Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (72)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

mary, pentru siguranta noastra si a celorlalti participanti la trafic, cred ca o sa-l pun pe sot sa ne duca si sa ne aduca cu masina. Ai YM? Daca da, ID-ul meu este iturcanu. Intra sa vorbim sa ne intelegem cu einstein-urile astea.
ramona, asa ziceam si eu, 2-3 ore ne ajung; dadusem linkul catre o harta interacitva, o pun acum pe prima pagina.
sofia, nu da inca banii!!! Nu te du la cumparaturi. Stai sa vedem, sa ne lamurim care si ce vrea, si sa gasim metoda cea mai eficienta astfel incit nici una dintre noi sa nu se streseze prea tare (adica tu mai ales).

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

O sa fac asa: un dvd si o serie de cd-uri. Ok?

Sofia si Nuka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Mary daca reusim sa luam masina primavara asta ma bag si eu la scola de . O sa va anunt din timp sa nu iesiti pe strada .

Irina si Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tangerine spune:

sa ma laud: Maria a mancat pt prima data astazi ficat cu piure; tot pe principiul disocierii si am aflat ca ii place la nebunie cartoful (l-a mancat pe tot)-romanca get-beget ce mai; ficatul doar ascuns intre cartofi l-a inghitit

groaznic merge site-ul asta

Ramona si bebelina Maria (10.09.05)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

irina, esti draguta ca o sa ne anunti.
sofia, e foarte bine asa, o serie pe cd-uri si una pe dvd-uri, si cine le ia promite ca face la rindul ei o copie pe acelasi suport si tot asa, pina umplem orasul, ba poate si tzara.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tangerine spune:

na ca in agitatia asta acum am obs ca am primit si eu o steluta :)

urmatoarea peste un an , probabil, la ritmul meu

Ramona si bebelina Maria (10.09.05)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tangerine spune:

si daca tot ma sparg in mesaje, doar vreau sa verific ca nu mi s-a blocat contorul de numrat mesaje, tocmai acum cand primii steluta de incurajare

Ramona si bebelina Maria (10.09.05)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Mai fetelor, m-ati facut curioasa tare cu baby astea. Abia astept sa se "imprastie" si spre mine. Eu as prefera pe dvd. Insa sunt novice in ceea ce priveste tehnica moderna. Asa ca astept sa hotarati voi cum e mai bine.

Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norina spune:

Anya 20 multumesc pentru informatiile despre administrarea fierului.Tangerine cu aceeasi problema m-am confruntat si eu, lipsa tetinelor fiziologice de la chicco . Fetita mea se obisnuise atat de mult cu ele...si rezerva mea de 3 buc s-a epuizat, de la atata fiert si folosit s-au deteriorat. Dar sa-ti spun cum am rezolvat eu problema, am cumparat avent, sunt cat de cat apropiate , ma refer la forma aia bombata, pe care nu o mai gasesti la nici o alta marca. Sinura diferenta e ca astea de la avent sunt din silicon si e mai greu la inceput pana se obisnieste cu ele.Aaaa si sa-ti mai zic ceva, la avent peste 3 luni sunt recomandate tetinele cu 3 gauri, dar eu nu ti le recomand pentru inceput, cel putin la noi nu a mers, asa ca am luat cu 2 gauri si e mult mai bine. Mult succes!Norinapoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Ramona - bravo pt steluta! Pe cand o intrega constelatie?

Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput