Clarinol - ati incercat?

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Clarinol-o mare porcarie!
La ine nu a avut nici-un efect, desi am tinut si o oarecare dieta nu am dat un gram jos.
Nu mai aruncati cu banii pe geam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micutza spune:

Ufff cat am cautat subiectul.. nici nu am crezut ca nu se vor mai posta mesaje la el. Am inceput sa iau clarinol de o saptamana, 2 tablete/zi, dar in paralel tin si o dieta cat de cat hipocalorica, merg cu bicicleta si parca parca acul canrarului se misca. Dar...am observat ca de vreo doua zile am inceput sa transpir abundent.. lucru ce nu-mi face placere deloc. Voiam doar sa intreb fetele care au luat/iau clarinol.. au observat ceva efecte secundare negative imediate?
pupici, micutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Cred ca fiecare organism reactioneaza in mod diferit la diete, exercitii, pastile.
eu personal ma declar multumita. am luat (chiar si cu intrerupere de 2-3 saptamini intre cutii) si se observa clar o modificare a corpului. Pe cintar nu am slabit mai mult de 2 kg, in schimb la circumferinta se vede ff bine, hainele care pocneau sau nu ma incapeau deloc - pe mine acum stau f lejer.
Ma simt bine, nu are efect diuretic, laxativ, nu ma simt slabita, nu transpir, nu mi-este foame si nu mai simt nevoia de ciocolata si dulciuru (eu devoram cite 1 ciocolata intreaga). Maninc 3 mese pe zi, regulate, fac miscare (merg in parc in fiecare zi unde are grija fiica mea sa nu ma lase sa stau pe banca);

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Am luat si eu Clarinol 60 pilule/3 ori pe zi. Am slabit ca 2 1/2 kg. de asemenea mi-a intarziat si ciclul dar nu am facut nicio asociere cu Clarinolul, dar cine stie. A fost bine am slabit, dar asa cum am slabit la fel le-am si pus la loc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boo lina spune:

si eu am incercat cam 1 luna...am slabit un kg in conditiile in care beau 2 l de apa pe zi si fac mult sport(asta faceam si inainte) parerea mea este ca efectele se vad la persoanele care au macar 10 kg in plus fata de normal...eu vroiam sa slabesc vreo 3-4 kg asa de moft, sa ajung la 49...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nimeni2011 spune:

Nici eu nu am fost foarte multumita de Clarinol.Am incercat Ayur Slim,produs 100% natural,si pot sa zic ca la mine a avut efecte mai bune.Acum sunt la a doua cutie(o cutie=15 zile),-4 kg.Sport nu am voie sa fac.Dieta hipocalorica,cu mici exceptii,tin.Ceea ce m-i se pare extraordinar e,ca nu ma simt obosita,si fara chef,ca de obicei cind slabesc.Se poate folosi timp mai indelungat,si este mai accesibil.Se poate lua de la orice farmacie,unde sa gasesc produse Himalaya.Bafta!!!

Nu fa altcuiva ceva,ce nu ti-ar conveni nici tie,sa t-i se faca la rindul tau!
http://360.yahoo.com/trixicovle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Buna,si eu zic ca si adrianaloy,ca nu exista medicament pentru slabit,mai bine incercati cura cu ciorba de varza,merge-ti mai mult pe jos,mincati numai salate si carne de pui,fruncte mai mult mere,legume care sunt verzi la culoare nu cele de culoare rosie.Eu am slabit 3kg/sapt cu aceasta cura.Trebuie sa o ti macar 2sapt.
,,TREBUIE SA AI VOINTA DACA VREI SA INCERCI''


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Si pe mine ma bate gandul sa-mi iau Clarinol. M-am ingrasat foarte tare incat nu ma mai suport. Ce e mai grav e ca am pus la burta si talie. Si nu pot sa tin cura de slabire mai mult de o saptamana pentru ca nu rezist foamei... de aceea dupa ce am citit toate postarile voastre, cred ca-l voi incerca si eu.




Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anc@B spune:

salutare!de cateva zile ma bate si pe mine gandul sa iau clarinol!tentative prea multe cu diete nu am avut...tocmai de asta m-am ingrasat prea mult pt anii mei(20)...si cum nu sunt genul care sa faca ceva la nesfarsit..vreo dieta...pe viata!!si nici sa nu dau nik jos....deci.... am zis sa iau CLARINOL...SLABESC...si apoi imi va fi mai usor sa ma intretin,nu?voi ce zice-ti?ma gandesc pe langa sport...apa multa...sa mai iau si un fel de pastilute care se gasesc la plafar,care contin tarate si dau starea de satietate(asa as renunta la o masa)..nu?ce zice-ti de planul meu?
astept pareri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Eu intru in a patra saptamana de folosit clarinol si degeaba! NU ESTE BUN! Pe langa el mai fac si sport si tin oarecum si o dieta, am dat jos 1 kg intro luna, dar bineinteles nu datorita lui. Deci nu va mai luati, ca nu e bun de NIMIC!


www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">Poze

Mergi la inceput