Clarinol - ati incercat?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Am inceput si eu sa iau Clarinol de ieri. Tin in paralel un regim cu max 1300cal/zi. Va comunic rezultatele dupa prima cutie.

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Ma inscriu si eu in clubul Clarinol:)
Aproximativ de o luna am inceput sa fac si un pic de miscare, si sa reduc cantitatea de mancare, am trecut la apa plata, deci deja am rezultate (vreo 3 kg) insa as vrea mai mult, mai am de slabit inca vreo 10 kg. Nu vreau sa le dau jos brusc, m-am decis sa incerc cu 2 tablete/zi.
La farmacie am intrebat si de Bio Cla 1000, era la aprox. aceeasi pret cu Clarinolul, insa in loc de 800 mg subst. activa are doar 600, si pe prospect se recomanda 2-4 tablete de 2 ori/zi, deci degeaba pare mai rentabil, daca tb sa iei mai mult din ele...
Deci fetelor, spor la slabit

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze iarna 2005/2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adseana spune:

Gabibarta pot sa te rog sa imi spui de la ce farmacie ai cumparat Clarinol?Ca eu am cautat la cateva...si nu era.Sau ai comandat pe net?cA eu ar trebui sa dau jos cam 10-15 kg...si de o luna am inceput sa reduc mancarea, fara dulciuri, fara paine, e drept ca sport nu am prea avut timp sa fac...dar acul cantarului nu s-a miscat deloc

Mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Indra spune:

Gata! Miine dimineata ma duc sa-mi cumpar si eu!

Dana & Anisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

quote:
Originally posted by adseana

Gabibarta pot sa te rog sa imi spui de la ce farmacie ai cumparat Clarinol?Ca eu am cautat la cateva...si nu era.Sau ai comandat pe net?cA eu ar trebui sa dau jos cam 10-15 kg...si de o luna am inceput sa reduc mancarea, fara dulciuri, fara paine, e drept ca sport nu am prea avut timp sa fac...dar acul cantarului nu s-a miscat deloc

Mersi



am vazut la mai multe farmacii verzi (ex. pe 6 martie langa Adrian, sau langa Arsmed este un mic pasaj spre statia de tramvai, si acolo este o farmacie verde) si este si la farmacia de la Artima.

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze iarna 2005/2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adseana spune:

Gabi mii de multumiri!O sa trec sa imi cumpar si eu!

Adriana si Alexandra (15.04.2005)

Alexandra, printesa noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Missy spune:

Am primit in sfarsit clarinolul prin posta. am mai comandat pe langa si vitamina c pentru copil si am primit o jucarioara pentru ea si un martisor placat cu aur de 24 k. asta probabil ca scuze pentru intaziere. deoarece nu am mai gasit in farmacii, timp de saptamani nu am mai luat, am mancat destul de normal, chiar mai mult decat cand luam clarinol si am mai slabit o jumatate de kg. macar stiu ca daca intrerupi nu pui la loc. deja am pus comanda pentru alte 2 cutii, care sper sa ajunga mai repede.
va pup si spor la slabit!

www.babiesonline.com/babies/f/fratila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Azi am primit si eu Clarinolul 2 cutii (fara jucarioara si martisor ....), am si inceput sa iau din seara asta. Va tin la curent cu eventualele rezultate, desi mari sperante nu prea am, caci tot am abateri de la Montignac si am si o pofta de rontzait ... Sper sa nu fi dat banii chiar degeaba...Voi? Rezultate, ceva?

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 11 luni) si Ramona (3 ani si 10 luni)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

fetelor sunt farmacista, nu va luati dupa reclame nu exista pastile ptr slabit eficiente,dar reclama e sufletul comertului,mai bine cu banii aia va duceti la sala si sigur veti vedea niste rezultate.va mai dati si ficatul peste cap.lasati ca vine vara si apar legumele si reusiti si fara pilulele "minune". va doresc succes!

fab

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

quote:
Originally posted by karfe

fetelor sunt farmacista, nu va luati dupa reclame nu exista pastile ptr slabit eficiente,dar reclama e sufletul comertului,mai bine cu banii aia va duceti la sala si sigur veti vedea niste rezultate.va mai dati si ficatul peste cap.lasati ca vine vara si apar legumele si reusiti si fara pilulele "minune". va doresc succes!

fab





Don't talk unless you can improve the silence!

Mami & minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput