Super poznasi de iulie-august 2004 (167)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ceva pozici noi http://community.webshots.com/album/548917873RFHmwK

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

carmenp, sa te bucuri de tzucureii tai frumosi si scumpi! Au niste ochi....

Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Neata!

La multi ani Roxana, sa ai parte numai de bucurii!

Noi ne-am intors din mini-vacanta, am plecat vineri si ne-am intors ieri de la Onesti, de la bunici. Stefi s-a simtit super bine, chiar daca am avut ceva probleme cu mancarea si cu somnul. Stateam cite o ora cu ea si o tineam de mana si tot nu adormea, pana cand cedau nervii mei si o lasam singura, plangea in suspine 2-3 minunte si ma-ma, ma-ma, ma duceam la ea, o tineam de mana si in 5 minute adormea Dar, pe asamblu, ne-am simtit tare bine.

Ma uit la poze, vad numai copilasi superbi (Ilinca si Stef).

Noi suntem mai bine cu raceala, adica aproape au plecat mucii, la noi a avut succes oala cu apa clocotita cu sare si eucalipt la capul ei.
Pupacim toti copilasi bolnavi, sa se faca bine repede, repede!

O saptamana buna sa avem!


Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza dragelor!
va rog frumos sa ma scuzati ca nu am putut intra deloc, dar datorita programului meu de calatoare vineri si sambata am recuperat prin bucatarie...dupa aceea masa cu parintii nostri iar seara putina distractie cu prietenii. ieri a fost asa frumos afara incat am fost pe plaja si la joaca....si uite asa a fugit week end-ul!
va multumesc din suflet tuturor pentru urarile de bine si pentru felicitari, va urez si voua tot binele din lume!
Olivia imi pare rau sa aud de Luca....sper ca e mai bine!
sanatate tuturor bolnaviorilor mari si mici!
fug sa pun niste poze....sui revin mai incolo!
o zi superba de primavara tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Buna dimineata !

AndreeaM - sa va fie de bine minivacanta ...Gata, s-a intors sotul tau sa sunteti tot singure ?
Adema...vrem poze cu Codrut la zoo ...
Olivia, asteptam vesti mai bune de la tine astazi...Cand vine soacra ta ?
Carmen...cum e ? Au trecut bubitele Ilincai ?...Ionut tot nu a luat ?...Vazut pozele...niste frumosi, pupici pt. amandoi...Da' fetita din prima poza cine e, ca tare frumusica mai e si ea ?...Imi place foarte mult tunsoarea ei...mai mai ca as-i tunde-o si eu pe Feli...
Apropo de tuns...Alessia sigur are nevoie de asa ceva ...da' inca nu am reusit sa-mi fac curaj si sa merg la Ciufolici...am eu presimtire ca o sa se lase cu scandal , acasa nici cu pieptanul nu ma lasa sa ma ating de capul ei ...nu mai spun de foarfeca...
Andreea...ce a-ti hotarat ?...Ramane sau nu ramane soacra ?...Nu cred ca ti-am zis, dar si eu tot pro-soacra sunt...e mai sigur pt. Pupi...
Eli...am vazut si pozele voastre...pupacim Stefanutul...Cat sta mama ta la voi ? Tu ai inceput serviciul ?...
Dana (roller)...pe unde esti ?
Lia ?... Stie cineva ceva ?

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
ALBUM 1 ALBUM 2
CELE MAI FRUMOASE FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Buna dimi,
Am avut un weekend cu muuult soare. Am stat in parc, la groapa cu nisip, ne-am plimbat, sambata dupa-masa am fost la party, la ziua nepotului meu. Dupa insistente si rugaminti am reusit sa intru si eu la Kid's Land (in mall) cu Radu. Nici acu' nu mi-e clar de ce nu pot intra parintii. I-a placut mult sa se bage prin toate kestiile de pe acolo (si eu dupa el). Dupa doua ore eram rupta iar copilu nu se lasa dus, desi era ora inchiderii.
Cam asta am executat noi zilele astea. Maine poate reusesc sa pun cateva poze de la party.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !
Si sa aveti o saptamana faina tuturor, fara imbolnaviri !
Vazut Stef si tzucureii, frumosi toti
Kro - uite aici tunsulicea mea
http://community.webshots.com/photo/439300887/2548556560059491989hBZrgp , la noi e de musai, ca creste paru`tare repede, seamana cu mine :-)

Merg sa va citesc din urma, pupam gasca si asteptam sa semnati condica !





Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

dupa cum am promis: poze!
enjoy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Daria...pup tunsulicea mica, ca tare draga imi e ...Chiar vroiam sa te intreb...are vre'un nume tunsoarea voastra sau ce sa-i spun fetei de la coafor ca sa iasa tunsoarea ca la voi ?
Marcela ...parca si tu ai tuns-o pe Lia ...si ai zis ceva de poze cu noua tunsoare...astept sa le pui...ca sa ma inspir si eu
Roxi ...astept si pozele tale ...


PS. Roxana...tu ai pus deja pozele si eu tot asteptam ...Asa-mi trebuie daca incep un mesaj si-l termin dupa juma' de ora...Ma duc sa le vad...

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
ALBUM 1 ALBUM 2
CELE MAI FRUMOASE FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Vazut ochios si mamica, frumosi amandoi, pe malul marii ... ce fain ! Unul din visele mele neimplinite este sa ajung in alt anotimp la mare, nu numai vara ...
Kro - tunsoarea noastra este home-made, tati zice ca e buna de mers in armata , ideea e sa nu aiba par pe ceafa si la urechi si sa nu-i ajunga`n ochi si efectuarea tunsorii imi ia maxim 10 minute.

tuturor !


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput