonline.com/babies/r/razvan" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Pai de cine credeai ma ca de mama Omida? Pai ai pierdut dicutiile cu sarma de chiloti intinsa, cu injuraturile lui , cum canta ea ca un elefant prost si tot asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

OOOOffffffffffffffffffff!

Ioana lui www.babiesonline.com/babies/r/razvan" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

FETELOR alarma, mi-a iesit la radiografia DIANEI DISPLAZIE SOLD

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Moni..FII BARBATA....SI NU TE NECAJI....
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=22174

O SA FITI OK....
Uite cite un ..

Nicole si Daria Sofia

""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

hello gagici,

Ioana, Cata si Banica jr. sunt vecini. Auzi, dar ce citeam acum cateva zile, te plangeai ca face urat ala micu' ?? pai tu te plangi??? Daca o aveai pe terorista mea te aruncai pe geam!! Zi merci ca ai un copil suuuper-cuminte! Pupicei frumosului!
Nico deci tu mi-ai facut-o cu yahuul, credeam ca ma ataca cineva! Tot ofticata esti? Nu mai fi, mai bine mai zi ce mai face placintica!
Denisa intrebai de sughit, Carla sugite des, de 2-3 ori pe zi, de cele mai multe ori dupa ce ragaie (cred ca aerul in cantitate mare ii irita traheea). Sa stii ca mi se pare foarte obositor ca trebuie sa te mulgi si ma gandesc ca nici sanilor nu le face bine tratamentul. Cat ai de gnd sa mai continui cu asta?
Si eu ma intrebam daca prin septembrie cand am de gand sa o vizitez pe soacra-mea o sa pot sa o bag in mare pe Carla. Chiar vroiam sa te intreb cand zic canadezii tai ca poti sa inveti copilul sa inoate?
Ana m-ai terminat cu prajitura aia cu ness. Mala mujer!
Anda ca bine zici... si eu as bea ceva, un pahar de vin rosu... vad ca suntem colege la capitolul nostalgii!! Ce zici poate ne facem niste cocktailuri fara alcool?
Cata ce mai faci? La multi ani pentru Dan, sa-ti traiasca si sa fiti fericiti!
Irina vreau sa-ti zic ca azi era fiica-mea mov in jurul gurii, in fien eu nu ma impacientez pentru ca ma asteptam la asta... o sa merg cat de curand la cardiolog.
Bee ce sa facem.. parca e un pic mai bine ziua, nu mai urla atat de mult si chiar mai doarme cate o ora dar s-a haotizat cu somnul noaptea... adica se culca pe la 2 dimineata, se trezeste la 7, papa si joaca pana la 9, dupa care somn pana la 12. Ce sa mai zic? kk facem numai cu supozitor, am incercat sa o las fara dar nu face si e nervoasa asa ca nu o mai las.
Azi toata ziua a fost somnoroasa si chiar a dormit... sper sa nu ma frece la noapte.

J si Carla (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Moni nu te speria ca se repara... uff, asta mai lipsea!

J si Carla (05.02.2006)

Mergi la inceput