Mamici casnice (17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Salut fetele!
ma, da scrieti, nu gluma!!! Eu am musafiri din Timisoara!!!
Acuma, am reusit sa intru, un pic.
Ce mai faceti, dragelor?
...si pe la noi este un pic de soare dar tot rece ii!
Astept primavara!
La mine nu merge netul tot timpul, ce m-am enervat azi!!!
Va pup!


adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Haha ce rad singurica pe-aici, ne-am inmultit prea repede si nu ne-am familiarizat inca .... pai am sarbatorit micutul Ian si luna trecuta, caci pe 9 febr 2006 s-a nascut, iar azi face o lunisoara, sa fie sanatos si frumos si mancacios si sa ne peteasca fetele

Flavia maine pleci la Arad? In oras? in ce cartier? Toate rudel mele sunt acolo... din partea mamei... si tare mi-e dor de graiul acela... Geanta aia de la V's Secret las-o mai acolo ca nu stii cand mai primesti alta... chiar asa urata e? ia fa-i o poza sa vedem cum vine treaba
Danelutzo hai sa fim fumei serioase seara ca sunt sotiorii prin preajma, ne destrabalam noi maine dimineata,nu?
Cami, normal ca nu ti-a zis nimic, bine ca si-a luat omul masuri s-o evite pe tanti Marin, intelept sotior ai pe bune
Geani multam umos de urari! Asa e, respctul e esential.. Dar voi ce mai faceti domnule? Si cretulina?
Adinellule cat stau musafirii? Sa-ti traiasca banatenii ca tare mi-s dragi impreuna cu ardelenii
Alina cu voi ce mai e?
Bianca mama dar tu? Se apropie ziua ta si dai bir cu fugitii ca sa scapi de cinste hehehe....
Dar gravidutele?
Tina n-a mai dat e mult pe acilea.. hai ca acus vine aprilie si citim povesti de nastere de bebei grasuni si frumosi si sanatosi si papaciosi. Osna cum fuse la eco??? Poze ceva? Symaco ce dulce Sybille cu nani.. mai sa stii ca intamplare au ba - copchii astia inteleg o groaza...
Incerc eu sa ma amuz nitel dar am citit povestea lui Robert si am asa o stare naspa... ma tot pun in locul alor lui si mi-a ramas in minte ce bucuros era el inultimele zile... ignorati-ma
Pup dulce.pa........

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:


Svetlana, randurile tale mi-au amintit de prima ecografie a Dariei si de prima data cand i-am auzit inimioara. Doamne, ce sentiment frumos... si ce taaare batea... Iti inteleg entuzismul si mi-ai facut dor de asemenea trairi. Sarcina usoara in continuare si un bebe sanatos!

Andreea, multumim de intrebare. Suntem bine mersi si asteptma vara, sa evadam si noi in vacanta. Dar, pana la vara, asteptam prima aniversare a Dariei, cheful si distractia aferenta.

Am intrat pe adresa de yahoo si am vazut albumele. Multe poze le vazusem (ale Alinei, Andreei Mihaelei, Flaviei), mai putin cele ale Corinei care mi-au placut mult, inclusiv burtica.

Daria e mofturoasa, se apropie ora de somnic si merg sa ma ocup de ea.
Va pup si numai bine!

DARIA- poze vechi
DARIA- poze ceva mai noi

Geani si Daria (03.04.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

osna,felicitari.Asa te vei simti la fiecare eco.
este extraordinar sentimentul cand auzi bataile inimii si vezi acolo o mogaldeata mica care inoata de zor
hai ca ma faci sa-mi doresc si eu "burtica"
sa ai o sarcina usoara si un sanatos.

mi-a venir colegul
gataaa,trecem pe treaba
sa aveti o noapte buna cu vise placute!
pe maine de am timp,de nu pe data viitoare


ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cami ,ma bucur pt tine!
Revin!



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Fetelor ce facetzi, pe unde sintetzi.
Dupa cum v-am mai spus dupa amiaza am stat cuminte, cuminte, acasa, nimic vazut, nimic admirat, nimic...
Osna ascultat, vazut bebe sanatos, dar sexul cind tzi-l spune mami, luna viitoare cred eu
Ange vezi ca eu ma inscrisai mai di dimult la burtici, nu sari rindul

Uitai sa va zic, de la medicamente Isabella mea doarme ca o valiza, a dormit azi trei ore jumate, si de mincat maninca ca un lup, roade si cioate. Nici pina acum nu aveam probleme cu ea ca minca de toate, dar acum maninca dublu. Sigur o fi de la medicamente ?!

Flavia vad ca ai disparut cu tot cu bagaje.
Dispar ca urla odrasla lu'mami.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Fetele ,adineauri a murit Laura Stoica .Accident de masina.Imi pare tare rau!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

Fetele ,adineauri a murit Laura Stoica .Accident de masina.Imi pare tare rau!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana


What??? Acu deschid TV sa vad.

Danelutzo nu m-am pierdut printre bagaje, da am fost bizi cu toata treaba pe capu meu :((( Si acu imi vine sa pe cineva.

Pai bine Andreea io plec si ma lasi in ceata? Nu zici nimic despre cadou? Ce vina am eu ca nu banuiesc nimic?
Bunicii mei stau in Aradul Nou. Ce coincidenta, si neamurile mamei mele sunt toate in Ar (care au mai ramas in Ro). Ai tai pe unde stau?

Svetlana ce fain ca e totul bine, acu incep si eu ca fetele, sa visez

Cami baga mare:) Welcome "colegu":)))

Geani ne-ai vazut, ne-ai placut, acum te asteptam si noi:)

Anculina mersi de articol, le-am gasit si pe celelalte si par tare interesante, tre sa-mi fac timp sa le citesc Cum te mai simti?

Adriana hai nu vi la Tm?:)

Ma pregatesc si eu de nani, astept sa isi faca sotu baie ca nu pot adormi fara el:)
Mersi tuturor de urari de drum bun, sper si eu sa avem si sa ne intoarcem cu bine, o sa-mi fie dor de voi [pup



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Dana tocmai vroiam sa spun si eu, citeodata nu-mi vine sa mai intru pe dc, de frica sa nu citesc ca s-a mai produs o tragedie.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Dana tocmai vroiam sa spun si eu, citeodata nu-mi vine sa mai intru pe dc, de frica sa nu citesc ca s-a mai produs o tragedie.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput