Clarinol - ati incercat?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Mersi Gabi.
Eu stau cu teancu de haine care nu mai mi-erau bune...cautam sa le dau cuiva :)) Deci mai am o speranta sa le mai port !!

Eu am probleme cu magneziul, imi scadea repede la orice tentativa de slabire. Acum ma simt foarte ok, cu pofta de lucru, nu sunt deloc apatica ca altadata, personal sunt foarte multumita.

In doua zile cumpar a doua cutie.
Sigura smecherie cred ca e cum reactioneaza fiecare organism la Clarinol.

Sanatate maxima gagici.

Mariaa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

buna,stiti daca are efect yo-yo?mi-am luat si eu va anunt cat am slabit.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Mie nu mi-a mers!
Si am dat si o gramada de bani pe el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

quote:
Originally posted by giulia71

Mie nu mi-a mers!
Si am dat si o gramada de bani pe el...




Giulia, dar ai baut multe lichide, ai facut miscare, ai fost atenta la ce si cat mananci? Ca doar de la Clarinol in sine nu cred ca se slabeste...

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micutza spune:

buna fetelor!
as vrea sa va intreb ceva. kilogramele in minus pe care le-ati slabit sunt dupa 1 cutie de Clarinol, adica 30 de tablete? sau dupa o cura de 1 luna adica 3 cutii ,adica 90 de tablete?
spor la slabit!
pe lachione as vrea sa o intreb picolinatul de crom ce efecte secundare are??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizy spune:

Eu am gasit la Plafar.Vanzatoarea mi-a zis ca si ea a cumparat si ca are efect.A slabit 3 kg intr-o luna.Deci, cautati si la Plafar !Bafta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

quote:
Originally posted by micutza

buna fetelor!
as vrea sa va intreb ceva. kilogramele in minus pe care le-ati slabit sunt dupa 1 cutie de Clarinol, adica 30 de tablete? sau dupa o cura de 1 luna adica 3 cutii ,adica 90 de tablete?
spor la slabit!
pe lachione as vrea sa o intreb picolinatul de crom ce efecte secundare are??

"Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta"



eu am luat 2 cutii si am slabit vreo 7 kile. Am luat 2 pastile/zi.Dar am tinut si dieta hipocalorica si tin in continuare.

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaloy spune:



eu am luat Clarinol 30 zile(3 cutii), am fost atenta la mancare, am facut km cu carutu' si n-am dat jos 1 gram/cm. Atunci am tras concluzia ca nu exista medicament miraculos de slabit. Disperata in a arata bine la vara, am cazut in capcana si mi-am comandat Herbalife(shake+pastile+creme anticelulitice). Dupa 2 sapt. sunt inca nemultumita si profund frustrata.

de luni m-apuc de dieta.

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micutza spune:

buna dimineata!
Astazi am rugat un dr. sa se uite putin peste prospectul de Clarinol.. sa-mi spuna un avizat cam cu ce se mananca...De la voi .. cele care ati luta Clarinol.. as vrea sa-mi spuneti cum se manifesta organismul.. nu-mi dau seama ce efecte are.diuretic/laxativ/altceva?
pupici, micutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

quote:
Originally posted by micutza

buna dimineata!
Astazi am rugat un dr. sa se uite putin peste prospectul de Clarinol.. sa-mi spuna un avizat cam cu ce se mananca...De la voi .. cele care ati luta Clarinol.. as vrea sa-mi spuneti cum se manifesta organismul.. nu-mi dau seama ce efecte are.diuretic/laxativ/altceva?
pupici, micutza

"Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii care nu-l asteapta"



la mine nu a avut nici efect laxativ, nici diuretic...

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi

Mergi la inceput