Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Alina, las ca are timp sa i se onduleze parul. Eu tot sper, nu ma dau batuta.
Irina, oops, felicitari pentru Vladut cel sportiv !
Noi ne-am intors de la tuns, a fost si bb cu noi, a stat cuminte-cuminte si-apoi a adormit ...pe patul de tratament cosmetic al coafezei. Pacat ca n-am avut aparatul de fotografiat...
Ma duc sa spal copiluŽ, intru mai tarziu sa va mai citesc,

Carmi

Foto bebe Fabiano cel zambaretz (20.10.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Am sosit si noi,dar copilul obosit nevoie mare ,a adormit imediat poate este si de la timp ca ploua de zici ca toarna

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Bravo pt Vladut, deja stam in picioruse!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

La multi ani Miruna, Elena, Vlad si Victor!!!

Mihaela, multumesc pt. informatie, stiu cofetaria, nu stiam ca fac torturi de-astea . Eu iau de acolo niste prajiturele cu nuca si multa miere, imi plac tare mult desi barbatu zice ca-s cam proletare (ce stie el ce-i bun). Ma bucur ca a fost ok la vaccin.

Vaz ca e mai bine pustiul meu, am incercat ieri sa-i dau un tubulet de oscilococcinum, dar cred ca l-am dizolvat in prea multa apa si s-a plictisit (el bea cu lingurita, biberon nu cunoaste iar canita cu cioc nu-i place) asa ca nu prea am avut succes. Dar azi am vazut ca nu are muci prea multi si ca ia mai bine notele de sus asa ca am concluzionat ca e pe drumul cel bun.

Ruxandra, mama de www.hps.ro/matei" target="_blank"> Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Wow, Irina, pupici lui Vladut pentru performanta! Cred ca sunteti amantrei in al noualea cer

Ruxandra, mama de www.hps.ro/matei" target="_blank"> Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns christina-m spune:

La Multi Ani sarbatoritilor de azi: Miruna, Victor, Vlad ioan si Elena Noelia. Sa cresteti mari si cuminti

Si la noi a fost astazi o zi superba, muult soare si chiar cald. Cred ca au fost vreo 16 grade. Asa ca am stat si noi prin parc vreo 3 ore. In rest, program de week-end.

Felicitari Vladut pentru performanta

Cristina si Matei (29.10.2005)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

tentativa de tort asta ca sa nu ziceti ca m-am laudat degeaba :)

Alina si bb Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Si noi am profitat de zilele astea.
De-ar fi mai multe asa

Eu m-am enervat ca sunt si io ca Jadi trebuia sa iasa scantei cu maica-mea ca suntem la fel.
Si ca sa calmez am citit topicul cu salariul decent.
Si zau ca m-am calmat

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani_flor spune:

Buna mai pe seara fetelor,


Hai ca mai am un pic si va ajung din urma!

vio_reurean, multa sanatate, sper sa nu fie nika. Asta mi-a amintit si mie ca tre sa ajung la gine. Si sinii mei parca ar fi numai noduri ...

nanadana, mersi, . Bine ca ai caramelizat doar morcovii, la mine cind se intimpla, se caramelizeaza si oala

Mifloriciko!!!, ce tort frumoooos a avut Ana Maria!!!

Ina, cind am citit primul post cu febra m-am gindit: "Dreitagefieber" (febra de 3 zile), dar am zis... eee... nuuuu... cine stie....dar seamana foarte bine simptomele. Io de boala asta am aflat abia pe aici: 3-4 zile febra 39-40, fara nici un alt simptom, dupa care apare o eruptie rosie-roze, in pete. A voastra e in pete? Se pare ca cea mai frecventa virsta cind apare este 6 luni- 1 an. Cind apare eruptia e deja pe terminate, imunitate toata viata. Multa sanatate.
Virusul cica ar fi herpetic.
Anya!!! Cum se cheama asta la noi??

jadi, pai parca te laudai cu un paienjenel, acuma il tii departe de cereale ca io pe Mariutza mea? ...

b_irina_c, multzumim pentru curatzenie!. Legat de baut, nici la mine nu reusesc ceaiurile si apa desi io tot insist . Ii place in schimb sucul de morcovel, ii mai dau din cind in cind... Suc de mar nu ma incumet ca ea e destul de moale la stomacel.

Anya, multa sanatate puiutzei Anya, un de la Maria si felicitari pentru stelutze!.

Ina, deci daca o fi avut chestia asta de mai sus .... poti sa o duci la gradi

Codruta scumpa foc Petra! Si daaaaa, a crescut maaaaare!!!

Daniela, mami de Ioana(24.10.1999) si Maria(17.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Alina toata stima si respectul pt tortul ,care arata super imi curg deja balele , sa-l papati cu placere si sa va ganditi si la mine

poze

Mergi la inceput