Dr. Tutunaru (12)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Fetelor am si eu o altfel de intrebare? a aborbat vreuna cu dl dr subiectul legarii trompelor? ca la mine va fi probabil a 2 a cezariana si parca as inclina spre asta, dar am asa un feeling ca dl dr nu ar practica asa ceva...ma insel?

Eliza 21+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


DIANAD NASTERE USOARA SI ITI DORESC CA TOTUL SA FIE BINE, SI PENTRU TINE SI PENTRU BEBE!

O SA FIE TARE FRUMOS SA AI UN BERBECUT, N-O SA TE PLICTISESTI, NEVER... (IO STIU)



SALUTARI LA CELELALTE MAMICI...TRE SA NE VEDEM SA NE CINSTIM UN PIC, SA MAI FACEM POZE PT DR. TUTUNARU... SA NE MAI VADA, CUM SI CAT CRESC BEBEII...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Buna fetelor,

Am fost aseara la echo morfologica: avem BAIETEL!
Toate masuratorile au iesit perfect, iar dimensiunile in "califica" pe bebe Tudor pentru o categorie de varsta mai mare cu o saptamana.

Suntem fericiti: de abia astept sa mergem la T. sa vada si el rezultatele. Oricum, pe buletinul de echo, in dreptul tuturor valorilor apare mentiunea "normal".

Adriana
Vine barza
Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

Adriana, felicitari pentru , sa va traiasca!in cate saptamani esti? pupici
anasia 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Anasia, sunt in 14 saptamani si 3 zile.

Adriana
Vine barza
Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Wow Adriana felicitari ptr baietelul cel maricel
Uki asa ma gandeam si eu sa ne vedem sa ne mai pozam, poate acuma ca vine caldura ne-om potrivi si noi odata la program si punem de-o intalneala si cu bebici si cu mamici

Madau si Miruna (15 dec 2005)
POZICI, POZICI NOI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">ASA S-A NASCUT MIRUNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna!

eu azi ajung la cabinet la dr...sper sa ma sfatuiasca bine, ca sunt intr-o mare mare dilema, imi doresc bebe 2 si nu vreau sa mai pun piedici fel de fel, sa motivez ca de fapt...n-ar trebui sa ma mai inham la asa ceva, ca e greu, fizic, bla bla...moama ce greu e, nu vreau sa fac ceva si apoi sa regret, desi nu cred ca e posibil, cand tii un pui in brate

vreau neaparat sa iau decizia corecta, de ex ieri la medicul de familie mi s-a spus ca am mare curaj sa fac asa ceva...
(am facut deja analizele complete la sange, si sunt superbine!)

ok, scuze ca nu vreau sa va zapacesc pe voi...

Adriana, felicitari pentru baietelul Tudor! sa fie bine!

ps. de potrivit...ne-om potrivi noi odata


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

ma uki, saracu' are si diploma pe alt domeniu?? el te ajuta sa faci bb 2, dar decizia e a ta!! apoi, nu cred ca stie cum e cu 2, ca n-a incercat, asa ca din experienta proprie nu prea te poate sfatui.

ce pot sa-ti spun, e ce nu e usor deloc. te inhami pt 2-3 ani la munca "silnica", mai ales daca esti singura si nu are cine sa te ajute. e grea si sarcina, si perioada de dupa.
dar ce pot sa zic cu mana pe inima e ca e muuult mai frumos decat indrazneam sa visez! e adevarat ca n-am mai calcat pe la coafor, ca-mi tai unghiile la repezeala, ca dorm cand apuc, dar cand ii vad cum rad unul la altul nu-mi mai trebuie nimic.
tu trebuie sa te gandesti bine, ca tu tragi... eu am vrut bb2, am vrut pt mine, pt andrei, pt tati... pt ca nu pot concepe sa fii singur pe lume, fara frati. daca iti doresti din toata inima, o sa reusesti, indiferent cate piedici vor apare!

adriana, felicitari!!! acum incepi sa gandesti "in bleu"

nici o veste de la dianad??? facem ????

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Adriana felicitari pentru bebe Tudor ! Sa fie sanatos, mancacios si frumos !



Care mai este programul lui Tutunaru pentru luna mai ?

tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magghyc spune:

Diana_d va face cezariana in seara asta sau maine dimineatza...
Asta pt cine e dragutz sa faca galerie!Maggcu bb Nichita 33 de s fix

Mergi la inceput