Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 55

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Subscriu la cele spuse de Claudelu.
Sincere condoleante, Calin, doamna si domnule Gavrila! Sa va dea Dumnezeu puterea sa treceti peste aceste momente dureroase si fie ca micuta Maria sa va lumineze viata!

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png
Pozici:
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/gatita_pequena2004/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenici spune:

Mi-e sufletul greu de lacrimi...Imi privesc copilasul si simt ca ma sufoc in lacrimi..Un gind imi zboara:Doamne ocroteste mamicile tuturor copilasilor!
Ma gindesc la Andreea,la Maria...E dureros!Si nedrept..
Maria ,pui mic...sa ai parte de bine cit o lume...Tudor ,multa putere!
Andreea,sufletului tau calator spre lumina multa pace!

Sincere condoleante familiei indurerate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxa spune:

Dumnezeu sa o odihneasca in pace!...asa este, acum ar fi trebuit sa ii uram cu totii altceva, dar asa a fost sa fie, Dumnezeu asa a vrut, numai el stie de ce a vrut-o acolo sus...Fetitei ii doresc o viata buna si frumoasa, in care mama ei ii va avea grija de acolo, de sus...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Nici eu nu am cuvinte, nu stiu ce sa zic...pur si simplu ramai mut in fata unei asemenea situatii.
M-am uitat pe pozele cu Maria...e asa frumoasa, doarme asa frumos si de linistit, stie cu siguranta ca mami a ei e un inger in Rai si o vegheaza.
Tudor, putere multa multa de tot. Citindu-ti mesajul sunt convinsa ca Maria va avea parte de cel mai iubitor tatic
Andreea imi pare enorm de rau ca nu am apucat sa te felicitam pentru papusa. Odihneste-te in pace!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diu spune:

TUDOR, iti doresc multa putere in momentele acestea cumplit de grele si ma rog ca Dumnezeu sa-ti fie foarte aproape. Scumpa MARIA sa-ti aduca multa bucurie si sa te ajute sa poti merge mai departe!

MARIA, scumpa papusica esti o fetita minunata! Fie ca Dumnezeu sa fie mereu alaturi de tine si sa ai o viata frumoasa si binecuvintata!

Condoleante si numai ginduri bune! Sintem alaturi de voi cu toata inima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Dumnezeu sa odihneasca sufletul Andreei .
Tudor, esti un tatic si un barbat deosebit. Mariuca este o frumusete de copil.
Ma rog la Dumnezeu sa-ti dea putere sa rezisti acestei tragedii.

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michellle spune:

buna pentru toti...
poate putini dintre voi au cunoscut-o pe Andreea...
ei bine, eu am fost colega ei de banca in scoala generala.... o stiu,iar acum...
plang de 10 ore de cand am auzit cumplita veste! este incredibil ce repede se schimba ceva ce cu greu ne chinuim sa obtinem....
imi pare nespus de rau, si sper sa putem sa o ajutam pe micutza printzesa asa cum ne pricepem fiecare...

Sincere codoleante familiei...
Mihaela Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Putini sunt cei care n-au avut-o īn minte pe Andreea īn aceste zile; nu am cunoscut-o, dar am plāns-o ... a plecat cu atāta delicatete īncāt ne-a ravasit inimile.

Sincere condoleante familiei !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Tudor, iti doresc sa fii PUTERNIC pentru Maria! E o scumpete de fetita!! Si e asa maarree! Nici nu zici ca e nou-nascut! Sa-ti traiasca si sa ai mare, mare grija de ea!

Dumnezeu s-o odihneasca pe Andreea!



_Ella, Emma & Matei

Povestea nasterii lui Matei ;)
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237

http://community.webshots.com/user/emmaandreea


Deschide bratele spre schimbare, dar nu-ti pierde din valorile tale.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Un inger a plecat ,iar altul abia deschide ochii spre lumea ce il asteapta.
Zilnic mii de drame au loc peste tot si pentru ca nu fac parte din viata noastra ,mergem inainte.Acum din marea familie DC a plecat AndreeaC si e firesc ,sa fim cu totii coplesiti de durere.
Nu are rost sa judecam sau sa condamnam pe nimeni ,caci incurcate sunt caile Domnului,poate ca Andreea nici n-ar fi vrut atatea lacrimi in urma ei,poate ca ca sufletul ei are nevoie acum de liniste sa-si vegheze puiul.


Bun venit Maria!!




Condoleante familiei!

cici

Mergi la inceput