Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (61)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Diana, ce mult mi-a placut martisorul Mihnea.
Multumesc Tonnia.

Vine soacra, nu stiu cit o sa mai stau pe net. Suna sotzu' la olandezu' din concediu, ala suna la secretara, secretara cik are rezervari da' nu are nush'ce coduri ca sa ne elibereze biletele in aeroport. Astia sint la fel de ametzitzi ca si noi, o sa ne simtim ca acasa la ei.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Nu stiu de unde am niste adrese ale unor pagini de internet despre diversificare (s-ar putea sa fi fost oferite tot de o mamica de sept-oct ).Eu le consider bune , nu le iau drept litera de lege , ci doar ca o informatie suplimentara .M-am gindit ca si pe voi v-ar interesa .Poate le treceti (cine se pricepe) si la inceput de capitol .

http://www.helpnet.ro/?id=158

http://www.infomedicaoltenia.ro/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=29



Gabi , mama de Mihnea (3-01-2004) si Tudor (20-09-2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Tot despre diversificare :www.reclamamascataatentie/index.php?s=2_1&p=6&id_pag=227" target="_blank">aici

Gabi , mama de Mihnea (3-01-2004) si Tudor (20-09-2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Tonnia, bravo pentru cei 800 de ml!!! Sa iti zic faza tare, aseara visam ca sunt la cumparaturi cu multe, multe sacose in mana (ma reprezinta), suna mobilul si nu puteam sa raspund ca nu aveam maini libere, vedeam ecranul ca scria Tonnia....cu 2 de n, nu mai stiu pe nimeni Tonnia in afara de tine si ma gandeam oare de ce ma suni...si imi parea rau ca nu puteam sa raspund. Ca sa vezi ce chestie!

Ma inscriu oficial in randul celor care au intzarcat copiii! Spre deosebire de Jadi eu nu am avut nici o problema in a o intarca pe Alex, am tras de tzatze in toate felurile, cu toate pompele, doar-doar mai scot ceva lapte, dar nu mai e aproape nika, acolo 10-20 de ml. Ce sa fac? Acum nu m-am mai muls de sambata si nu simt nici o greutate, nimic, s-au pleostit (1 penar si la mine, hi hi) si s-au facut mai mici. Ata ete! De saptamana viitoare, dupa ce facem 5 lunitze, incepem sa papam un pic de piure/supica sa vedem ce stiu sa fac...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

E reclama ....ups

O sa incerc altfel : site-ul este copilul . ro/index.php?s=2_1&p=6&id=173&id_pag=227

Gabi , mama de Mihnea (3-01-2004) si Tudor (20-09-2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Buna
Multumesc de primire,incerc sa tin pasu cu voi ,nu am atata experienta ca voi si nu ma lasa bb ,cand intr-un final adoarme sau isi face mila de mine si ma mai lasa sa respir apare "bebela" cea mare 12 ani .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Uitasem eu sa scriu niste litere si cifre .Daca nu va descurcati mai incerc eu o data , dar acum nu ma mai lasa shefu' asta micu'

Gabi , mama de Mihnea (3-01-2004) si Tudor (20-09-2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

buna seara!
acum am venit de la cumparaturi.am fost cu finutza mea sa ne luam bukete de flori(artificiale).i-am cumparat si tort de charlota lui ege,ca de fata a implinit 5 luni.apoi m-a sunat fratimiu sa-mi ia cadou pt ziua mea care e pe 16 martie.mi-a cumparat o bratara de aur cu cerculetze.o okisem eu de mult timp....si sotzul facea misto de fratimiu ca daca era insurat nu imi lua nici macar un gram de aur(ca de femeile sunt rele si nu l-ar lasa cumnatamea sa-mi cumpere),asa ca trebuie sa profit de el cat nu este insurat..i-a cumparat si lui ege un delfin(pt.martisor).zicea ca trcut pe la chicco si nu l-a tentat nimic.i-au atratat vanzatoarele una alta dar noi avem destule de la ei si in plus s-a speriat de scorurile de acolo..aaa am uitata sa va zic ca s-a enervat sotzul pe astia de la chicco.pai pana acum ne ziceau ca o sa ne dea reducere de clienti fideli 10% si cand am fost ultima oara vanzatoarea zicea ca nu se stie,ca tr sa mai cumparam.si sotzul i-a zis ca ne mai trebuie scaunul de masina isofix,si daca nu ne dau reducere cumparam de la alta firma.oare la baby expo o fi mai ieftin? nu am mai fost pana acum la baby expo.
ege aseara a dormit la 1 noaptea.nu stiu de unde are copilul asta atata energie.ziua nu prea doarme,noaptea se trezeste des .in sf.
ma duc ca au ineput sa-mi vina invitatii la ziua fetii
va pupic dulcic
nu am recitit,sper sa intelegeti.promit ca o sa citesc din urma

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://up.photos.yahoo.com/ed/fisun_regep/my_photos_handler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Buna ege si pustiu meu tot la 1 noaptea doarme de cateva zile.Acum
trag de timp,ca se culca de la ora 17 pana pe la 22 si nu mai vroia sa doarma ,aseara a adormit( mai bine zis dimineata )pe 2 si ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Se pare ca plecam totusi miine la primul interviu, avionul e la 6 dimineata, deci trebuie sa ne trezim la ora 2. Mi-au gresit si prenumele si numele de familie pe bilet, sper sa nu fie o problema.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput