Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ira spune:

Dumnezeu s-o odihneasca.
Teribila veste.
Efectiv nu-mi revin.

Sofie :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lauraa spune:

NU pot sa cred,sunt anihilata. Am citit din urma,undeva spunea "nu cred ca o sa apuc ziua de 18",sigur ca se referea la nastere,ca o sa nasca pana pe 18,dar cititnd acum m-au luat frigurile... Sunt fara cuvinte, imi pare atat de rau...

Mama de Lara Celine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Dumnezeu s-o odihneasca!
Ma gandesc ca cineva de pe forum care i-a fost mai apropiata i-ar putea strange postarile intr-un fel de jurnal,pe care sa-l dea familiei.Poate ca fetita ei va citi mai tarziu si va sti cat a iubit-o si a asteptat-o mamica ei.Irina si bb Ilinca(26 apr '04)
Trebuie sa cobori din barca daca vrei sa mergi pe ape.
today

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Dumnezeu s-o odihneasca si s-o aiba-n paza pe micuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bAly spune:

Dumnezeu sa o odihneasca!!!

Cu siguranta de acolo de unde e va veghea asupra micutei Maria. Biserica noastra numeste aceste mamici MARTIRE. Asa ca Andreea este la 'loc luminat unde nici durere, nici intristare si nici suspin nu e'. Probabil prea devreme a luat-o Bunul Dumnezeu la El, dar cine ii stie caile?????

Multa putere sotului si familiei, iar Mariuca sa creasca mare si sanatoasa si ca fi mindra de a ei mamica cind va afla povestea ei.

Doamne ajuta!!!!

Alina, mamica de 2 fetite, Andreea cea nazdravana si Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

DUMNEZEU SA O ODIHNEASCA SI SA AIBA GRIJA DE MICUTA SA CREASCA MARE SI SANATOASA.
SUNT PUR SI SIMPLU SOCATA. NU-MI VINE SA CRED CA MAI EXISTA ASEMENEA RISCURI LA NASTERE IN ZIUA DE AZI.

SA SPUNETI IN CE CONT SE VOR STRINGE BANII PT FAMILIA ANDREEI .

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adina99 spune:

Vai de mine,sunt complet ravasita...nu pot sa-mi revin din plans...nu este drept sa se intample asa ceva...este cumplit!!!DUMNEZEU SA O IERTE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns she_wolf spune:

Vai, Doamne, ingrozitor! Nu pot sa cred!!!

Dumnezeu s-o odihneasca si sa aiba grija de bb.

Claudia (14+) si Cristi (16.12.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stuart spune:


Dumnezeu s-o odihneasca in liniste si pace pe Andreea si s-o ocrotesca de cele rele pe micuta Maria.

Va rog frumos sa-mi trimiteti si mie pe PM nr. de cont in care se pot depune bani pt. familia Andreei.

Stu, cel buclucas


Ai izbutit? Continua!
N-ai izbutit? Continua!
(Nansen)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

cata suferinta
pace pentru sufletul Andreei si sanatate pentru micuta Maria.Sa se faca mare,frumoasa si desteapta si sa ajunga mama la randul ei!

http://photos.yahoo.com/selfguide1
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;128/st/20050422/n/Matei/dt/7/k/ac60/age.png

Mergi la inceput