Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (29)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

silvia, da' esti foarte schimbata. parca vazusem o poza cand venisei din spital si aratai cu totul altfel. n-avei parul mai inchis la culoare sau am innebunit io?

meems, riannei, ii aluneca dresul

mami de poet(09.12.2005)
puiutul meu, Nichita
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Nu-mi raspunde si mie nimeni???

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Fetelor, ia ghiciti voi acuma ce am eu la sanul drept!

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Galma?/?? Sper ca nu!!!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

mandy, krisztian e o frumusete de baiat. ca al meu stii cum e cu cioara....

sarah e din reclamele la produse de bebe! a devenit foarte fotogenica!

mami de poet(09.12.2005)
puiutul meu, Nichita
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Dordia nu stiu de vreun salariu bonus
Eu nu am luat decat indemnizatia de nastere, aia 185 RON si acuma urmeaza banii de CIC. Indemnizatia de nastere daca nu ai luat-o pana acuma, s-a dus ca poti sa o iei in maxim 60 zile de la nasterea copilului.
Cine a zis de salariu bonus? Ca si eu as fi curioasa la ce se refera.

Madau si Miruna (15 dec 2005)
POZICI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">ASA S-A NASCUT MIRUNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Lavi02 as vrea sa cred ca nu a aparut iar galma!

Eu am lipsit motivat de pe forum ca 3 zile m-am certat cu providerul de net pana s-a-nta,plat minunea cu schimbatul modemului.

Joy, Felicia, Mandy, Lavi ma simt de parca am fi surori - cel putin intr-ale alaptatului. La noi figura e la fel, suge 3-5 minute in total sin ambii sani, insa cantitate destul de mare 80-100 ml (pt un timp asa scurt), INTOTDEAUNA se ineaca si se arcuieste si urmeaza urletele. Cred si eu, doar ii cade ca un pietroi! Mi-a dat dr. sa-i dau debridat de 3 ori pe zi, greu il mai ia! Voi cum l-ati dat, daca ati folosit?

Lavi ai fost totala cu pozitiile tantrice! M-am regasit si eu!!!

Meems ce s-a cumintit Rianna! Bravo, sa o tina naravul cel bun si...sa se ia si la altii!

Anda77 asa e, Stefan isi tuguie buzele, mai ales cand se "concentreaza". Insa acum are un obicei nou: scuipa! Si sa-l vezi ce se distreaza facand chestia asta pe noi!

Ce chef mi-ati facut de vizionat poze!!! Vreau si eu, dar nu prea am timp!!!

Tania & BB Stefan (17.12.2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Hi-hi cum sa nu! O chestie nasoala nu vine niciodata singura.

Dordia eu habar n-am ce-i cu salariul ala.
M-am pus sa ma mulg ca pe Nati nu ma pot baza .
Ma mulg in fata compului, mai bag un moment de relaxare sa ma uit, poate ati scris ceva vesel.

Lasa ca vine cumnatica doritoare de copii la mine - pun pariu ca ii trece urgent!

madau mama-mama ce rochitica frumoasa de botez.

Sa las scrisul si sa dau la pompa!

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Madau si Catuta zice ca se intereseaza de salariu bonus!!! Eu am luat premiul de nastere dar....nu stiu ce este cu salariul ala bonus!!! Dar se pare ca nu stiu fetele nimic!!!!

Ma duc sa mauit si eu la poze!!!



Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Salutare tuturor si LA MULTI ANI sarbatoritilor!
Fetelor m-am mai uitat si eu in album ... super-frumosi bebeii nostrii ! Sa dea Domnu sa fie si sanatosi pe cat sunt de frumosi!

Noi suntem binisor ... adicatelea mai stranutam 9mai des astazi decat in alte zile) si suntem un pic fornaita ! Voi ce stiti e periculos stranutul asta?!

Anda, nasol cu dermatita asta atopica ! Imi aduc aminte cat de agitata eram si eu cu alergia fiica-mi ... ce sa-ti spun BAFTA MULTA SI SANATATE LUI NICHITA!

Sa stiti ca si eu am folosit CASTING (L'OREAL) si mi-a placut tare mult pt. ca are un miros foarte placut si se mentine destul de bine pe par si mai are si un balsam de intretinere foarte bun.

Va pupacim si week-end placut va dorim,

Camelia & Daria

DARIA
http://b1.lilypie.com/9BDXp2.png


Poze Camelia si Alexandra Daria (02.01.2006)

"A day without laughter is a day wasted!" ~ Charlie Chapin ~




Mergi la inceput