Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (89)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna dimineatza frumoaselor!
Ce vreme de kk!!!
Trebuia sa va anunt de ieri ca asa va fi pentru ca astazi vine tante la curatenie sa-mi spele geamurile de la balcoane! Ce dragutz!!!
Simona8004, Ana si cu mine ii transmitem Maiei multa sanatate!!! Ce coincidenta, fetitele nascute in aceeasi zi au inceput sa ia fier deodata!!! A mea a iesit cu hemoglobina un pic sub limita!
Bine-ai venit Mary_ary!!! Hai la sporovaiala cu noi!!! cred ca post-ul tau a aparut mai tarziu sau s-a intamplat ceva cu el ca multe fete nu l-au vazut, nici eu!



Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Nanadana, sanatate multa lui Antoine!!! Sper sa-i treaca repede repede!!!
Cum ti-a iesit culoarea?
Jadi, deci intr-un an ai scris aproape 1500 de mesaje! Media este cam de 4 mesaje pe zi,unul la 6 ore! La mai multe!!! Felicitari prietenei tale!!!
Vera, mercic pentru raspuns! Deci nu primeste nimeni pe card? Atunci pentru ce-au mai pus rubrica pe formular?
Mercic Sofia pentru explicatii!!! Pare frumos si stiam ca e ieftin; doar ca sotul are inca un cui cu mersul prin Bulgaria de pe vremea cand mergeam in Turcia; chiar, mai e pericol sau s-au mai linistit apele? cum se ajunge la Balcik? De pe litoralul nostru, nu? Si cam ce distanta e?
ma gandesc la drumul copilului in masina!



Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Buna dimineata
Miflorsi pe la noi e o vreme de kk ploua ,e tare urat,azi stam in casa.
Tonianoi dormim toata noaptea de la 10 seara pana la7 dimineata sa vezi atunci "alta viata"

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Meme, si a mea stagneaza de vre-o 2 saptamani (of, nu m-am obisnuit inca sa scriu cu liniuta!)dar nu-mi fac probleme! Inca! Si Ana are doar 7 kg, chiar sub! Cu tranzitul rapid cred ca Dr. Anya e mai in masura sa-ti raspunda, dar eu zic ca nu-i problema!
Diana, deci tu chiar daca nu esti cu ochii pe Petrut, daca auzi anumite silabe stii exact de ce s-a lovit, nu?
Tonnia, esti pe drumul cel bun!!!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buna la toate fetele!
Ne primiti si pe noi in clubul vostru?
Eu am o fetita pe nume Alexandra Denisa de 5.5 luni, este nascuta pe 20.10.2005 cu 3.150 si scor apgar 9.

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

'Neata, zanelor!
Meme, si fii-mea a stagnat la greutate vreo 2 saptamani, cand am inceput diversificarea mai serioasa. Dupa aceea si-a revenit bine. Daca mananca asa de bine, nu are diaree si nu vomita, practic nu are de ce sa nu ia in greutate. Cat despre tranzit, parerea mea de necunoscatoare este ca e bine ca ce a mancat dimineata sa se alimine seara. Si invers.
Nanadana, sa-ti fie de pine vopseala! Ti-a iesit cum vroiai?
Tonnia, alta viata! "Titan Ice"! (mai tii minte reclama?)


Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Dory, bine ati venit!
Mary_Ary, bine ai venit! Mesajul tau a aparut ceva mai tarziu si nu a fost vazut de toata lumea.
Haideti la palavre, fetelor!


Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Buna dimineata!
Chiar ca e vreme de kk. Acum pot folosi pelerina de ploaie pt carucior, dar cine iese pe vremea asta?! Asa ca am luat-o degeaba.
Bine ai venit Dory impreuna cu Alexandra Denisa!
Am fost si eu la Balcik prin 1990, a fost ceva frumos pentru mine pentru acea perioada. Poate si acum e asa....
La multi ani pentru bebeii sarbatoriti azi Special pentru Stefan Peter (care e aproape cu 3 luni mai mic decat Petra)
Eu am dormit in alta camera azi nopate de pe la 3, nu am mai rezistat la foielile lui Petra. Am lasat-o cu tacs-o in pat. Parca nici n-as fi dormit

Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)



www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Buna dimineata frumoaselor
Mifloricico, felicitari mai pentru mancacioasa mica! Se pare ca si-au pasat pofta de mancare copiii astia ai nostri, hmmm. Multumim pentru intrebare, da, a facut kk, dar azi noapte la 3
Azi ma duc la dentist ca mi-a cazut o plomba acum 3 zile asa ca o sa las copilul cu potentiala bona. Sper sa supravietuiasca amandoi si sa manance copilul. Pana acum numai eu i-am dat de mancare.

Ruxandra, mama de www.hps.ro/matei" target="_blank"> Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Miflore, si eu am bifat sa-mi vina banii pe card si nexam...tot postasita aia urata vine sa-mi aduca acasa banii
Ce ididoti! Daca nu ma gasesete acasa tre' sa ma duc la posta, nu? Mai pierd vremea si la cozile alea uriase. Baga'mi-as picioarele!

Codruta, multumim de urare.
Da, azi facem 5 luniteeee!
Ne laudam cu 8.150 si 72 cm.





Veronica si bebe Stefan Peter ( 7 nov. 2005)
Stefan Peter

Mergi la inceput