Clarinol - ati incercat?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns patricutzi spune:

eu tocmai am terminat o cutie de clarinol . nu a avut nici un efect desi am baut si lichide si am facut cateva zile si sport. nu am slabit nici o jumatate de kg desi nici nu am mancat mai nimic , mai ales seara. asadar cred ca mai depinde si de organism si de dieta pe care o ai pe langa pastilele de clarinol.....dar pentru cele care inca nu au luat dar vor sa ia le sfatuiesc sa dea banii pe un abonament la sala. e mult mai sanatos si cred eu ca si mai sigur.
va spun si ce efect are clarinol : laxativ. dar la mine nu si l-a facut decat in primele trei zile desi am luat cate trei pastile pe zi.
am povestit toate acestea deoarece si eu am cautat mai inainte de a-l lua un forum in care sa ma conving daca il iau sau nu. e... si dupa cum vedeti nu m-a convins nimic sa nu il iau. asa ca, dupa ce am dat destul de mult zic eu pe el, am CONCLUZIONAT ca NU MERITA si ca NU E BUN DE NIMIC. nu stiu dar puteti sa incercati alte pilule ca pe astea le-am incercat eu si...vedeti ce rezultate am avut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patricutzi spune:

a, si inca ceva , am uitat sa spun ca incepuse sa imi curga sange ca de ciclu dar anapoda.....adica am avut curgeri in perioada in care era imposibil sa imi vina ciclu.
nu pot sa dau vina decat pe clarinol pentru ca e singurul lucru care s-a schimbat in viata mea in aceasta perioada.
bafta multa si aveti grija !
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

La mine a avut efect, si inca iau. Am slabit cu toate ca am mancat dulciuri, se vede si la pantaloni.
Am pantaloni care imi atarna pe mine, nu ii mai pot purta.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giliola spune:

si eu am luat Clarinol o luna, n-am slabit un gram, nu m-am "subtiat", in schimb, la fel Missy, am avut probleme cu ciclul menstrual, a venit cand nu trebuia, a tinut mult si a curs f mult...dieta n-am tinut, am baut mai multa apa ca de obicei, simteam ca mi-e sete tot timpul, ca mi-e gura uscata, sport nu am timp sa fac, deci n-am "ajutat" Clarinolul in vreun fel..efecte pozitive n-a avut deloc, numai negative, consider eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Inseamna ca se potriveste unora si altora nu.
Eu n-am avut nici un efect secundar pana acum, in schimb am slabit.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Buna dragutelor........

Hai sa va spun ce am de gand sa incerc eu ca am vazut ca da rezultate.
Pastile efervestente Zvetlys (cred ca asa se scrie).
Am o colega care a luat 2 saptamani pastilele u pricina si a dat jos 15 kg. Nu mi-a venit sa cred cand am vazut-o cat a slabit.
Eu mi-am comandat decat pentru o saptamana ..........nu am slabit decat vre-o 2 kg ...in schimb mi-a dat o stare de bine (nu mai dorm pe mine, ma trezesc fresh,seara imi pot face si eu treburile casnice fara sa mai trag de mine).
Acum mi-am comandat o cura de 2 saptamani sa vad daca intr-adevar slabesc si eu macar 10 kg nu 15 kg ca si colega mea.
Pot sa spun ca alea 2 kg le-am dat jos in conditiile in care nu m-am abtinut absolut deloc de la mancare si dulciuri.
Pe cutie scrie ca sunt facute din extracte din fructe exotice.
Trebuie sa vina pastilele......nu mai am rabdare.......


O zi buna

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Cred ca cel mai bine e sa va ginditi inainte de a tine curele acestea minune.
Sa slabesti 15 kilograme in 2 sapamani sau sa speri o minune de la niste pastile in timp ce tu nu faci nimic in sensul in care ar trebui,mi se pare o prostie.
Corpul nostru e un mecanism care,ca orice mecanism,daca se deregleaza,isi arata semnele.

Clarinolul nu are ce sa faca rau,dar mai depinde si de organismul care il primeste cum reactioneaza(la unii da,la altii nu0,mai depinde si cat il ajuti sa-si faca efectul si mai depinde si sa nu speri marea cu sarea intr-un timp scurt.

Daca vreti sa fiti sigure ca nimic nu va mai functiona normal in corpul vostru,atunci grabiti-va sa slabiti muuuuult si repede.

BRENDA


Sa avem grija de viitorul copiilor nostri

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

O farmacista a slabit cu Clarinol 15 kg in 3 luni.
Pentru sanatate nu e bine sa slabiti mai mult de 4 kg/luna, hai 5, dar ce depaseste deja pune probleme.


Liliana, de unde ai pastilele alea efervescente? Se comanda de undeva?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Zi-ne si noua unde ai comandat pastilele astea minune-am dat o cautare pe google si nu mi-a aparut nimic la aceasta denumire, ups!

quote:
Originally posted by liliana_28

Buna dragutelor........

Hai sa va spun ce am de gand sa incerc eu ca am vazut ca da rezultate.
Pastile efervestente Zvetlys (cred ca asa se scrie).
Am o colega care a luat 2 saptamani pastilele u pricina si a dat jos 15 kg. Nu mi-a venit sa cred cand am vazut-o cat a slabit.
Eu mi-am comandat decat pentru o saptamana ..........nu am slabit decat vre-o 2 kg ...in schimb mi-a dat o stare de bine (nu mai dorm pe mine, ma trezesc fresh,seara imi pot face si eu treburile casnice fara sa mai trag de mine).
Acum mi-am comandat o cura de 2 saptamani sa vad daca intr-adevar slabesc si eu macar 10 kg nu 15 kg ca si colega mea.
Pot sa spun ca alea 2 kg le-am dat jos in conditiile in care nu m-am abtinut absolut deloc de la mancare si dulciuri.
Pe cutie scrie ca sunt facute din extracte din fructe exotice.
Trebuie sa vina pastilele......nu mai am rabdare.......


O zi buna

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut



mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

se numeste AG DIRECT tel:208.70.77- dati adresa unde sa vina pastilele, spuneti de care cura doriti si .....gata

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput