Mamici casnice (21)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

multa sanatate miha. da' de la ce e?

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

si eu va salut
Dana,ai inteles bine.A fost colegul acasa.Plus de asta ieri am avut un chef si am ajuns la 1 noaptea acasa.la ora aia numai dc nu vedeam eu!!

Miha,te rog povesteste-mi din nou despre ceaiul ala.Vine cineva din tara duminica si-mi aduce ce vreau.Vreau din nou link-urile alea te rog.
Flavia si zimi de uleiul ala de ricin.De unde sa mi-l cumpere si cat imi trebuie?

La noi inca e frig.Inca nu lasam caciulile,manusile,gecile de iarnaNu e ger dar nici de piscina nu=i!

o zi buna

c.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Miha,sanatate maxima si nu sta.Mergi la un ginecoloc fugutza.


c.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Cami uleiul de ricin se gaseste in farmacii, in ce cantitati vrei.
Ce chef ati avut, pe cine ati mai sarbatorit iar?:)

Miha s-ar putea sa fie vre-o raceala (zic si eu, ca la mine asa a fost) dar cel mai sigur iti va spune medicul. Sa nu te sperii ca din cate am inteles e ceva frecvent. Sanatate multa si sa ne spui rezultatul



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Multam' fetele ca sunteti alaturi de mine.Durerea nu stiu de la ce vine si m-a luat asa deodata...abia astept pana maine sa vad ce e.

Cami uite www.ele.ro/articol_3612.html" target="_blank">aici si www.ele.ro/Ceai_verde_pentru_o_silueta_armonioasa_--a3686.html" target="_blank">aici
Si cel mai bine ar fi sa nu iti cumpere pliculete, ci sunt pungute cu frunze, eu am luat de la mine din oras cu 50.000lei punguta si o am de 2 sapt si nu am consumat nici jumatate si beau 2-3 cani/zi.



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Miha,merci.Am citit.pare interesant.dar am impresia ca nu-i prea bun la gust,asa-i?Ce gust are? Nu am o sensibilitate la mirosuriDaca nu-mi place cum miroase nici vorba sa-l beau.Nu pot indiferent de cate eforturi as depune

Fl.,merci.Am sa te ascult si-mi voi face tratam. ala cu ricin.Stai sa-l primesc si apoi te bombardez cu intrebari
Am fost la o petrecere pt. un copil dar asa cum se intampla de fiecare data,parintii simt cel mai bine cheful
A fost si un clown invitat.Colegul a fost "mascariciul" lui S-au distrat copii la greu si noi pe langa ei
O sa pun foto azi,maine...

c.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Cami nu stiu cum sa iti descriu gustul. Mie la inceput nu prea m-a incantat, in schimb acuma imi place



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Miha,e amar,acru,miros de cocina sau sapun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

cami,
acu' ce mai conteaza gustul, daca te face silueta?

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

mai cat e ceasul la voi?
s-a dat ora inainte? acum am auzit ceva la tv dar nu sunt sigura ca am auzit bine
nu se avanseaza duminica viitoare? aici pe 2 aprilie schimbam ora

Mergi la inceput