Clarinol - ati incercat?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Si eu cam stau pe ganduri, tare le-as mai cumpara. Aseara am facut totusi un calcul si dupa cum spun producatorii trebuie luate 3 compr/ zi, deci o cutie ajunge 10 zile, asa ca intr-o luna iti trebuie 3 cutii = aprox 1.100.000 lei. Daca efectul ar fi sigur (bineinteles alaturi de dieta si ceva miscare) si ar garanta ca nu se va razbuna organismul ulterior, l-as lua...dar mi-e tare frica Vreau sa slabesc, am inceput sa fac mai multe in acest sens si tare mi-ar trebui ceva sa ajute. Mi se pare un pic cam scump si nici n uzice cat timp trebuie luat. Stiu ca de obicei astfel de tratamente se iau min 3 luni....
Sunt curioasa sa aflu amanunte daca e cineva medic, farmacist, biochimist?!?!?





"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Missy, ai primit Clarinolul? Oare in cat timp soseste? Care mai sunt efectele in cazul tau?

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 11 luni) si Ramona (3 ani si 10 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Missy spune:

Raspuns la intrebari:
Nu stiu ce se intampla dar nu mi-a venit nici acum prin posta comanda.
Nu sunt din Ploiesti.
Am mai dat doar un kg jos in ultima saptamana, dar cred ca stiu si de ce: am luat numai 2 pastile pe zi in asteptarea coletului, plus ca am inceput un nou job si cum mi s-a putin cam aglomerat programul, nu mai mananc numai de 2 ori pe zi si nu mai prea am timp nici de miscare, desi mi-am luat bicicleta din aia de casa. si am rarit-o si cu apa, de-abia ajung la 2 litri pe zi. si ma culc tot dupa 1 noaptea si la 6:30 sunt in picioare. sa-mi refac putin programul si sa vedem ce se mai alege.
Inainte nu mancam asa putin, mancam cand ma puneam la masa pana ma saturam. acum ce-i drept nu mai am foamea ai de lup in mine, deci nu rabd deloc.
Efecte adverse n-am avut deloc. doar ca nu mi-e foame, si d emulte ori mananc numai pentur ca sunt constienta ca trebuie sa bag ceva in stomac.

www.babiesonline.com/babies/f/fratila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

Sa ma inscriu pe site-ul lor tot nu am reusit dar azi am iesit si am gasit la HelpNet, la 387 de mii. De azi de la pranz am inceput si eu sa le iau. Farmacista a spus ca in functie de greutate (adica de cat de mult vrei sa slabesti) trebuie luat cel putin 1 luna. Eu o sa iau si in continuare si va mai scriu.

Albert are 1 an nou2


www.babiesonline.com/babies/o/omuletul_meu_drag" target="_blank">My baby's web page


Omuletul meu drag

Rici, cea mai fericita mamica si omuletul ei drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

eu am luat o cutiuta (inghitit) si n-am facut excese alimentare, din contra, iae rezultate ioc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claza spune:

Si eu iau cate 3 pastile pe zi de vreo saptamana, si n-am dat jos nici un gram... E drept ca parca nu mai mananc chiar asa mult (ceea ce e o victorie in sine), dar acul cantarului nu s-a miscat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Nu stiu de ce merge asa greu cu trimisul prin posta. Ma cam descurajati cu rezultatele zero ale voastre...

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 11 luni) si Ramona (3 ani si 10 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca tanasica spune:

am luat si eu o cutie...tin si cura de slabire doar cu salate...fac si masaj dim.si seara cu crema anticelulitica...nu pot sa va dau rezultate ca am inceput de azi...dar vreau sa vad in 10 zile cat slabesc...

Anca si Alexandra (10 nov.2003)

http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

http://www.magnetoterapie.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

quote:
Originally posted by claza
acul cantarului nu s-a miscat

Nu stiu daca acul cantarului se va misca, eu cred ca ar trebui sa scadem din dimensiuni, nu din greutate. Asta zic eu.
Om vedea

Albert are 1 an nou2


www.babiesonline.com/babies/o/omuletul_meu_drag" target="_blank">My baby's web page


Omuletul meu drag

Rici, cea mai fericita mamica si omuletul ei drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

eu am inceput un fel de regim (initial a fost cel de 13 zile dar nu am respectat si maninc inspirata din el dar nu 100%). am inceput si clarinol aproape in acelasi timp. acul cintarului nu s-a miscat decit vreo 2 kg, insa cred ca se simte la bine dimensiuni. M-am imbracat aseara cu niste pantaloni f vechi care asta iarna nici macar nu puteam sa-i inchei la fermoar...
Ma simt bine, nu mi-e foame si nu simt nevoia sa maninc intre mese. beau apa destul de multa, mi-e sete...sa vedem, abia sint la prima cutie dupa 5 -6 zile.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Rebecca, dragostea mea

Mergi la inceput