burtici din Pitesti

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns utionela spune:

o sa nasc cu dr marcel buzatu am avut noroc ca m-am dus in luna 8 dar ne cunoastem putin.de preturi nu zice nimeni nimic?M-IE FRICA DE MOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Stai linistita utionela! Nu te mai speria asa!
Ai sa vezi ca o sa fie bine.
Am inteles ca Marcel Buzatu a fost rezidentul conf. Horhoianu.Cum o sa nasti?Eu am nascut in oct. anul trecut cu conf. Anca prin cezariana. Preturile pt. cezariana sunt intre 200 si 350 euro. depinde de dr.Pt. nastere normala parca era 100 euro(dar nu stiu sigur).Pt. asistente 50.000- 100.000 lei dar ai sa vezi ca sunt dragute.Anestezia era intre 1,5 mil si 3 mil. depinde de anestezie.
Sa asteptam vesti de la angelica g. Ea a fost programata ieri pentru cezariana tot cu conf. Anca.Ne spune ea "vesti mai proaspete".
Despre nasterea la sp. municipal s-a mai scris. Cauta si tu la "nasterea unei stele"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Si eu tot la universitar merg la Dr. Dumitrascu!
Acelasi lucru l-am patit si eu in judetean m-a consultat dupa un chiuretaj si era sange peste tot plus o galeata sub capra cu de toate , am crezut ca mor si am jurat ca nu mai calc in judetean! Plus asistentele care pana nu le bagam in buzunare nici nu se uitau la mine! Una a tipat si s-a tot repezit la mine pana i-am bagat bani in buzunar apoi brusc a inceput sa vorbeasca frumos sa fi vazut schimbare de atitudine la 180 de grade, am simtit ca mi se face greata!
Carla200510+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolett2445 spune:

Fetelor am fost si eu la control in sp judetean pitesti,e greu de descris ce se vede acolo,aveti toate dreptate ,acum nu stiu incotro sa o mai apuc,credeti ca daca ma prezint la municipal in bucuresti la 39s +5 z cat am astazi pt maine ,se mai poate rezolva ceva?? cum se procedeaza,te primeste din pitesti asa pur si simplu??am contractii neregulate .care ar fi etapele acolo la municipal??

NIKOL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Angelica felicitari!Am inteles ca ai nascut!Sa-ti traiasca bebitza alaturi de cei doi voinicei!
Asteptam sa ne povestesti cum a fost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

buna burtici. tanima_i2002 sau deny75 spune-ti-mi si mie cum sa iau legatura cu d-na dr. ionescu de la clinica Ncamed. as vrea sa imi fac si eu o programare pt eco la ea si nu stiu unde vine clinica asta sau macar un nr de tel daca puteti sa-mi dati. va rog mult de tot. pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

MIRELA,cabinetul este in cartier PRUNDU complexul doi (prima statie dupa depou}.Traversezi strada, apoi mergi f. putin inapoi cca.20m. Firma este foarte vizibila galbena cu scris rosu. Bafta la echo.DENY15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

Am uitat sa-ti dau nr. de tel. 211583.DENY15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Mirela, vad ca deny a fost mai pe faza si ti-a raspuns ea. O sa iti dau si programul lor: L, Mi, J, V 9.30-13.00 si 15.30-19.30 iar marti 15.30-19.30.
Dr se numeste Ionescu Nicoleta, e f de treaba si blanda, in schimb sa nu te astept la cine stie ce eco performant si cunostinte vaste. E un ecograf care sa iti linisteasca gandurile negre si la un pret f mic, cel putin fata de consultatiile pe care le platesc eu in Bucuresti plus drumul pana acolo.
Bafta multa.
Tanima 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

multumesc mult de tot fetelor pt adresa si nr de tel si programul orar. oricum nu stiu daca voi mai ajunge acum la ea, pt ca tocmai m-am programat la buc la cineva, dar ii povestisem si unei prietene despre dr respectiva si ar fi vrut sa se duca la un control la ea. eu m-am programat pt joi la buc la un eco la o d-na dr f buna de la universitar, dr adriana klein daca a auzit cineva de ea. ma duc la o clinica particulara unde dr klein lucreaza suplimentar si abia astept sa ma duc si sa stiu ca e BB bine (mai ales ca sunt in saptamana 25+ si nu am mai facut eco de la saptam 8). este tot ecograf clasic insa dr este f buna si mai bine de o jumate de ora iti vorbeste despre fiecare organ in parte al copilului. si iti da 2 foi scrise cu tot ce a vazut acolo fatza de cele 5-6 randuri pe care le primesti la eco de la noi din pit. aveti idee daca eco tridimensional se fac si dupa saptamana 30 (as fi vrut sa fac mai tarziu si unul tridimens)? sau doar in saptamanile 20-24?

Mergi la inceput