Clarinol - ati incercat?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Mi-am luat si eu Clarinol,abia de 3 zile iau,vad eu daca am dat banii de pomana sau nu!

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by liliana_28

se numeste AG DIRECT tel:208.70.77- dati adresa unde sa vina pastilele, spuneti de care cura doriti si .....gata

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut






Cat costa?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Buna,

O cura de 3 sapt costa 113.90 RON iar una de 2 sapt costa 93.9 ron. Chir aseara am fost la posta si am ridicat coletele. Preturile sunt cu tot cu taxele postale.

O zi buna

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by liliana_28

Buna,

O cura de 3 sapt costa 113.90 RON iar una de 2 sapt costa 93.9 ron. Chir aseara am fost la posta si am ridicat coletele. Preturile sunt cu tot cu taxele postale.

O zi buna

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut









Ok, eu astept 2-3 saptamani sa ne comunici rezultatele. Pana una alte sunt multumita de Clarinol, dar daca exista ceva si mai bune, why not.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

AG astea nu au legatura cu produsele de slabit promovate de Mihaela Tatu?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelamicka spune:

si eu am luat clarinol la un moment dat... dar recomandat de medic pentru bila mea lenesa... si intr-adevar bila mea a tolerat clarinol... dar de slabit ... nu stiu ce sa zic ca nu am tinut cont... si eu fac si sport... acuma am sa iau iar... tot pentru bila combinat cu Omega 3... tot pentru aceiasi bila pacatoasa..

(clarinolul are ceva acizi grasi care stimuleaza secretia biliara din cauza asta iesiti afara mai des...)

am sa tin cont sa va zic daca la mine are efect de slabire sau nu.
cand am luat nu am avut probleme cu sangerari sau alte minuni... ca il si omoram pe medicul ala (eram si ep contraceptive atuncea)...

grija mare la povestea asta cu medicamentele... mare grija...

ma bine va luati un abonament la sala... dupa cum zicea cineva mai sus..

mult noroc...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Crinuta, Zveltys-ul nu are nicio legatura cu balariile recomandate de MT.
Doar ca "topirea" kg mi se pare cam rapida. Stiu o persoana care a slabit 15 kg/luna luandu-le.

Eu am 5 zile de cand iau clarinol si ma tin sa tin si o dieta adecvata. Am o problema, insa, cu consumul de apa. Daca inainte beam un pahar de apa/zi (nu mi-e niciodata sete), acum beau 1 litru. Nu cred ca voi avea mari rezultate.

Intrebarea mea este: daca nu mananc de 3 ori/zi, e necesar sa iau 3 pastile? Ieri, de exemplu, am luat 2 pastile pentru ca doar de 2 ori am mancat.

Bafta multa la slabit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Mie toata lumea imi spune ca am slabit, deci nu mi s-a parut mie.
Oricum eu continui cu Clarinolul, ca pana una alta efecte secundare nu am avut deloc iar de slabit am slabit.
Daca n-as fi mancat dulciuri cred ca as fi slabit mult mai mult, dar sincer, nu ma pot stapani de la dulciuri, chit ca mananc destul de rar, dar un pic trebuie sa fie.

Anca, aha, deci nu sunt acelea recomandate de Mihaela Tatu. E bine, deoarece cica alea sunt bune de nimic.

Totusi 15 kg/luna nu e deloc sanatos. Eu daca slabesc 5 kg/luna sunt multumita.In 3 luni ajung unde doresc.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Fetelor cum se ia clarinolul? Inainte de masa, sau cum? As vrea si eu sa iau ...

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica spune:

Ceva noutati despre slabitul cu Zveltis?
Fetelor, a-ti mai luat Clarinol?
Ceva rezultate aveti?

Astept cu interes, ca asa ca acum ...., n-am mai fost demult...

Mergi la inceput