Bebelusi de ianuarie -februarie 2006 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Maraki corect ca era alta cauza dar dc tot e concurs, concurs sa fie . Pai ala a lui Turcasiu danseaza ca Matizul lui Ursoaica nici atat chiar. Iar Viorel cu aia au dansat misto. Si voturile publivului cred ca manarii. Oricum nu imi place jurizarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Si mie mi se intampla la fel ca ii mai povestesc lui Marian ce mai zic fetele sau ce mai e pe forum si dc vine vb de Cata ii zic " roscata aia care sta cu Banica". Asa stie cel mai repede despre cine e vorba.Sau ii ziceam de botezul Biancai si el cica: cine " aia lui Banica"Sorry Cata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_m spune:

salutare ,
Azi noapte m-am pus in pat la 1 , nici nu cred ca am adormit bine si la 2 fara un sfert plangea bebelina. I-am dat sa pape, dar cred ca a cam durut-o burtica ca atata se foia si gemea, am tinut-o langa mine in pat , si va dati seama ce am putut sa ma odihnesc cu lumina aprinsa. Am pus-o inapoi in patutul ei la 4, la 6 iar s-a trezit. Am pus-o in patut la 7 si la 7 jumate m-am trezit ca vorbea cu animalutele din pat Acum doarme dar nu o mai las mult ca vreau sa mergem la cumparaturi.
V-am pupat


Ana si bb Clara Francesca
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_m2005/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Mai, care e faza cu Banica si Catalina, ca eu habar n-am si ma roade curiozitatea!


Ioana lui www.babiesonline.com/babies/r/razvan" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mai ce liniste pe aici!
Iar ati ajuns pe pagina a doua! Se vede ca-i WE!Toate sunteti la cumparaturi si la plimbare? Ce-o fi la vara,toata lumea pe afara la plimbare,la soare!
Noi am fost la radiografie mai devreme ,pe la 3 - ca sunat una sa ne roage sa venim mai iute si voia sa vorbeasaca cu CIMPAN DIANA .Acolo s-a cam suparat gagica pentru ca i-am imobilizat picioarele,dar i-a trecut repede.Rezultatul il scoate fratelo deseara cand are drum pe acolo.Ne-am si dat jos din masina la o statie de tramvai distanta,sa ne mai plimbam,asa ca am luat si ceva aer azi.
In rest a dormit de la 11 la 13,15 ceea ce e o realizare ziua! Nu-mi dau seama de ce oscileaza asa...si ziua si noaptea!
DENISA mi-am amintit de faza cu luminile,pai de fapt si Diana se holbeaza la plafoniere,mai ales la aia din bucatarie ca-i in forma de L ,cu vreo 5 becuri,are ce vedea

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikiriki spune:

Mai fetelor,
ma chinui de ceva timp sa pun niste poze pe aici si nu reusesc...am incarcat cateva pe yahoo dar acus' nu mai stiu cum sa fac sa le atasez link ca sa le vedeti...???

Ajutor!!!!!!! Care le aveti cu tehnica pe aici???

Kikiriki si Luana

Kikiriki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

IOANA pai e CATA vecina cu omu'
KIKIRIKI habar n-am asa. Nu le-ai pus in Yahoo-ul contului comun?

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Kikiriki ataseaza_le la semnatura sub forma de link dc altfel nu reusesti.
Ioana e curioasa grupului....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikiriki spune:

Monica,
nu stiu parola de la contul vostru comun de pe yahoo!!! Cum sa fac???



Kikiriki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Irino, curioasa-necurioasa asta e, dar lasa cu tu m-ai lasat nesatisfacuta cu anumite curiozitati....las' ca stii tu!
Asa deci, Cata esti vaccina cu Banica, pai unde stai fata draga, in vila pe Magheru?

Ioana lui www.babiesonline.com/babies/r/razvan" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput