Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simona8004 spune:

Buna dimineata dragutzelor,


As vrea ca fiecare dintre voi sa primiti din partea noastra, Simona si Maia, toate florile din lume si multi ici .
Fiecare sunteti asa de speciala si ma simt asa de bine cu voi, va multumesc ca ma-ti primit asa de fain intre voi.
Noi va dorim sanatate, fericire, implinire,dragoste, bucurie dela bebici soti, frati, tati si toata voastra care va iubeste.
Fie ca Dumnezeu sa vegheze asupra voastra si sa va implinieasca dorintele.

La multi ani ! la toate.



Simona, mama lu Maia (22.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

La multi ani sa cresteti mari frumosi si sanatosi David Stefan,Anamaria,Stefania,Victor Andrei,Monica si Casian
Pentru toate mamele de pe forum un 8 Martie cu soare si bucurie in suflete.



Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Sa reiau "lista lui Jadi" cu completarile de rigoare:

1. Ina - alias Country girl: indiferent de zi si ora
2. Bianca - alias BiuMil: vineri dupa 4, sambata orice ora
3. Vera - alias Godzila
4. Deniss - alias Jadi
5. Alina - alias : vineri- orice ora
6. Simona - alias Kid
7. Irina - alias b_irina_c: sambata- orice ora
8. Cristina - alias CGE: sambata- orice ora
9. Mihaela - alias Miflore: vineri ora 17 sau sambata
10.Nadina - alias Simodina
11.Simona - alias Simo74: sambata
12.Maddy - alias maddy77: sambata
13.Carmen - alias karmenutza: sambata
14.Raluca - alias RalucaCostiurin ca altfel o mananc de vie!
15.Alina - alias 20: vineri la orice ora
16.Valen :vineri la orice ora

Iar daca cei de La Mama au inceput sa faca fitze...ce s-au terminat carciumile din Bucuresti?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Si pentru ca azi e ziua femeii, vroiam sa va zic ceva.

Exista la gramatica un timp al verbului numit "Mai mult ca perfectul". Cam asta e parerea mea despre voi. Sunteti mai mult decat femei... sunteti MAME



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

LA MULTI ANI DIN PARTEA LUI STEFAN SI A MEA TUTUROR MAMELOR SI FETITELOR!.

ANYA 20
Stefan ii transmite la Anya ta si
Stefan nu a incercat inca sa-si bage picorutul in gurita.toti copii fac asa ceva? El face tot felul de alte miscari....se ridica din landou..cocoasa aceea, apoi isi ridica fundul cand sta pe burta si bratele, de pe spate pe burta se rostogoleste,dar "chestia" cu picioarele in gura n-o face.
Ai o sportiva de minune

Veronica si bebe Stefan Peter ( 7 nov. 2005)
http://community.webshots.com/user/hildegard122

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

La multe lunite sarbatoritilor zilei!

La multi ani mamici si fetitze!Va doresc ceea ce imi doresc si mie: sa fiti fericite alaturi de puiutzii si sotii vostri, sa impacati mereu viata personala cu cea profesionala, sa nu regretati nimic din ceea ce ati facut! Sa va treziti in fiecare dimineatza cu zambetul pe buze si lumina in suflet, sa nu uitati sa va bucurati de un copac inverzit sau de un fluture, sa fiti inconjurate numai de oameni frumosi! Si nu in ultimul rand, ceea ce isi doreste orice mama: puiutzii vostri sa fie sanatosi si sa cunoasca cat mai putin din greutatile vietii!

Nadina, mama de Serban (20 aug 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

In ceea ce priveste intalneala de sapt viitoare eu pot asa: vineri pana in ora 17 sau dupa ora 19; sambata oricand.

Nadina, mama de Serban (20 aug 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Buna dimineata!
La multi ani MAMELOR si FETITELOR Si La multi ani pentru sarbatoritii zilei
Cat ati scris!!!??? Abia apuc sa citesc, dapai sa si scriu..
Irina, poate sunt dintii, dar nu se vede nimik la gingie. I-am dat aseara o lingurita de cereale (nestle cu roscove) in laptele meu (60 ml). Azi ii fac 90 ml cu 2 lingurite.
Foarte frumoase pozele Marinela (cum stati in fundic), Anya (sportivi in toata regula avem)
dana, gogosii eu nu-i pot vedea
Godzila, intradevar......cand ii punem la san se linistesc imediat. Mare noroc cu sanul la noi

Si noi mai avem ceva cojite maronii, chiar unde e fontanela si acolo mi cam frica sa insist. Asa ca sper ca vor cadea.

Ce fain de voi ca va puteti intalni . Si cate sunteti!!!!!!! Oricum asteptam poze cu intalneala




Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)



www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Reiau si eu mesajul de azi noapte :

Simona, sa nu uit sa iti spun inainte de a ma culca, si eu stiu ca nu ar prea voie bebeii in premergator ca s-ar obisnui cu el si le-ar fi mult mai greu sa mearga singurei.
Dar de 2 zile Anca cu Victor l-au descoperit pe al nostru (l-am primit) si Victor impinge la Anca in premergator si rad amandoi in hohote. Zce ca ii conduce masina.
Premergatorul e inaltat si Anca nu atinge cu picioarele podeaua. Imi e mila sa nu ii las cand ii vad ce frumos se joaca.
Azi Anca nici n-a vrut sa manance in scoica, ci in premergator.

Anca sta in scaunelul de masina= scoica de cand am adus-o de la spital, asa ca ea a stat efectiv la orizontala putin timp.

Ioana, bine ati revenit si sa alegeti cum e mai bine ptr voi toti trei.

Iar e sedinta la cresa sambata la 11, as vrea sa ajung.
Ioana, vii ?

Deni-Jadi, ce imi plac postarile tale, sunt asa pe fuga ca si ale mele de cand am inceput serviciul.



Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Si sa ma laud, azi merg la petrecere surpriza la gradi la Victor. Mi-a soptit ca imi face salata de fructe.

E asa o implinire sa fii mamica de 8 martie
La Multi Ani si o primvara super asa cum meritam !!.


O zi buna,
Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei


Mergi la inceput