Mamici casnice (17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Aaaaaaaaa , drum bun si intalneala placuta, Flavia



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

Flavia,la noi nu exista notiunea de calduri infernale..anul trecut au fost 2 saptamani in care am putut umbla in chiloti si tricou pe afara,ca in rest pe timp de´´vara´´aici sunt ploi si destul de racoare.gecutza de primavara o folosim si vara
danelutza daca nu merge nici cu linguritza zburatoare...incearca sa vb cu isa,anu trecut in toamna am plecat pt prima data cu prieteni la popice(a fost prima data cand am iesit cu sotul de cand o avem pe syb).a trebuit sa o las pe syb la o prietena,acolo trebuia si sa doarma...am incercat sa o adorm,nu vroia.dupa vreo jumate de ora de incercari(in timpul asta barbatii erau in hol si femeile adormeau cupii)m-am pus la marginea patului si tare trista i-am explicat ca eu cu tati nu am mai iesit de asa mult timp si tare am vrea sa mergem si noi cu restul la popice,dar nu putem pleca pana ea nu doarme...dupa 10 minute dormea ca un ingeras!
acu cat noroc oi fi avut....!

flavia,drum bun!
osna,te asteptam cu vesti de la eco!
distractie faina cami!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna!
La multi ani celor 2 " colege " !


Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Symaco ai fost norocoasa ca a adormit, a mea nici cu tat'su nu vrea sa adoarma, daca nu sta cu nasul la tzitza lu'mami, nu adoarme. Asha ca n-o pot pacali.
Flavia drum bun, pupici din partea mea pentru bunici. Mi-ar placea sa am si eu, dar... nu mai sint de mult saracii, de cind eram mititica, de vreo 10 anishori.
Ange m-ai facut curioasa, ce surprize putea gasi colegul tau ?! Ha... te tzii de prostii si noua nu ne spui.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
Ange m-ai facut curioasa, ce surprize putea gasi colegul tau ?! Ha... te tzii de prostii si noua nu ne spui.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami




pe andreea marin

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Flavia,drum bun si distractie placuta.

Anculina,colega maine primesc felicitarile .Astazi e inchis.Inca traiesc in atmosfera celor 20 de primaveri
Glumesc.Merci frumos.

symaco,merci.sper sa ma distrez la max.Ce pacat ca suntem imprastiate prin lume ca altfel maine ne-am fi ca fetili

osna,hai cu noutati despre bebe.Suntem curioaseeee

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Symaco, multumesc pentru PM, trec la treaba, desi nu stiu cand voi avea vreme.

La multe lunisoare si la multi ani, Ian si
pentru mamica lui pe care o apreciez cu toata sinceritatea! Bravo!

Andora, la multi ani si voua, sa fiti sanatosi, iar fiecare zi impreuna sa fie o adevarata sarbatoare! sa aveti mare grija unul de altul si sa nu uitati cat de imporatnt e respectul reciproc in familie!

F;avia, mult spor la bagaje si revedere frumoasa!

DARIA- poze vechi
DARIA- poze ceva mai noi

Geani si Daria (03.04.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

cine este "ian" si cine mamica?!?!
vad ca transmiteti felicitari micutului dar nu-l vad la "aniversarile lunii"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

beyyy cat de inteligenta sunt!!!
ian este baietelul lui porumbel30
dar nu inteleg de ce-l felicitati cu o luna intarzire?!?!
sau la bebei se face in fiecare luna?

ange,mamica de 2 ori

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

m-am intors si nu-mi mai intru in piele de fericire.l-am vazut si i-am scultata inimioara,a crescut si totul este bine.

asteptam sa vina tati sa sarbatorim.

sa aveti o seara placuta fetelor.v-am pupat




Mergi la inceput