Dr. Tutunaru (12)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Fetelor aveti idee de ce nu a mai raspuns T pe site-ul lui demult? Ca eu tare mult vreau sa aflu parerea lui despre cand pot ramane iar dupa o cezariana (cand am voie) si as vrea sa aflu cat mai repede.


http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauricisolomon/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Uki, multumesc de sustinere. Am trecut saptamanile la Varsta bebe. Azi am 15 saptamani si 4 zile.

Laura, T. nu a mai raspuns cam demult ca a tot fost plecat din tara. Si in perioada urmatoare va avae un program la fel de incarcat. Sugestia mea: sa dai cautare pe site, sectiunea Intrebari dupa "cezariana" caci stiu cu siguranta ca s-a mai discutat acest subiect (chiar eu am postat o intrebare). Bafta!

Adriana 15+
Vine barza
Varsta bebe

Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Adriana mica


http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauricisolomon/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelapop spune:

adriana-mica eu am inteles ca bebe nu creste uniform de la inceput. intr-o saptamana are capul mai mare si sapt viitoare ii cresc picioarele ....etc
asa ca daca ti se pare anomalie poate fi si din cauza aceasta. nu e bine sa te sperii
laura_ioana eu stiam ca dupa un an de zile poti incerca din nou ca sa se vindece bine burtica si sa nu ai probleme. insa am o prietena care are o fetita de 5 luni si a ramas din nou...desi dr i-a spus sa nu ramana asa de repede. mai intai informeaza-te
oricum dr T o sa raspunda pe site chiar daca mai intarzie putin
uneori a raspuns si o data pe luna
fetele care mi-au raspuns. chiar ma simteam ciudat ca nu vreau sa deranjez. eu nu am probleme si nu am ce sa intreb...dar ma gandeam ca poate sta aseeeeaaa de vorba
26 fix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

quote:
Originally posted by Laura Ioana

Ca eu tare mult vreau sa aflu parerea lui despre cand pot ramane iar dupa o cezariana (cand am voie) si as vrea sa aflu cat mai repede.


in medie am vazut ca se "poarta" si 6 luni... dar nu asa se evalueaza, ci cu ochii si echo, caci nu toate taieturile se vindeca la fel...
daca chiar vrei parerea lui, mai bine ii faci o vizita... caci on line nu da verdicte de-astea.

de raspuns, raspunde cand poate. si cred ca luna mai n-o sa prea aiba timp...

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


pentru maine 21 aprilie 2006: mare anunt mare!!!



ALEXIA(de Clio) LA MULTI ANI!!!


SA CRESTI MARE, FRUMOASA, SANATOASA, FERICITA, SA AI PARTE DE TOT CE E MAI BUN IN VIATA!



de la Mariuca si mami ei!


uram de azi ca maine plecam...

si pentru toate fetele Sarbatori Fericite de Pasti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Buna fetelor,

Intrucat maine plec pentru cateva zile la parinti, si nu mai am acces la net, vreau sa va urez in avans un Paste fericit, cu multa lumina in suflete, sanatate pentru voi si pentru toti cei dragi.

Adriana 15+
Vine barza
Varsta bebe

Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

PASTE FERICIT SI LUMINAT ALATURI DE CEI DRAGI va doreste mami si iepurasul Miruna.


Madau si Miruna (15 dec 2005)
POZICI, POZICI NOI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">ASA S-A NASCUT MIRUNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

PASTE FERICIT, tuturor!
LA MULTI ANI, ALEXIA!sa cresti mare si frumoasa!
anasia 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BESTUTZA spune:

Pentru Clio!!!!!!!!!

LA MULTI ANI ALEXIA ! SA CRESTI MARE ,SANATAOSA,NOROCOASA SI MAI ALES SA FII UN OM IN CARE BUCURIA ,DRAGOSTEA,LUMINA SA-SI GASEAASC LOCUL UNOR LUNGI POPASURI!


Kid 2003!
Multumim de aprecieri!Da Botishoara este fetita -este de fapt Ilinca Cristiana si asa o sa -i zicem ca sa inceapa sa se obisnuiasca!



TUTUROR SA VA ADUCA PASTELE CEEA CE DUMNEZEU A DARUIT OAMENILOR PRIN INVIERE!




http://community.webshots.com/user/bestuta

Mergi la inceput