Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (33)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

ANDA!!! cat ai dat pe scaunul Chicco Poly, pliiiz!? ma intrereseaza si pe mine...

Tania & BB Stefan (17.12.2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

gata, prins 5 minute libere si am trimis datele pe site... si tabelul, si panoul de onoare, sunt la zi, cu tot ce aveam eu. astept in continuare "date si poze".

melku, mi-a placut poza de la ianuarie... parca e un "melk" mic, sta in cochilie...



Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

anda,cat ai dat pe chicco polly?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buluci spune:

Am avut ceva timp si am mai admirat pozici:
Mymy Dumy , frumoasa foc fiica-ta!Mi-a placut costumasul ei roz, si body cu “eu si tata o iubim pe mama”!
Ripley, mortala Ana ta, viitoare jurnalista!ce mai studiaza presa??!!!
Corap, Ardeiasul tau e tare simpatic in bouncer, cum priveste tinta la aparat!
NegaraCristina, reusita poza cind o scoate preotul din cadelnita!
Lavi, ce sunculitze poseda Nati!Ce-mi place la oglinda,exact asa se amuza si al meu!

Cami, dar tu nu i-ai facut primul vacin pina acum, ca a facut 2 luni pe 2 martie!
Eu i-am facut doar hepB si poli, ca aici asa se procedeaza, nu se administreaza odata cu DTP, la 3 luni il facem si pe asta!


Deci, se compune lista ptr baiatul meu: avem 4 gagici de analizat!
Dar daca va spun ca mr Simon va locui in Australia, mai sunteti de acord sa va plece primul nascut la capat de lume???? Care se mai inghesuie in aceste conditii?


Cristina Baku & Simon(26.12.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buluci spune:

Anda, cind ei legatura cu mama Omida sa terminati mai repede astrogramele?




Cristina Baku & Simon(26.12.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

silvia si tania, am dat 450 ron pe polly. era "la oferta" in 2 variante de culori, unul mai de baieti-bleu, celalalt unisex, cu galben.. mama di tutti zicea ca l-a vazut pe un site cu 470, cu 800 la t r e i u r s u l e t i, prietena mea ca l-a luat din carrefour cu 600....

mami de poet(09.12.2005)
puiutul meu, Nichita
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

LAVI02, ce zici de carutzul asta Esprit...are 5 kg si pare ok:
http://www. babycomfort .ro/index.php?cmd=show_product&id=229

am vazut ca participa la baby-expo

Tania & BB Stefan (17.12.2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Am fost si noi azi la Baby Expo, a fost lejer,nu era aglomerat.Nu am cumparat cine stie ce mai mult ne-am uitat.Maine sau duminica mergem iar si atunci facem mai multe cumparaturi.

Ina, , poate faci o poza cu "sosia" fetei mele sa o vad si eu.

Alina, multumim de compliment.Noi speram sa-i ramana ochii asa,frumosi,sa nu se schimbe culoarea dar vedem ce o mai fi.

Catutza si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Ina, vroiam sa-ti raspund si tie despre caciulita. Eu o folosesc dupa ce-i fac baie Riannei. Pentru ca nu reusesc sa-i usuc de tot parul dupa baita, i-o pun in cap si apoi o culc cu ea in cap. Dar in timpul zilei nu i-o pun niciodata, doar cateodata cand iesim afara. Noaptea insa e destul de racoare la ea in camera chiar daca merge caldura in casa, caci camera ei e chiar pe coltul casei si are doi pereti in afara si izolatia nu e prea buna in peretii casei, deci se simte putin frigul. Dar cand vine vara n-o sa-i mai pun caciula nici noaptea, mai ales ca va fi si mai maricica.

Acu' mi-a adormit, fug sa fac curat in bai.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Anda, sa-ti traiasca polly! Pret super pt ca am vazut la 5 mil sau la ei pe site 5,8 mil. Sa-mi spui te rog dc e asa ok si acasa, nu numai pe vazute la magazin. Te intrebasem si dc tu ai pb cu dermatita atopica, inteleg ca dupa ziua de azi ai citit mai pe diagonala, te rog raspunde dc poti :)
Buluci, mersi, acuma atrecut de la carticele la tvmania :)) e mai mare , ca pt cunoscatori.
Eu caciulita pun dupa baita, ca si tine meems nu-i pot sterge parul cu prosopelul suficient, dar i-o scot la 1 ora dupa. La noi centrala e setata la 22.5 grade, ceea ce inseamna ca penduleaza temperatura intre 22 si 23 max. Spre primavara o coboram la 22, ca sa ajungem incet spre ceea ce consider eu ideal: 21 grade.
Oricum azi la vaccin era racoare in cabinet, dar ana a stat 20 de min golutza si nici macar pielicica de gaina n-a facut. In continuare suntem vesele, febra 37.1 in fundic, asa ca sunt linistita. Sper si noaptea sa fie la fel de linisita.
Ripley si Ana Ecaterina (10.11.2005)

Mergi la inceput