Clarinol - ati incercat?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Missy spune:

Astazi am o saptamana d ecand folosesc Clarinol. eu l-am luat de la farmacie cu 40 ron, insa intre timp m-am inscris in clubul walmark si ti-l trimite cu ramburs cu 36 ron.
efecte secundare nu am. am slabit 2-1/2 kg, beau intre 2 si 3 litri de apa pe zi, nu am tinut regim alimentar foarte drastic. mananc putin dar tot cam la 3-4 ore, nu am senzatie de foame, am scaun de 2 ori pe zi (eu care aveam o data la 3 zile) si sunt multumita. osa va mai scriu dupa inca o saptamana.


www.babiesonline.com/babies/f/fratila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

quote:
Originally posted by Missy
am slabit 2-1/2 kg, beau intre 2 si 3 litri de apa pe zi, nu am tinut regim alimentar foarte drastic. mananc putin dar tot cam la 3-4 ore, nu am senzatie de foame, am scaun de 2 ori pe zi (eu care aveam o data la 3 zile) si sunt multumita. osa va mai scriu dupa inca o saptamana



Pai asta e foarte bine!
Bravo!
Prin ramburs in cat timp ajunge?

Albert are 1 an nou2


www.babiesonline.com/babies/o/omuletul_meu_drag" target="_blank">My baby's web page


Omuletul meu drag

Rici, cea mai fericita mamica si omuletul ei drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Missy, m-ai convins, mi-am comandat si eu ca nu se mai poate!
In cat timp sosesc oare prin posta?
Tu ai dat jos 2.5 kg intr-o saptamana doar de la Clarinol sau ai mancat si mai putin/dietetic ca de obicei? Oare cat timp se tine tratamentul asta? Eu am de dat jos doar 3-4kg si tin si Monty, dar mai scap la interzisuri din cand in cand...
Tare sunt curioasa...

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 11 luni) si Ramona (3 ani si 10 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

Laura, daca ti-ai comandat inseamna ca te-ai inscris in club. Spune-mi te rog de unde ai completat "code client", ca eu nu am reusit sa ma inscriu pt ca nu am stiut ce sa scriu acolo. De unde ai luat "code client"?

Albert are 1 an nou2


www.babiesonline.com/babies/o/omuletul_meu_drag" target="_blank">My baby's web page


Omuletul meu drag

Rici, cea mai fericita mamica si omuletul ei drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Missy spune:

Eu am pus comanda joi seara si inca nu a ajuns. cred ca in jur de 7 zile dureaza. ati vazut insa ca trebuie comandat de minim 40 RON ca nu puna si taxe postale. eu de exemplu am comandat vitaminele acelea pentru copii cu 9 ron.
nu tin un regim foarte strict, in principiu mananc cand imi e foame, deci nu fac foame. spre exemplu: in fiecare dimineata mananc o felie de paine prajita cu unt si ardei, castravete, ceva crud. pe la 12 mananc un mar. pe la 3 mananc ciorba/supa si pe la 6 mananc ceva gatit, in general carne (piept de pui, aripioare - fara piele, peste) sau cartofi (prajiti, fierti) sau un ochi sau un ou fiert. deci nu rabd foame. astazi de exemplu nu am prea baut apa pentru ca am fost mai mult pe teren si am cam neglijat (si din cauza de lipsa wc) si nu mi-e foame dar am asa o senzatie de dezhidratare si in ultima ora am baut cred ca un litru jumate de apa si nu-mi trece!
VA doresc succes si sa ma tineti la curent. eu vreau sa slabesc 10-15 kg, cate s-or putea

www.babiesonline.com/babies/f/fratila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

auziti dar efecte adverse are? ce scrie pe [rospect, mie imi este cam frica sa iau dar tre sa slabesc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Rachel, da, m-am inscris. Te duci pe inregistrare, completezi datele si iti vine pe mail codul si un link pe care trebuie sa dai ca sa fie validata inregistrarea.
Eu am comandat 2 pachete. Speram sa vina mai repede, oricum astept. Sau sa cumpar unul din alta parte pana atunci?
Missy, la ce farmacie ai gasit in Ploiesti? Tu oricum vad ca mananci putin, eu mananc mult mai mult. Dar atat mancai si inainte de a incepe pastilele si nu slabeai?

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 11 luni) si Ramona (3 ani si 10 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

Multumesc Laura, o sa mai incerc.
Eu vreau sa comand pt ca in farmacie nu erau.

Albert are 1 an nou2


www.babiesonline.com/babies/o/omuletul_meu_drag" target="_blank">My baby's web page


Omuletul meu drag

Rici, cea mai fericita mamica si omuletul ei drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

Suna bine, slabesti binisor, fara efecte secundare... dar stiti cumva cat timp trebuie luate pastilele astea? daca te lasi de ele, pui inapoi?

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Eu nu am incredere in pastile, chiar daca sunt recomandate ca fiind inofensive.
Nu cred asta sub nicio forma!

Don't talk unless you can improve the silence!

Mami & minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput