Super poznasi de iulie-august 2004 (163)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

buna seara

LA MULTI ANI doamnelor! multa sanatate si fericire!

eu inca nu m-am refacut, mi-e ingrozitor de somn tot timpul... nu am reusit sa dorm peste zi (nu am putut sa dorm ziua nici cand eram mica), iar acuma in loc sa dorm bantui pe dc...
cat am fost noi plecati lia pui a stat cu mamaie, a mers la gradi si s-a distrat grozav. am plecat cu mari emotii, nu stiam daca va plange dupa noi, dar a fost tare cuminte. o mai intreba pe mamaie din cand in cand: mami? si mamaie ii explica, mai dormim de 3 ori si vine mami. si puiul scump isi vedea mai departe de treburi.
cu somnul stam si noi din ce in ce mai bine. dupa aproape un an jumate de trezit din 3 in 3 ore si de adormit doar cu mami, acum puiul mic se trezeste maxim o data pe noapte. cateodata doarme noaptea intreaga. iar seara se culca singurica, cu bibele de lapte. aseara am incercat sa o culc langa mine in sufragerie, pe canapea. a protestat si mi-a zis: acoio (acolo) si mi-a aratat camera ei. am dus-o la ea, am stins lumina si s-a culcat in 5 min. nici nu stiu cand au inceput toate astea, au venit de la sine...

papadie - multa sanatate, sa te faci repede bine!
olivia - si tie multa sanatate! ma bucur ca ti-a placut documentarul, este deja un film de referinta pentru noi. si incercam in fiecare zi sa ne
liliana - pupici o sa vina si bb doi atunci cand va fi timpul, dar pe adeluta sigur nu o lasa singurica.

o seara frumoasa tuturor!

"When the first baby laughed for the first time, the laugh broke into a thousand pieces and they all went skipping about, and that was the beginning of fairies." James M. Barrie

foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Acum caut si cartea lui Emoto ...Odihna placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

uofff, uofff, olivia si papa, sanatate muuulta, v-ati vorbit? olivia ai obtinut antibioticul?
papa, iei antibiotic? hai, refacere rapida la ambele sa va auz in verva cit mai repede nu-mi placeti asa pleostite
roxana, loool, ce bine ai descris, potrivire 80%
liliana, nu te mai stresa, ei vin cind vor...

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Carmen..prin telefon, nu! La 7 ma duc sa ma vada un dr..care s-o s-o gasi prin zona
Azi nu ai dat raportu'...cit ati papat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kity2004 spune:

LA MULTI ANI ! pentru mamici .


Oana si Iza-Maria DN 19 iulie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

La Multi Ani doamnelor si domnisoarelor!
Sa fiti frumoase si iubite!

Eu sunt fericita ca stau acasa cu puiul 3 zile... de sapt viitoare merg la jobul nou si trebuie sa imi refac fortele.. asa ca de dimineata am fost prin mall, acum Bia doarme iar eu bag in mine tot felul de prostii... cred ca imi trebuie niste bataita..

Olivia si papa, sanatate multa... chiar ca parca v-ati vorbit... si sa va faceti bine repede si voi si puii.. Olivia, despre astm, si aici una doua se pune diagnosticul asta...

Si fii-mea mananca din ce in ce mai prost... dar vad ca la cantar nu se vede inca..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Anca....hai sa fie cu noroc de luni!

Eu o tai acasa...sefa mea obeza...m-a trimis acasa...fara sa ma puna sa-mi iau ore de sick..cred ca mi-a vazut fata

Ne auzim miine....Spor la schimbul 1 si 2! Gata a trecut 8 Martie...la munca !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Multumesc de urari doamnelor!...:)

Nu am apucat sa intru ieri pe forum, eram cu capul mare din avion...Cu intarziere va urez si eu multa sanatate de 8 martie ...ca vad ca bantuie gripele si racelile pe aici...
Eu am ajuns cu o ninsoare din aia uda si urata in Darmstadt...sper sa nu ma injure Felicia prea tare...ca nu e numai de la mine vremea asta...:)

Mßam trezit la 5! La program!....hehehe...M-a dresat bine Maria!# Acu e 7 si-s deja in laborator...si mi-e dor de Botoshu'...

Pup voios! O zi exceptionala sa avem!

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze , pozici si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza neatza
hahaahha Cristal matinala rau maica. asa ne dreseaza copiii astia....de numa'!
Carmen cum mai e Ilinca? a lasat-o mai moale cu infometatu sau inca se tine tare?
Anca bafta la noul job!
Olivia ce ai facut aseara? sper ca ai avut o noapte mai buna.
Liliana imi pare rau de rushii urati....las ca vine timpul pentru toate! nu te supara si mai ales....no stress! totul se intampla cant trebuie!
azi e frig si aici....dupa ce ieri a suflat vantul ca in siberia. mai vine primavara aia sau putem sa ne punem pofta in cui?
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

`neata frumoaselor! hmm, pe care va doare capu`, cum petrecurati aseara? ca io la 9 a trebuit sa fiu acasa din motive de copii obositi si mare destractie nu fu...
cit despre haleala lui ilinca va dau raportu` mai peste citeva zile din motive de deoki, va zic doar atit ca rezultatele se vad..
fug sa trag pe-o nara cofeina ca nu mai poci, mi-a bagat ionut deshtele-n oki de la sase juma` si-s zombi rau.. va pupez!

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput