Super poznasi de iulie-august 2004 (163)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Ioana,eu pe grasie am pus niste puzzle din isopren, asa stau linistita ...poate sa cada si in cap ca nu-i problema...e testata.
Am fost si noi la chinezarai cu mandra noastra...mananca la orez de nu se poate.Imi place ca au scaun separat pentru copii.
Distractie placuta diseara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

vreau doar sa va urez la multi ani si sa va felicit ce mame bune sunteti! cred ca cele mai tari de pe forum! si-mi sunteti dragi si ma bucur ca va am!

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Sa ma impuste si pe mine cineva...pleaseeee...
Sint cobza...nu aud, ma doare gitul...sinusurile..tot...
Papa te inteleg eu toata sarcina am fost pe drumuri la stomatolog, si la nastere eu nu mai puteam suporta durerea de dinti...si primele 2 luni il caram pe Luca dupa noi ...tot la stoma...Pupici sa treaca...
Ma duc sa dau tel. la dr...si sa ma milogesc de niste antibiotice..poate merge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Buna seara!
LA MULTI ANI, MAMICI!!!!!

Roxa, parca vb de Vicu... Asa e si el... Asa ca eu ii dau de treaba cu o oala cu diverse prin ea: de la linguri la cereale sau fasole... Am incercat si orez da' se pare ca e bun si crud...
Cori, ravdare muuulta! Asa facea si Vicu si mi-am impus sa fiu calma. Mai mult uneori fac misto de el si atunci se supara si se culca. La Vic functioneaza f bine nabagarea in seama si linistea si intunericul in toata casa. Din experienta, la varsta asta dureaza cel putin 2 saptamani pana se decid sa se culce si sa nu se joace. Daca vrei, iti mai pove...
Olivia, imi pare taaare rau... Multa sanatate... Io is cam in aceeasi oala, dar pe baza de nesomn si oboseala acuta...
Caro, o sa le treaca cand or mai cre3ste. Io cu frate'miu am fost ca, cainele si pisica pana am plecat de acasa, iar acu asculta mai mult de mine decat de ai mei parinti...

Va pupu pe toate, va doresc o seara de 8 Martie fericita si sa vi se implineasca tuate dorintele!

Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Inca o data La multi ani de ziua noastra.
Daria m-ai facut sa zambesc...asa deci noaptea nu dorm ca lucrez in schimbul trei acasa.As vrea eu.Nu iubita, din pacate chiar zilele astea mi-au venit rusii.Dupa 10 zile de intarziere.Se poate sa fie un avort spontan, caci s-a lasat un pic cu frisoane si...ma rog nu dau alte detalii.Asa de mult doream sa nu-mi mai vina uratii astea vreo 9 luni. Dar ce e al meu e pus deoparte.Daca asta e soarta Adelutei sa fie singura, atunci asa va fi, indiferent de ce vrem noi parintii.
Si hai mai Dariuto, nu mai fi geloasa pe tati. Oricum fetele tin intotdeuna mai mult la tatici,dar asta nu inseamna ca nu ne iubesc la fel.Tatici ii fascineaza ca nu sunt ca ele, au ceva diferit.Auzi la ea "draga-draga" ci mai se plange.
Mai ce mai vorbiti de pizza.Cica de luni m-a apucat si pe mine regimul disociat,dar m-a tinut exact o zi jumate, caci aseara sotul asa ca ptr 8 Martie, a facut o pizza,yammi-yammi, asa ca adio regim.Si cum eu nu aveam nevoie decat de un bobarnac sa renunt la bolboatele de care ma saturasem, am zis ca e vina lui,dar m-am indopat de pizza.

Pupici.

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

LA MULTI ANI,FETE FRUMOASE SI INIMOASE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Dana...pai si oboseala..cum nu? Ca doar ne trezeste Luca in fiecare noapte
Carolina...si eu tot asa zic..rabdare si diplomatie...
Felicia spor la impachetat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Uite ca acum am citit.
Pupam dulce mamicutele bolnavioare si puiutii aferenti, adica Olivia si Papadicul. Uff ce greu trebuie sa va fie.Sanatate maxima, si aveti grija de voi.

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Liliana ...o zi juma'.....
Eliza a sosit mami a ta?
Eu am sunat la dr...la 7 ma duc sa casun pe el ...ca cica ei nu dau prin telefon reteta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

La multi ani doamnele de iulie august 2004( si sept:)...intru din an in paste si dau de voi racite cobza sau suparate...pup io si trece?
va urez sanatate si inca o data sanatate ca restul le facem/dregem/ajustam noi cumva...pup

Mergi la inceput