Clarinol - ati incercat?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

fetelor, cum stati?


Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nimeni2011 spune:

Buna!Desi nu m-am anuntat la inceput,dar pot sa dau niste rezultate.Mai am 6 pastile din cutia de 30 buc.Am respectat recomandarile(3 L de apa/zi,dieta f severa,mers pe jos...)Rezultat:in primele 5 zile am scapat urgent de 3kg,dupa aceea m-am oprit,dar lantisorul de pe talie pe zi ce trece aluneca mai jos.Senzatie de foame nu am,si in general ma simt foarte bine.
Adevarul este ca nici nu mai am foarte mult de dat jos,si cred ca din cauza asta nu am vazut schimbare la cintar.
Per ansamblu si eu zic,ca merita o incercare Clarinolul.Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Ma bucur ca la voi da rezultate, la mine nu prea...Adica in primele 2 zile am dat jos un kg din cele 4 dorite, dupa care aproape l-am pus la loc. Pofta de mancare nu mi-a trecut deloc...deci cred ca termin cele 2 cutii cumparate (imi ajung pana pe 18-19 aprilie) si daca tot nimic, nimic...nu mai cumpar ...

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 11 luni) si Ramona (3 ani si 10 luni)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nimeni2011 spune:

Laura,imi pare foarte rau!!!Mai ales,ca ti-ai procurat imediat 60 de tablete!Din pacate nici asta nu este medicamentul-miracol,pentru problemele noastre!Si eu tot asa patesc,cu cit trebuie sa dau jos mai putin,cu atat mai greu merge......oricum NU TE LASA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciaistrate spune:

mi-am comandat si eu luni clarinol.
sper sa dea rezultate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Eu sunt la a treia cutie si sunt fte multumita. Nu mai am senzatia de foame si clarinol+dieta= minus 6 kg , in cazul meu.

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Ma bag si eu precum musca..
..din ceea ce am citit trebuie sa tineti si regim si sa beti si 3 l apa pe zi...si atunci de ce mai luati clarinol???

Eu cred ca se slabeste bine-mersi cu regim si apa multa!!!
...sau imi scapa mie ceva esential...

Daniella, mama lu'Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

rachel, si mie-mi intarzie ciclul. Insa eu am trecut pe seama intarcarii, se pare ca o fi de la slabit sau de la Clarinol?
(am intarcat in decembrie, primele 2-3 luni mi-a venit neregulat, dar mai repede, si de cand iau clarinol, inca n-a venit.)

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

daniella, cred ca partea care scapa este senzatia de foame, care nu te mai chinuie asa rau ca atunci cind tii pur si simplu dieta.




Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

A!
Multumesc, la asta nu ma gandisem..si e ceva ce caut de mult!

Daniella, mama lu'Alexis

Mergi la inceput