Dr. Tutunaru (12)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

DIANA,FELICITARI, SA-TI TRAIASCA ALEXANDRU! SA FITI SANATOSI SI FERICITI!
MULTI PUPICI!
anasi 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Diana, felicitari...sa-ti traiasca bebe Alexandru, sa fie sanatos si mancacios...iar tu sa te refaci repede

Eliza 22+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Felicitari Diana ! Sa ai un bebe sanatos, voios si mancacios !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Diana felicitari! sa-ti traiasca voinicelul si tu sa te refaci rapidisimo, sa ai laptic si multe multe bucurii de acum incolo!

Anasia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Dr T, e saptamana viitoare in tara?
Trebuie sa ma duc cu Ingrid s-o vada ...hehe


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Da, draga mea Anis, e in tara. Eu am programere la cabinet pe 21, seara, asa ca .... sigue e. pt tine si pt Ingrid!

23+ meu drag
Bebelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

Felicitari Diana, sa-ti traiasca baietelul si sa fie sanatos! Aveti grija de voi!

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

diana, si , mamico!! sa-ti traiasca flacaul! sa-ti revii repede si sa ne spui cum a fost!

uki, felicitari, ca vad ca deja te-ai hotarat! si pt ce sa tinem pumnii?? pt fratioara sau pt surior???

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Felicitari, Diana! Sa-ti traiasca flacaul!
Uki, bravo! Iti tinem pumnii pentru marea extragere!

Nicoleta si Alexia (21 aprilie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Neata!

ziceam ca nu mai scriu, da' uite ca nu pot sa ma abtin

Cris, ziceam Dianei ca-i tinem pumnii sa fie bine pt ea la nastere, ca mie... la ce sa-mi foloseasca acum niste pumni stransi?

Clio... ceva ceva si la tine?, asa un "mic" cadou pt Alexia?

Cata, in primul rand bine ai venit printre noi, marea gasca a marelui doctor , no, in al doilea rand daca ai fost ieri la cabinet mai pe seara, adica dupa 8, e posibil sa ne fi vazut(io aveam in brate un bebe mic) al prietenei mele...
daca nu ai fost atunci, asta e...
imi pare rau de experienta nasoala cu sarcina, bine ca ai trecut de asta si acum ai din nou un samburel in burtica, nu te mai ingrijora (de fapt e normal sa te ingrijorezi), daca dr a zis ca nu e grav,

scurgeri maronii cred ca au mai toate gravidutele in primele sapt de sarcine, eu am avut pana in sapt 12-13, din cauza ca fusesem la mare si am intrat in apa rece rece... la mine asta a fost motivul, ma si ofticam ca am crezut ca-mi vine ciclul si ca nu e nici o sarcina...dar au trecut de la sine! zapaceste-l pe doctor cu intrebari ca e normal, si fii linistita, nu te stresa ca nu e bine! noi suntem alaturi de tine, si de toate burticile dragalase

(imi pare tare rau ca nu pot ajuta mai mult, din cauza ca nu am ce sfaturi sa dau, si pe de alta parte ii multumesc mereu lui Dumnezeu ca am avut o sarcina lipsita de probleme), va doresc si voua numai bine!

Mergi la inceput