Mamici casnice (26)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

mmiha,
esti tare!
ti-am dat mail c parola.
hai ca ti-o pun si pe mess

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Gata fetele, am pus 3 poze...si am reusit din prima

Hai ca nu mai reusesc sa plec

Sarumana de parola

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

mmiha,sa cresti mare

fetele,la mine ningeeee

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Eu nu stiu sa pun poze, le-am pus pe yahoo, si apoi nu mai stiu cum sa mai fac!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

adinell,nu te enerva.ce nu intelegi?
vrei sa pui poze la noi in album?
daca da intra pe "albumele noastre"(jos,dupa catalog este link-ul)
user:mami_casnice si parola ...(vezi privata)
succes.




ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

adinell,nici tie nu am putut sa-ti trimit m.p.
chiar nu inteleg de ce !!!
vezi mailul

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Ange scumpo, nu primi nimica!!! Lasa tu, daca nu merge, nu merge!!!?Multumesc oricum!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Adriana intri pe album, unde poti vedea toate pozele, ti-am mai trimis userul si parola pe prv. Daca zici ca ai pozele deja pe yahoo, le poti trimite pe adresa de yahoo unde sunt pozele mami_casnice@yahoo.com . Si apoi ti le pun eu in album, e ok asa? Ca sa nu te mai chinui, sau poate te ajuta sotzul

Svetlana sunt bomboane pt dureri de gat, se gasesc si la farmacii si la supermarket (cel putin in Ro). Daca e deja tarziu acum, incearca sa faci gargara cu apa (calduta) cu sare si apoi sa nu mananci/bei nimic cel putin jumatate de ora. Eu doar metoda asta o aplic si functioneaza.

Le spuneam fetelor noi sa scrie datele sa le trec pe lista si sa ne mai povesteasca despre ele, oferta ramane valabila:) Stiu ca cineva scrisese la cap. trecut, o sa le iau de acolo.





Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Adinela ,pe unde mergi tu ...hop si eu dupa tine!
ce faceti fetele ? Mai sunteti pe aici?
De Nico mai stie cineva?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

adinell,mail ti-am trimis.
chiar nu inteleg de ce nu au toate fetele m.p.!!!
osna,chiar asa!de ce nu au toti(toate) dreptul la m.p.???

dana banana,ce facusi mandro toata ziua de nu trecusi pe la noi? hai da cu pixul aici

dar de danelutza?scumpetea aia mica de burtica! tare dragalasa era fata aia! era pe undeva prin Austria parca.

Mergi la inceput