Clarinol - ati incercat?

Clarinol - ati incercat? | Autor: Missy

Link direct la acest mesaj

A incercat cineva Clarinol, care este asa laduat peste tot in ziare si reclame? e ceva de capul lui, chiar face ceea ce sustin cei care l-au creat?

www.babiesonline.com/babies/f/fratila

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claza spune:

Ma intereseaza si pe mine, am citit ca impiedica depunerea grasimilor.
Stie cineva daca se da numai cu reteta ? Si daca are vreun efect secundar nedorit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

Clarinolul se elibereaza fara reteta.
Despre Clarinol si alte pilule pentru "slabit" gasiti in numarul pe martie al revistei Unica, care are un supliment despre diete.
Oricum, ideea de baza este ca fara dieta si miscare nu se prea intampla nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Missy spune:

eu am cumparat astazi o cutie, pe care am gasit-o destul de greu ca majoritatea farmaciilor pe la care am trecut au zis ca se vinde ca painea calda. si toate farmacistele l-au laudat, ca avand efect sigur de 3-4 kg in functie de organism la o cutie (adica la 10 zile) si nu are reactii adverse. azi am luat doua ca l-am luat de abia la amiaz. de maine o sa iau trei conform instructiunilor, si daca oi fi bine sa mai pot intra pe net, va scriu despre rezultate. de mentionat ca beau 2 1/2 litri de apa pe zi, tin de ieri regim pe calorii si fac gimnastica zilnic 15 minute (nu 20 cum zic ei)


www.babiesonline.com/babies/f/fratila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adseana spune:

Missy pot sa te intreb cat costa o cutie, si pentru cate zile ajunge?Ca si eu sunt la cura de slabire de o saptamana jumate, si mi-ar prinde bine ceva ajutor...

Adriana si Alexandra (15.04.2005)

Alexandra, printesa noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morenaA spune:

Am vazut ca se poate comanda si prin posta de pe site-ul Walmark:
http://csw.ro/produkty.asp
E 360.000 cutia cu 30 capsule (cate 3/zi => ajung 10 zile).
Totusi astept mai multe reactii pozitive pana sa ma indur ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

quote:
Originally posted by Missy

eu am cumparat astazi o cutie, pe care am gasit-o destul de greu ca majoritatea farmaciilor pe la care am trecut au zis ca se vinde ca painea calda. si toate farmacistele l-au laudat, ca avand efect sigur de 3-4 kg in functie de organism la o cutie (adica la 10 zile) si nu are reactii adverse. azi am luat doua ca l-am luat de abia la amiaz. de maine o sa iau trei conform instructiunilor, si daca oi fi bine sa mai pot intra pe net, va scriu despre rezultate. de mentionat ca beau 2 1/2 litri de apa pe zi, tin de ieri regim pe calorii si fac gimnastica zilnic 15 minute (nu 20 cum zic ei)


www.babiesonline.com/babies/f/fratila



Missy, tine-ne te rugam la curent.

Daniella, mama lu'Alexis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Din pacate cred ca si astea sunt tot o "abureala". Din toate pastilele astea minune cate au avut efect!?


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Missy, observi ceva rezultate?
Stiam ca esti din Ploiesti (gresesc?), imi poti spune la ce farmacie ai gasit medicamentul?

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 10 luni) si Ramona (3 ani si 9 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Am gasit si eu la farmacie ci aici costa 371.000.
Am vazut si compozitia si principalul element este acidul linoleic care este un acis gras nesaturat. Dand pe google cautare am gasit asta:http://www.doctor.info.ro/html/acid_linoleic.html
Si eu in principiu nu am incredere in medicamentele care te slabesc (cica) dar avand in vedere ca sunt la dieta de vreo 5 saptamani am zis ca poate "o ajut" putin si cu Clarinol. Azi imi cumpar.

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)
Deny..si altii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela72 spune:

Clarinol e acelasi lucru cu Bio-CLA 1000 facut de Pharmanord, o firma mult mai serioasa, cu produse de inalta calitate. Bio-Cla e de mult timp pe piata, iar pretul e acelasi cu Clarinol, dar are cu 10 pastile in plus, deci e mai convenabil.


Mire-mama de fetita frumoasa
http://community.webshots.com/user/Papucica

Mergi la inceput