Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Carmi, cuscr-o cum zici asa ceva?! Nu-i voie, iti dau na-na!! Important e cum ne simtim. La multi ani si sanatate multa
Simo eu am inceput cu sucul si peste 2-3 saptamni am inceput cu supica. Eu stiu ca nu-i bine sa ii dai mai multe alimente noi o data. Supica se papa la paranz. Cred ca aproape toate dam asa.


Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)



www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Meme, multa sanatate lui Andrei!!!
Wow, Marinela, ce progrese face Iaris!
Codrutza, exact asa e si storcatorul meu de legume si fructe! Si eu sunt multumita de el si e micut, nu ocupa mult loc!
Ruxandra, Anya, felicitari pentru dintisori!!!
Gabiarama, condoleante pentru bunicul tau
Tonnia, tu intrebai de blender si cu lichidul din el; problema asta mi-a lamurit-o o vanzatoare, cica intr-adevar in blenderele alea care au vasul acela lunguiet de sticla trebuie pus ceva lichid ca altfel amestecul se da de toti peretii si ramane targatat acolo; asta se foloseste mai ales pt. shake-uri; blenderul fara lichid este acela compus doar din maciulia aceea si un vas de care se ataseaza maciulia ca sa nu stropesti prin toata bucataria; astfel eu mi-am luat Brown si e bun, nu trebuie pus lichid!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Dani_flor merci de aprecieri... si tu ai intr-adevar doua acasa. Sunt frumoase foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana30 spune:

Simo,ma gandeam zilele astea pe unde ai disparut.Dragut foc tizu lui fiu-meo(noi nu stiam ce nume sa fie al doilea,voiam unul de sfant si nu stiam care;imediat dupa ce s-a nascut ma intraba tantile alea cum il cheama si io zic Mihnea si inca cumva da nu stiu cum si ma apuc de strigat dupa sot sa vina sa-i punem si al doilea nume;alea-mi zic ca-i ok,ca se poate si dimineata;dimineata vorbesc cu mama care-mi zice ca-i Sfantu Evanghelist Luca,deci am fost cat se poate de ajutati la alegerea celui de-al doilea nume;deci,nu uita,in 18 octombrie e onomastica fiului tau)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

martisoare de la Stefi pentru toate gagicile


ne-am culact la 1 si ne-am trezit la 6 dimineata, sunt zombi.
n-a vruta sa adoarme numai in brate azi noapte.

Antonela, si eu vreau sa-l invat la bibe. Aseara i-am dat 40 de ml de lapte muls din bibe, a moflait bibe de la nuk de 6 luni. a papa tnumai vreo 20 de ml. Nu pot sa zic ca nu i-a placut. A tinut sticla, sa-l vezi, asta pentru prima data. trebuie rabdare si insistat.
anya, ce semnatura sexy ai!

Veronica si bebe Stefan Peter ( 7 nov. 2005)
http://community.webshots.com/user/hildegard122

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Si aici este Lidl si vreau sa va zic ca am luat de la ei pampersi (marca lor) si parerea mea este ca sint mai buni decit pampersi si sint si ieftini 56 de bucati pina in 8£ aaaaaaaa si in plus au si o dunga galbena si cind sint plini de pipi se face alabstra

Cit despre lapte este mai scump o cutie de 900g costa 13-15£

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Codruta, cum i-ai dat sucul si de care. Esti draguta sa detailezi un picut


Veronica si bebe Stefan Peter ( 7 nov. 2005)
http://community.webshots.com/user/hildegard122

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

irina, ce noroc avem cu tine ca inca iti place sa schimbi capitolul.
cristina, mi-a zis nasha ca ai dat interviul cu nashu'. L-ai impresionat ca esti mai mica decit noi, si ai deja 2 cupii. Omul harnic se cunoaste.

M-ati omorit cu preturile din strainezia; mai ziceti, mai ziceti, ca iau primul avion si ma duc.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Diana am disparut, ca ma cocoseaza astia la scarbilici da' nu ma las

Habar n-aveam ca pe 18 octombrie e Sf. Luca asa ca mercic mult de informatie Aiuritul meu de barbat zicea ca el s-a uitat in calendar, dar nu exista dom'le! De abia astept sa ajung acasa sa-l iau la rost .

Pupi multi pentru Mihnea, e un dulcic!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Meme, felicitari!!!

Mifloricico, vorbesti de blenderul ala care arata ca un bat? Foarete frumoasa fetita ta!'

Ioana, imi place camera, bravo!

Dinu a mancat ieri 800 in cap, de doua luni nu a mai atins valoarea asta? Asa ca l-am lasat sa va trimita cate un martisor!

Mergi la inceput