Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 93

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Dumnezeu sa o adihneasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_de_bebe spune:

SINCERE CONDOLEANTE FAMILIEI.ESTE CUMPLIT SA PIERZI O FIINTA DRAGA ,SI UN COPIL SA NU-SI CUNOASCA MAMA.DAR EA ,DE ACOLO DE SUS VA AVEA GRIJA DE MICUTA MARIA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1975 spune:

Foarte trist! Dumnezeu sa o odihneasca si sa aiba grija de fetita ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sasha.hodorkovski spune:


Maria, esti un copil special.
Ma rog bunului Dumnezeu sa ii dea putere lui Tudor si parintilor Andreei.
Dumnezeu sa ii odihneasca sufletul.

Sasha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul !
Sincere condoleante familiei.
Dumnezeu sa te ocroteasca Maria!

Ella2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa spune:

DUMNEZEU sa o odihneasca in pace !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina75 spune:

N-am mai fost de mult pe forum, nu stiu multe amanunte despre ce s-a intamplat, si o plang pe Andreea, ca nu a trait sa-si vada minunea de copil crescand, si pe cei pe care i-a lasat in urma, tristi si fara alinare....
Si totusi, cum de s-a putut intampla asa ceva? Traim in anul 2006, nu? Cine ma poate lamuri, pentru ca nu-mi explic de ce se mai moare totusi la nastere....in ziua de azi..
Nu s-a putut face nimic, chiar nimic, pentru ca un copilas sa nu ramana fara mama chiar din prima lui zi?
Dumnezeu sa te odihnesca in pace, Andreea, si sa aiba grija de toti cei pe care i-ai iubit....

Corina si bebe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia-mihaela spune:


De 3 zile citesc acest subiect si inca sunt zdruncinata.

sincere condoleante familiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamaria1979 spune:


E foarte trist ce s-a intamplat in familia Andreei! Dar asta e viata si trebuie luata cu bune si cu rele, toate se intampla cu un sens, dar noua ne e greu sa il intelegem cateodata.
Maria e o dulceata de fetita si parca de la o zii la alta devine mai frumoasa, sa aiba parte de ce e mai bun in viata pt ca de tristete, a avut parte destul.
Tudor ai acum o sarcina grea dar foarte frumoasa pe care trebuie sa o indeplinesti singur, saracina de a fii parinte. Sunt sigura ca in acele ore de dupa nastere in care Andreea a mai trait ea a stiut ca vei fi un tatic deosebit si a plecat impacata ca tu vei veghea asupra destinului micutei voastre, fii tare si puternic si nu o dezamagi.
Andreea traieste in sufletele voastre, ale celor din familie, dar si in ale noastre celor de pe forum care am lacrimat pentru jertfa ei.
Dumnezeu sa va binecuvinteze si sa va ocroteasca pe toti din familie si sa aveti parte de acum incolo numai de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nitzuc spune:

Sunt trista, trista, trista. Cel De Sus sa va vegheze pasii si sa va dea puterea de a merge inainte si de a surade din nou.
Sincere condoleante familiei.

Mergi la inceput