Mamici casnice (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

quote:
Originally posted by ange
mi-a spus colegul una buna la tf. de rad si acum.
cica,intrebare: Cine bate la meciul Steaua-Rapid?hai steliste,raspundeti
astept raspunsul


jandarmii

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cami ,iar ninge la voi? Nu mai vine vara pe acolo!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Feteleeee sa nu ma uitati cu fierul de calcat din capitolul trecut...pls!
Cami, Maria a participat la ff multe concursuri foto...a participat la 3 concursuri la emisiunea matinala "Canalul de stiri" si anul trecut am reusit sa le fuuuuram premiul, un robot de bucatarie Philips cu poza asta. A fost aleasa prin vot din 1300 de poze.

Vreau si eu user-ul si parola pt poze...daca se poate(cate poze trebuie sa pui?)


Sanatate multa
Pupici
...ingerasa mea creata aici SI aici din trecut.....



mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

maria2mami,am sa-ti spun mmiha cum ai la semnatura ca si nickul tau e lung si dureaza sa-l scriusi la cat timp am eu...
Deci,poze poti sa pui cate vrei.Nu esti obligata sa pui un nr. exact.Deschizi un album si pui n poz.cat de multe vrei.Noua ne va face o mareeeee placere.Asa-i colegili?

Flavia,bingo.Se vede ca esti stelista frateeee!!! Bila alba.Sau mai bine iote acilea

Dana,da mai!dupa amiaza au anuntat zapada pana la 10 cm sper sa fie ultima ca deja vremea asta intrece orice bun simt

sunt_mami,gata!acum stiu cine esti.De fapt ti-am vazut subiectul si parca ti-am si raspuns daca nu ma insel.
Intre tine si colegul tau este o diferenta mare de varsta.Si care-i problema?Ce te deranjeaza?Va iubiti,sunteti fericiti? Lasa gura lumii sa vorbeasca.Daca nu ar vorbii atunci noi ce am barfi?!
Povesteste-ne despre voi.Povestea voastra de dragoste.Haide,te rog
Si inca ceva.Aici la noi la mamici casnice sunt cateva fete care sunt casator. cu domni mult mai in varsta decat ele.Si sunt suoer fericite si super mamici.Sa nu-ti spun cat de super prietene virtuale sunt!!! Asta o sa descoperi singurica



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunt_mamica spune:

ange-numele meu e si io sunt stelista,iar colegu de pat e rapidistHAI STEAUA!!!!!!!!
cum spuneati ca pot posta poze?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

quote:
Originally posted by sunt_mamica

ange-numele meu e andreea si io sunt stelista,iar colegu de pat e rapidistHAI STEAUA!!!!!!!!
cum spuneati ca pot posta poze?



deci,la catalog,jos ai"albumele noastre"
intra acolo.
user:mami_casnice
parola pe privata
asteptam poze.
merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Andreea,nu merge sa-ti trimit m.p.
ti-am dat mail.sper sa ajunga.
uiteid-ul meu de pe mess.: ange_maiarobi
te astept acolo.

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunt_mamica spune:

ange-e poveste destul de lunga..ne stim de 3 anisi suntem impreuna de 2.nu as fi crezut niciodata ca as putea fi impreuna cu un om care mi-ar putea fi tata.de aceea ii expllicam mereu ca sunt prea tanara ,frumoasa,desteapta si modesta pt a fi cum el.imi placea sa-l tachinez si sa-i spun pensionarul[:-))).eram f buni prieteni..si ne povesteam toate maruntisurile...iar cu timpul am ajuns sa ma indragostesc.pt toti a fost un soc cand m-am mutat cu el.cunostintele mele se intrebau ce-mi lipseste de am plecat cu el...iar ale lui ca sunt cu el pt bani...si nimeni nu dadea credit acestei relatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

nu imi maia mintesc care din mamici trecuse fierul de calcat pe lista pt iepurila.eu mi-am luat in romania anul trecut TEFAL - Supergliss 40,nu are decat 1600 W dar sunt multumita de el.

aici am avut un moulinex,1500w si mi-a cazut jos de pe masa de calcat ,l-am spart si acum mi-am luat unul cu 10 euro,cu talpa de inox,singura problema ca mi s-a terminat apa si s-a prins ceva de talpa si abia am curatat.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Andreea,sa fi fericta si dragostea voastra sa tina long time
sa va bucurati de viata si de minunea voastra de copil

mmiha,ma bucur ca am vorbit pe mess.Bagam noi o conf.intr-o zi.

fetele puneti-va id-ul pt. mmiha(mami2maria) si pt. celelalte care vor sa ni se alature pe mess.
eu va am pe nickuri in listuta mea.Nu va stiu id-urile

al meu,repet:ange_maiarobi

Mergi la inceput