Mamici casnice (26)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Al meu este mateimaria2005

Si eu ma bucur mullllllllt ca am vb pe mess

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Svetlana ...la mine trebuie sa vina iepurila'
Multumesc de sfaturi...am acum unu' de 1500W da parca tot necalcate raman....am gasit unul la 2200 si unul la 2400W....sa vedem ce zice iepurila

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Fetele mai subtirel cu Steaua...da?! Asa, va rog frumos!

Vedem noi cine o sa fie invingatoare...aaaaa, si nu uitati ca joi ma duc la meci!

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

miha tu vrei cu talpa de inox sau te teflon?
una dintre prietenele mele si-a luat un philips smecher,imi place si designul la el si are o bluza pe care oricat ar calca-o tot nu sta cum vrea ea.si mi-e mi-au cazut cu tronc niste modele fainute...pe la 50-60 euro dar acum mi s-a stricat robotul,imi trebuie storcator de fructe...lista pt bebe e lunga,asa ca mai aman.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

.............Huuuoooaa steaua

Maria bb & mami Mihaela

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Pai vreau ceva de genul www.flanco.ro/?action=listCategory&id=129&page=4" target="_blank">asta (unul dintre ele 99% cel de la tefal)

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

fetelor,am mancat acum cateva ore o cana mare cu inghetata.si acum ma doare gatul de abia inghit.ce sa iau sa-mi treaca? dar nu uitati ca sunt cu burtica!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Mooooama sunt de groaza.....am incercat cu mami_casnice si parola PE PRIVAT de 100 de ori si dupa aia mi-am dat seama ca trebuie sa-mi trimiteti parola pe PM
Toata ziua am fost asa bine ca mai e putin si se incheie ziua....si maine o luam de la inceput

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

miha tefalul ala cu 1700w este aproximativ ca al meu la design,numai puterea si pretul difera.

spor la cumparaturi si apoi sa te pui pe treaba! te invit chiar si la mine pentru o tura de calcat haine!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Vreauuuuu si eu inghetataaaa......eeehe cumpar acum...ca plec acasa....hai ca va pup si poate imi trimiteti si mie parola sa pun si io' o poza 2 - 3.....vb maine de dim.

Poate reusesc si io' sa va fac cafeaua si sa dau trezire....sper

mmiha

Mergi la inceput