Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (79)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Ioana , sa stii ca prin tirgul Iesilor a aparut soarele , ma gindesc ca si pe la Boston o fi tot la fel .Asta inseamna ca ti-ai schimbat deja caucioacele ?

Gabi , mama de Mihnea (3-01-2004) si Tudor (20-09-2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

M-am grabit sa trimit mesajul anterior pentru ca Mihnea voia si el sa va salute .

Raportam noutati : Tudor merge tiris pe burta si incearca sa isi traga genunchii sub el , dar deocamdata nu a reusit .Prevad ca foarte curind va merge si el in patru labe .

Gabi , mama de Mihnea (3-01-2004) si Tudor (20-09-2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Bine ai venit Flavia! Irina, daca tot esti pusa pe curatenia de primavara in liste, nu o adaugi tu pe Flavia pe listuta?

Gabi, o fi auzit soarele ca ma pregatesc de drum.
alina, da, fug de acasa sa scap de facut tort. A dat deja maica-mea comanda de tort, nu-mi fac griji.

Fetelor, inchid calculatorul, ca nu mai termin bagajele in ritmul asta. Weekend placut!

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

Bine ati venit mamicilor!

Multumesc Kid , o sa incerc sa il conving pe sot sa mai cheltuim niste bani, mai ales ca sambata se duce la Alexandria
sa isi repare masina (ca deh, numai acolo poti sa repari un Logan, o aparitie atat de rara pe strazile Bucurestiului) si probabil ca o sa cheltuie ceva bani.

Ioana, drum bun la Boston si sa iti umpli bateriile (burtica) asa cum numai o mama ti-o poate umple.

Gabi, felicitari pentru micul busitor.

Si eu sunt pentru scoaterea datelor in plus din listuta.

Irina, vezi ce poze si-a downlodat Vladut dupa ce a supt USB-ul.

Am un pont pentru accesorii superbe pentru camera copilului. In unirea, la parter exista un magazin cu decoratiuni interioare, se cheama Decora si au lucruri superbe pentru camera copilului si pentru camera oamenilor mari. SI nu sunt foarte scumpe. Sa nu goliti tot ca pusesem ochi pe cateva si astept indemnizatia.

Ma duc sa plimb Goanga care mai nou hahaie ca un magar.

Sofia si Nuka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Drum bun , Ioana !



Gabi , mama de Mihnea (3-01-2004) si Tudor (20-09-2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Ioana o adaug, nu-i pb! Drum bun!!!si nu mai uit de nr de mamici si fetite

Sofia cred ca unele cu omusorul lui, he he he...

Mifloricico inca nu ai terminat petrecerea Anei? Ca vreau si eu sa salivez la tortul cu Alba ca zapada!

Fie ce-o fi ma apuc de curatat listuta! Daca e ceva dati cu si ma opresc!


Irina si Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Gata! Am curatat listuta! Daca am gresit pe undeva sa-mi ziceti.

Mai astept pareri despre propunerea cu stergerea meniului, care deja exista pe adresa comnua multumita Ruxandrei!!!

Irina si Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Anya20 la mai multe stelelute

Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mysweetest spune:

Si eu sunt de acord cu ambele propuneri ..deja devenise cam lung carnatul cu meiurile bblusilor!

Am vazut filmuletele cu Iulia vorbareata, Petra papacioasa si vladut in 4 labe( la inceput) si sutn foarte faine...ma uit mai tarziu la restul si o sa trimit si eu cateva filmulete.

Marlena & mysweetest Alexandru *3 septembrie 2005*
uite atat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Mai spuneti o data cat e oz si cat e cup? Parca oz= 30 de g si cup = 230 ml? Multumesc mul Eu am salvat retetele de la Meme intr-un document, incerc sa ma motivez inca sa le fac

Mergi la inceput