Bebelusi de noiembrie decembrie 2005 (38)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gandacel spune:

E o amestecatura ciudata de lumina a Lunii amestecata cu lumina Soarelui... E excelent! Cred ca iesim sa ne plimbam, ca e chiar o senzatie frumoasa... Prindem faza descendenta a eclipsei... Sau cum s-o numi!

Gandacel si Bogdanel (14.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Salutare!


quote:
:Originally posted by ioana_77

Ilenutza, de ce nu mai pui si tu poze noi?


Ioana, as putea sa dau nu stiu ce raspuns inteligent dar adevarul e ca de lene!hai ca ma fac azi harnicutza!


lavi, am uitat de edit! ca si multe altele!ai scapAt de completare?

ref. la diversificare, am intrebat pediatra ieri la control si a spus ca dupa 6 luni daca am laptic!si eu sunt de acord cu asta!

Ochelarii mei de ecplisa sunt la Constanta!La eclipsa din 99 am fost la Mangalia si a fost SUPERB!

Dar Joy, mananci mai putina miere ca ingrasa, asa, sa ii dea gust nucii!


Ile si bb Victor - 22 dec
Varsta Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

uf, la noi plimbarea fu scurta... echipament complet, si in fata blocului incepe sa picure... numa' bine ma suna corap, ca s-a contramandat... am mai ramas la topogan, a si plouat la noi, noroc ca aveam unde sa stam... la 2 fara eram in casa, ca iar statea sa ploua.
eclipsa ioc, e nor, si oricum io nu vad soarele decat dimineata...

dordia, nu m-am aventurat in parc, io fac juma de ora cel putin pana acolo, si daca ma prindea ploaia era vai si-amar...

ca tot vb de dinti, cred ca nepaste ceva.. aseara plangea cu nervi, s-a linistit instant cand ii frecam gingia cu degetul... i-am dat 2,5 ml calpol si a adurmit. sper sa nu-si faca si mandra mea capsator ca bogdanel ca nu vreau!

gata, a terminat fata, ma duc sa pap si eu.

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela27oana spune:

JOY AI IESIT?IN 15 MIN NOPI IESIM IAR IN RUNDA 2


Ela si Oana-Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Vai, vai, vai, ce lume comoda pe aici, cu ochii in soare dupa eclipsa!
Pai bine fetelor, cu asta va ocupati azi? Si ma mai si chemati sa lenevesc alaturi de voi, eu care nu ma mai pot opri din .
Am baut o cafea azi dimineata, asa ca acum somebody stop me!


Gata am pus si pozele de la intalnirea de .... hat... duminica in contul comun!

Ma intorc la treaba ca voi ma corupeti la trandaveala

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Ce mai fac fetele si puii lor?
Am trecut sa va salut si sa va spun o primavara foarte frumoasa. Cine sta in Dr Taberii, poate ne vedem in parc cu piticii.
Paul al meu gangureste, se impinge in picioare, face gimnastica si vorbeste ...sunete adevarate, de barbat.
Va pupic pe toate.






Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Joy, Bin Laden II cred ca a avut ceva convorbiri cu Bin Laden al tau ca am avut o noapte . S-a trezit bb la 4 dimineata si n-a mai vrut sa doarma.N-a vrut nici lapte, nici ceai nimic.El avea chef de povesti si de marait apoi. A adormit apoi pe la 6 vreo 45 minute. Asa ca azi eu sunt cheauna. Si Joy sa te bucuri ca al tau macar doarme in carucior cand esti afara. Al meu plange daca al apuca somnul cand e afara .Si plange in carucior frate..ii obosit de numa dar nu poate adormi. Eu am decis sa-l las sa se cante-desi lumea se uita la noi pe strada. Daca tot ies la plimbare macar sa stau cateva ore caci eu nu pot sa car 4 etaje caruciorul si bb de 2-3 ori pe zi.

Aura, sa te bucuri ca ai un copil asa cuminte, ca uite sunt pe aici niste baietei care pur si simplu nu stiu cum sa faca sa doarma. Nu au invatat acest lucru, din pacate. Eu il mai las pe al meu sa planga pt. ca pana la urma va trebui sa invete sa doarma singur. Uite din cauza ca el nu stie cum sa adoarma singurel nu prea am putea iesi la plimbare ca daca il apuca plansul vai de capul nostru.Pai ce sa fac, sa nu mai ies din casa? Sper sa se invete cu timpul.

Fetelor la noi e asa de urat azi. Ieri a fost o vreme super dar de azi dimi ploua aproape non-stop. Asa ca azi stam in casa. Poate maine vom putea iesi si noi un piculet.

Mandy si Krisztián (23.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Silvia, si eu- si eu sunt interesata de ponturi pt. cumintit baietei rauci si de invatat cum sa adoarma singurei...si nu numai 30 minute.

Mandy si Krisztián (23.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutagraviduta spune:

salutare

am facut si noi poze ieri in parc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

Si noi am fost la plimbare cu marsupiul cam o ora si a fost super.
Joy, bb al meu seamana cu al tau din descriere!
Avem voie sa mancam varza neprelucrata termic sau nu?

Mergi la inceput