Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 91

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:













Ce straniu lucru: vremea! Deodata pe perete
Te vezi aievea numai in stersele portrete
Te recunosti in ele, dar nu si-n fatza ta,
Caci trupul tau te uita, dar tu nu-l poti uita!


http://community.webshots.com/user/ana_maria222[/b] poze noi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katie spune:

In ultimile cinci zile, cele mai multe ganduri ale mele au fost indreptate catre Andreea si familia ei. Si ma voi mai gandi, si ma voi mai ruga.
Pentru Andreea, sa se odihneasca in pace, si pentru cei dragi ei, sa le dea Dumnezeu puterea de a merge mai departe...


Daca pentru o problema exista solutie, atunci n-ai de ce sa-ti faci griji. Daca pentru o problema nu exista solutie, grijile sunt inutile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA GEORGIANA spune:

Nimeni si nimic pe lumea asta nu va putea egala iubirea ingerului Andreea pentru Maria.Si asta nu se poate schimba!
Dumnezeu sa te aiba in paza sa,Andreea!
Maria si Tudor,sunteti o familie care, unita si plina de dragoste va merge mai departe.

ANDREEA GEORGIANA +34 saptamani
http://community.webshots.com/user/andreeageorgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

DUMNEZEU SA O ODIHNEASCA IN PACE. CUVINTE NU GASESC PT A ALINA MACAR PUTIN SUFERINTA SI DRAMA ACESTEI FAMILII. MA VOI RUGA PENTRU SUFLETUL ANDREEI .
MA VOI RUGA SI PENTRU MARIUTA SI TATAL EI SA AIBA PUTEREA SA ZIMBEASCA IAR,TOATE CELE BUNE VA DORESC DIN SUFLET



luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

of , Doamne a trecut si ziua cea grea... de-acum lucrurile vor fi si mai grele pentru familie. va uram curaj, putere, dragoste parinti, Todor si Mariuca!

aici vad ca s-a legat o mare prietenie, forumul dc este o familie imensa. ma uitam numai ca din momentul in care s-a intamplat nenorocirea nu mai puteam accesa forumul decat ff greu. erau prea multi vizitatori... cred... si la acest topic la ora asta sunt peste 70000 de vizionari ale subiectului... semn ca nu sunteti singuri , ca va puteti sprijini pe ajutorul nostru... chiar si numai cu un afat.... si ca andreea , prin sacrificiul ei ne-a adunat si pe noi mai laolalta.... sa zic asa...

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pika-pika spune:

N-am cuvinte sa spun ce simt!Este incredibil!Am citit ultimele mesaje ale mamicii AndreaaC.Ar fi trebuit totusi tinuta sub observatie,avea 40 de saptamani de sarcina...Astepta sa faca cununia...Doamne...Sper ca familia ei sa treaca cu bine peste asa o mare durere,iar Maria sa fie un copil fericit.Noi toti suntem alaturi de ea!!!

21fix

mamica incepatoare si bebelin
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza P. spune:

nu-mi vine sa cred !!! Imi pare rau
Dumnezeu sa o odihneasca in pace!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina costin spune:

DUMNEZEU S-O IERTE.
Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

...credeam ca peste cateva zile imi voi gasi cuvinte mai multe...
din pacate nici acum nu pot decat sa ,sincere condoleante familie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adib spune:



adi si ela 26+
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10718;19/st/20060525/e/vine+bb/dt/-5/k/80f3/event.png

Mergi la inceput