Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (81)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Diana acum sunt eu curioasa ce idee te-a strafulgerat ! Desi sunt aproape sigura ca nu trece nimanui prin minte in ce am bagat eu alea (nu e mare chestie sa nu fiti dezamagite cand o sa va zicem ).

Ioana cred ca e mai ideea cu pampersi decat ce am prestat eu !

cge pt statul in fundulet si mersul cu spatele. Si Vladut face asa cu patura.
El are paturica preferata, m-am convins. Am incercat cu mai multe dar la cea bleu si pufoasa rectioneaza diferit (o trage de pe marginea patutului si se aseaza cu capul pe ea alintandu-se, pe resul doar le trage jos si rade).

Marinela si cu siropul ala cred ca tot de bb tine, ca si calmarea colicilor cu sab . Fiecare reactioneaza diferit...

Miflore da m-am linistit!

Am uitat sa va zic ca e gata lapticul meu (de vreo 3-4 zile nu am mai muls deloc si sanii nu sunt tari). Asta a fost si nu ma mai gandesc la subectul asta!

Irina si Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Vero, imi pare rau de prietena ta... iar de celelalte 2 nu trebuie sa-ti para rau...
Irina, bafta la analize!!!



Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinela79 spune:

Miflore, merci, intr-adevar este tare vorbaret, dar numai el stie ce spune, azi dimineata am inteles "gabu"cred ca a visat vreo Gabi, Clara este un nume prea greu pt el deocamdata
pt Clara .nu te-am uitat.

Mary, mamita lui Iaris(18.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Marinela, imi place cum gandesti! Poate ne vom intalni vreodata, cine stie! Si cu Vero!
Diana, in ce crezi c-a impachetat Irina cd-urile c-acum sunt taaaare curioasa! Am putea face pronosticuri!
Cristina, felicitari si tie!!! Adica Ancutei! Ce poezie trebuie sa invete Victoras pentru serbare? Cu primavara? Sau are vreun rol? Cred ca si tu inveti odata cu el, nu-i asa?
Ioana, si eu m-am gandit la fel, hihihi, nr 4 !


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

irina, oricum ai alaptat mai mult decit media, nu pune buza. Eu cred ca mai am doar citeva picaturi la propriu, dar fata le maninca, asa ca mai continui un pic.
cristina, ce scufita rosie frumoasa (fata, nu palaria).

Miruna paseste acum cu toata talpa (nu doar pe virfuri cum facea la inceput). A luat deja multe cazaturi, ce sa-i fac, pina invata care e treaba cu echilibrul.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana30 spune:

Ioana,gand la gand cu bucurie,adica intuitie la intuitie.Da' se pare ca exageram totusi cu intuitia ca n-am ghicit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinela79 spune:

HI-HI-HI hai cu pronosticuri, dar macar da-ne un indiciu Diana ca pe noi ne umplu ideile acuma.
Fetele care ati gasit baby E pe Odc, pe ce hub l-ati gasit si cum ati dat search,chiar asa baby E, ca eu am incercat de mai multe ori dar n-am gasit nimik si mi-ar place sa il avem si noi.Am incercat sa-l copiez de pe adresa comuna dar nu mi-l deschide nici cu media player nici cu winamp

Mary, mamita lui Iaris(18.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Aha, deci nu e vorba de pampersi!
Ce sa fie, ce sa fie?


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Merg spre bucatarie sa construiesc o supa!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana30 spune:

Mifloricico,betonare placuta!

Cristina,Ancuta in halat de baie zici ca-i papusa.

No,nu-mi mai dau cu presupusu ca vad ca am dat gres,astept rabdatoare dezvaluirea misterului

Mergi la inceput