Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (79)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns christina-m spune:


Ioana, drum bun la Botosani. Acum pe Miruna o veti pune in scaunul nou? Sa ne spui cum i-a placut, sa vedem ce ne asteapta. Si felicitari pt dintisori. Noi n-avem nici unul inca...

Sofia, super mesajele tale.

Dupa indelungi cautari, a cumparat si barbatu`meu scaun de masina pt etapa urmatoare, ca deja din scoica ii atarna copilului picioarele afara. Ne-am dus la magazin sa-l luam si vanzatoarea l-a intrebat cum e tapiteria, in ideea sa se asorteze scaunul cu masina. El a raspuns sec: de piele. Cand l-a intrebat ce culoare ar prefera, i-a zis ca ar vrea una sa nu-i zgarie scaunele . Mare bataie de cap cand vine vorba de masina lui barbatu`meu...
Da una peste alta scaunul e dragutz, desi mai trebuie sa steptam vreo 2 luni pana sa poata sta Matei in el.

Cristina si Matei (29.10.2005)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

quote:
Originally posted by flavia2904

ma primiti si pe mine in clubul vostru?Sint si eu o mame fericita de baiat si de fetita.s-a nascut in iulie 2000 iar Alexandra in 13 octombrie 2005 la ora 23.20 min.dupa un travaliu mult mai usor ca primul.Nu am de mult internetul dar de cind v-am gasit va citesc cind am timp[cind doarme Alexandra sau noaptea dupa ce se culca caci pina atunci,{ dupa ce vine de la gradi. la ora 16} se pune el stapin pe calculator.



Bine ai venit Flavia !

Ioana, eu le-am sters acum pe ale lui Vladut, la restul inca nu bag pana nu se voteaza democratic

Irina si Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Bine ai venit Flavia!

Eu sunt de acord cu ambele propuneri si chiar am trimis un mail pe adresa comuna cu retetele dar vad ca inca nu a ajuns. O sa-l mut intr-un folder cand ajunge. E OK? Oricum poate ramane acolo ca varianta de backup cand nu merge forumul, in caz ca se voteaza sa avem si aici lista.

Ruxandra, mama de www.hps.ro/matei" target="_blank"> Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Irina si eu sunt de accord sa mutam carnatul care cu siguranta va creste.

Ioana, good job, uite acum ma execut si imi sterg datele de la 3 luni. Ai dreptate frumusetea sta in simplitate.

Bine ai venit Flavia!




Vera & Iulia Maria (17 octombrie 2005)



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Ma bucur ca sunteti de acord , ca mi-a fost putin teama cu propunerea sa nu supar cumva pe cineva!

Vera ce glow ti-ai pus? ca mi se pare ca seamna cu el meu...

Irina si Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Gata, am rezolvat, ocazie cu care am vazut ca am uitat sa-mi schimb numele (am trimis mai demult un mail la cineva care nu ma stie decat cu numele dinaintea casatoriei si am uitat sa-l schimb la loc).

Ruxandra, mama de www.hps.ro/matei" target="_blank"> Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns christina-m spune:

Datele de la 3 luni le sterge fiecare pe ale lui sau le sterge cineva pe toate?

Cristina si Matei (29.10.2005)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

christina-m daca toata lumea e pro le sterg eu , dar propun sa mai asteptam putin sa vedem daca nu apar alte pareri...

Irina si Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Am 2 steluteee!

Flavia - bun venit!

Sunt de acord cu propunerea pt simplificarea listutei. Eu oricum n-am trecut datele de la 3 luni.


Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Ma bucur mult ca sinteti de acord cu propunerile irinei. Cui ii e lene sa-si stearga datele de la 3/6 luni, nu va faceti griji, se gaseste cineva sa le stearga.

Vera, multumesc inca o data! Ma bucur ca esti pe aceeasi lungime de "ochi" cu mine.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput